Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Bylismy na spacerku u mnie temperatura wiosenna 🙂 🙂 Manolo nie spał oglądał świat 🙂 🙂

po spacerku wciągnął słoiczek (190 g) ziemniaczków z królikiem i walczy z kołderką w łóżeczku 🙂nakłada ja sobie na głowę i próbuje z pod niej wyjść , krzyczy przy tym , stęka , gada jak najęty ma uciechy co niemiara 🙂 🙂

plecy jeszcze bolą ale dałam RADĘ NA SPACERKU 🙂


walkę przegrał Maxiu , śpi 🙂 🙂 jak to kołderka może zmęczyć dziecko 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w Poznaniu super słonko a my dzisiaj uziemieni byliśmy chociaz Kamilek ubrany z krzykiem -tradycyjnie my do windy a winda ni drgnie!!!!!!!! 🤪 😠 😠 😠 K....na myslałam że mnie sz....g trafi, no cóż wrócilismy do domku i werandowanie czyli na balkonik i chociaz u nas z przeciwka hałas ogromny bo buduja kolejny blok-Kamilek po kilku minutach zasnął a że hałas sie nasilał bo jakies wiertary uaktywnili to pojechalismy do siostry do pokoiku i też drzwi balkonowe (ten balkonik mniejszy mamy...) otworzyłam i Kamis spał tak 40 minut a pokoik sie wywietrzył. 🙂
Teraz juz po obiadku -tak sobie smakował-kilka łyzeczek zjadł i pluł dzisiaj ale powolutku-a przed południem pił herbatkę łyżeczką-to by mu mozna było bez końca niemal podawac i siorba sobie.
Kasiu mam nadzieję że bedzie coraz lepiej z pleckami-znam ten ból 🙂 zresztą pisałam-ja ketonalu nie wezme bo szkoda mi truc małego poza tym mój brzusio z kolei wyczulony na takie leki (inna historia...) jak boli coś i musze to najwyżej Apap biorę...TRZYMAJ SIĘ!!
My jeszcze w gondoli ale juz coraz cześciej spogladam na spacerówkę na szafie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciężko też do garażu do auta zejść który mamy pod blokiem, znaczy tzw. miejsce garażowe na auto bo bez windy trzeba do klatki "j" i mieć fuksa zeby tam drzwi były nie zatrzasniete bo kazdy ma klucz od swoich 🙃...życie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u mnie też szaro buro na dworze,zazdroszczę Wam tego słońca, może jutro do mnie dojdzie 🙂 ale na spacerku byliśmy, Wojtus jeszcze sie nie obudził śpi w gondoli, moja gondola niestety ma tylko opcję na płasko, więc Wojtek nie może sobie siedzieć i oglądać świata, to chociaż budę ściągam kiedy nie wieje. Mój plan tez jest taki żeby spacerówę wyciagnąć na wiosnę, zobaczymy czy wytrwamy
Życzę wszystkim mamom duuużo zdrówka 😘 niech wszelkie przeklęte choróbska odejdą precz!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Współczuję bardzo 😞
U nas narazie zębów nie widać choć dziąsła nieźle gryzą 🙂
Nie wiem jak to będzie u nas bo podobno nie wszystkie dzieci tak bardzo cierpią 🙂

A Juras spał dziś do 11:30 rano i pierwszy raz miał 1,5 godzinną drzemkę o 14-tej i zasnął po kąpieli i śpi 🙂
A do tego szczęścia wystarczyło zmienić strony materaca 🙂 banalne a ile szczęścia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję dziewczyny!! -ja juz czasem się poddaję i płaczę w nocy razem z nim bo kręgosłup nawala a jak go nie ponoszę to bedzie płacz az się rozbudzi...teraz chwila spokoju-spi na brzuchu w łóżeczku...idę tez za chwilkę tylk czekam aż moja córka która "nienawidzi nocy" wreszcie skończy się myć i położy...Moja 12 latka to kolejny dłłłuuuuugi temat i "ciężki orzech" każdego wieczora..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oli współczuję Ci takich męczarni, zwłaszcza, że masz bolący kręgosłup i nosić takiego małego marudę musisz...
Kasia na jaki film czekosz?
Anochi, fajne plany wakacyjne. my jeszcze nie wiemy co będziemy robić, z reguły jesteśmy tak roztrzepani, że planujemy na ostatnią minutę jakiś wyjazd... do tej pory podróżowaliśmy sporo autostopem, no ale teraz przy dzidzi tak się nie da, a poza tym im człek starszy tym bardziej mu się nie chce łapać przygodę, lepiej jechać czymś pewnym w pewne miejsce 😉
w zeszłym roku nie byliśmy nigdzie na wakacjach, to może w tym roku sobie to jakoś odbijemy... też mi się marzy pojechać nad morze.

dobrej nocki dziewczyny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elooo kobiłki



pobudka bez bólu 🙂 aż sie przestraszyłam,że nie żyję 🙂 🙂 🙂

za to Manolo nareszcie chyba się wycisza przy kolejnym ząbku zasnął ok 22 i spał do 2 przebudził się ale go pobujałam i spał do 4,30 potem mleczko na śnie praktycznie i spał do 8 zjadł mleczko ok 8.30 i ok 9.00 zasnął i pospał jeszcze godzinkę wiec okazja trafiła się do wypoczynku jakiej już nie pamiętam 🙂 🙂

odstawiłam już czopki bo zdaje mi się ze nie przynoszą już skutku 5 opakowanie tylko do połowy i koniec podawania , zobaczymy czy będzie tak spokojnie jak jest teraz ....


miłego wtorkowania dziewczynki



wczasy ???? a co to są wczasy ???................aaaaaa chodzi o morze plażę , że niby nic nie robisz , leżysz i pachniesz???? to ja nie wiem , nie znam się , nie orientuje się , zarobiona jestem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

🤪

[URL=http://www.fotoo.pl/hosting-zdjec/2011-01/f9117f51/kami 1.jpg.html][IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2011-01/f9117f51.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotoo.pl/hosting-zdjec/2011-01/129093a1/kami 2.jpg.html][IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2011-01/129093a1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotoo.pl/hosting-zdjec/2011-01/92fe43ce/kami 3.jpg.html][IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2011-01/92fe43ce.jpg[/IMG][/URL]

Pozdrawiamy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mi Ala zasnęła prawie o północy, maruda totalna i czasem nawet krzyk, zastanawiam się czy to dopiero teraz początek ząbkowania, bo cały wieczór obie ręce w buzi i nie dała sobie wyciągnąć, mała mądrala wstała o 7, poszła spać po 8 i jeszcze sobie śpiocha 🙂
Kasia mój mąż też nie wie co to wczasy, na siłę go wyciągam i po dwóch dniach ciągle chodzi i się kręci, bo się nudzi, zawsze szuka kafejki, by zobaczyć co w firmie się dzieje, non-stop na telefonie, ale generalnie lubimy jeździć i podróżować, choć przez pracę męża czasem mamy tylko 4-dniowe wakacje 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewuszki 🙂
Oli jeszcze trochę wytrzymaj biedulko! bardzo ci współczuje tego bólu pleców,
mnie tez boli, od schylania, podnoszenia, wnoszenia gondoli na czwarte piętro, bo nie mam windy,ale przy tobie ani nie narzekam, bardzo współczuję. trzymaj sie.
Do tej pory też zawsze jeździliśmy sobie tak ooooo,bez stresu, ze znajomymi, więc wesoło,ale raczej mieliśmy już nocleg zaklepany, ja znowu wolę wiedzieć gdzie jadę i co tam zastanę. zdarzył się i camping i namiot,domek wczasowy, teraz jednak bo z Wojtusiem, namiot i camping odpada. też bardzo chciałabym pojechać rodzinnie gdzieś, gdzie ciepełko będzie, plaża, ale w ogóle nie orientuję się w tych biurach podróży.A planując coś teraz można zaoszczędzić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...