Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
cześc dziewczynki...
nie udzielałam sie co prawda na forum często, a jak napisąłam to byłam ignorowana :P no ale dziś postanowiłam coś naskrobać.
w pon miałam wizytę moja pani dr powiedziała ze bedzie mi wywoływąc ciąze... ze względu na remonty na położniczym i porodówce w moim szpitalu... i chce mnie przed nimi uchronić jakimś cudem... dzisiaj byłam na pierwszym ktg. i jak wielkie było moje zdziwienie kiedy po ktg doktorka powiedział ze pomyłka i ze jednak jest 38tc :P a nie 37.

jak wchodizłam do szpitala to jakoś mi sie tak płaczno zrobiło... wiem ze bedzie bolałao i bla bla bla... tylko dziwnie ze już tak szybko minęło prawie te 9 miesięcy i kto mnie będzie kopał? rozpychał sie na wszelakie strony?

no a z drugiej strony już będzie i to sie dopiero zacznie jazdaaaaaa 😁

wczoraj postawiłam na wysiłek umyłam okna powiesiłam firany składałam u babci drzewo narobiłam sie jak wół... bo może przyśpieszę.... ehh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
anochi 🙂

za tydz kolejne ktg z szacowaniem wagi i wzrostu maleństwa... znaczy nie takiego maleństwa bo jak byłam w pon u lekarza to powiedziała tylko tyle: jaka ona duza ... po tym jak teraz mogę stwierdzić to jest wieksza od innych dzidziusiów w tym wieku. no wiec ja już strach w oczach jak ja ją przepchnę? no ale wracając do tematu za tydzień mogę już zostać w szpitalu... no i będzie się działo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja spac nie moge :P w ogóle mam wrażenie ze mój brzuch z dnia na dzień jest wiekszy... i pewnie to nie wrażenie....


tak szczerze powiedziawszy marze zeby stanąć prosto i zobaczyć swoje stopki:PP hehe
teraz w sumie z brzuszka taka taca :P talerzyk postawić można z kanapeczką:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i oczywiście nie mam takiego humorku jak wcześniej-wszystko do bani-mój zamiast robić z pokojem to powiedział,że jedzie gdzieś coś zrobić za kasę bo potrzebna,a tu się okazało,że siedzi i betonuje u kumpla i tyle wiem,ani nie zadzwoni ani nic,a to że jego ukochana "tatusiowa córeczka" jak on to mówi nie ma gdzie spać to go za przeproszeniem gówno obchodzi 😞...betonuje?? jest prawie 22 i za oknami już dawno ciemno...
Klaudię musiałam kąpać sama i siedzę teraz sama i zastanawiam się czy przez takiego dupka warto płakać... narazie nie płaczę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam się od kilku dni czy go kocham i dochodzę coraz częściej do wniosku,że chyba nie,nie chce z nim być i mam w dupie co z nami będzie. wczoraj mu powiedziałam,że jak się ze mną nie wyprowadzi to będzie płacił na dziecko i tyle z nas zostanie...powiedział,że się nie wyprowadzi,wybrał mamusię a mnie traktuje coraz gorzej... i zastanawiam się czy rozstać się z nim na słowo póki co czy nie czekać tylko unieważnić to całe gówno i być wolną bez męża maminsynka 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra koniec,jutro będzie nowy dzień i mam plany co do tego,a co z tego wyjdzie to muszę na spokojnie z nim porozmawiać zanim z moich ust padnie za dużo słów których się nie cofnie...póki co tyka we mnie bomba która wybuchnie jak wyciągnie dupsko z wanny tylko tak,żeby dzieck anie obudzić 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malutka trzymaj się! daj sobie trochę czasu, pamiętaj że teraz w nas trwa burza hormonów i totalny meksyk uczuciowy, ja Remka kocham i nienawidzę na raz, poczekaj chwilkę z decyzjami, których możesz żałować - kobitki w połogu potrzebują więcej czułości ale nie każdy to wie 😞
głowa do góry!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kobitki, tu mufka-wieloryb.Piszę z łóżka i ledwo dosięgam klawiszów laptopa przez mój brzucholek 😁
Malutka, trzymaj się jakoś, ja podpisuję się pod słowami ciotki Bułki...

dziś koło 24 jest deszcz meteorytów, która może to niech wypatrzy jakąś gwiazdkę i pomyśli życzenie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...