Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Sabcia dzięki 😁
z jednej strony fajnie by było jakby mała sie dzisiaj urodziła, bo w sumie już by mogła, a w brzuszku ma ciasno i mi ciężko, ale niech jeszcze trochę posiedzi 🙂
spoko, zanim ostatnia urodzi, to na forum wróca te dzieciae i zaczną się tematy niemowlęce 😁 przynajmniej mam taka nadzieję 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A to myślę napewno, że wrócą rzadziej ale będziemy zaglądać na forum. Po radę, albo się troszkę pochwalić maleństwami...

KURDE ALE MI SIĘ NUDZI. Siedzę sama i nie wiem co mam robić, już domek wysprzątałam i siedzę i zamulam, CHOLERA... 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A tak w sumie sierpień się zaczął. Kurcze niby ten czas szybko leci, ale jednak te ostatnie dnie będą się Nam ciągnęły w nieskończoność. Chciałabym usnąć i się obudzić za około 2 tygodnie 😁


Jutro idę do gin zobaczymy co zrobi mi z tymi bakteriami w moczu, i czy może się okaże jak Palibulce, że dziś lub jutro się zacznie 🤪 Tak Ona miała, ale ja czuję, że to za piękne by było prawdziwe, ja jeszcze troszkę pochodzę.


Wkurza mnie jak ktoś mówi, odpoczywaj, póki, możesz, kurde jak ja mam odpocząć, jak żadna pozycja mi nie wygodna i ogólnie źle mi się oddycha, ciężko mi, to jak tu mówić o odpoczynku. Ja dziękuję...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe, też mi wesoło na samą myśl, że mam odpoczywać jak ledwo dycham, a wygodna pozycja jes nieosiągalna 😜
ja w czwartek mam wizytę u lekarza i tez mam nadzieje, że chociazby zasugeruje kiedy nastąpi ta "sczęśliwa" chwila - której się scoraz bardziej boję 😞 ja jestem taki tchórz, że kiedyś zwiałam od dentysty 😜 i zapowiedziałam mężowi by sie nie zdziwił, że w połowie porodu powiem, ze wracam do domu, bo nie dam rady 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Wam, ale przystojniak z Franka! Gratuluję Bułeczce!!!!!!!!!!!

ja też czuje sie już coraz bardziej ociężale i tylko przelewam sie z miejsca na miejsce, a wszędzie mi mało wygodnie... miałam kiepską noc, bo opiekowaliśmy się moją bratanicą, która ma 1,5 roczku, podczas gdy jej rodzice byli na weselu. Ja budziłam się co chwila sprawdzając co u niej - chyba włączył mi się już ten instynkt czuwania, no ale w związku z tym jestem dziś nie do życia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Część Brzuszki....widzę ,że u WAS odliczanie trwa 🙂 jeszcze troszkę i będziecie tulić Maleństwa 🙂 mój Synuś pokazuje swój charakterek noc była taka sobie, w dzień też nie dał mamie za dużo wytchnienia 🤔3 mam za Was kciuki a ja zmywam się do kąpieli i spania 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny mamy te same pragnienia chcemy tulić już swoje maleństwa ale im się zbytnio nie spieszy a Nam wręcz przeciwnie 😞
Ja też próbuję sobie wyobrazić jak Jerzyk będzie wyglądał 🙂
Spacery już mnie nie cieszą tylko męczą a w domu miejsce żadne nie jest wygodne 😞
Porażka aż się humor psuje 😞
I jak tu nie zazdrościć tym co patrzą na swoje maleństwa 😞 Nam zostało tylko patrzenie na wyginający się brzuch i dotykanie Go 😞
Lepszego nastroju na wieczór dla Nas Kochane 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...