Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Maksik jak ładnie już sobie sam siedzi.
Dziś kolejny pochmurny dzionek 😞
Amelia wczoraj nie mogła coś spać. Usnęła dopiero o 22:30 gdzie zawsze zasypia około 19:30 ☺️ Co spojrzała na tatusia to rogal z buźki i tyle spania ☺️ Ale za to jak już usnęła to spała bardzo ładnie. A ja nie wiem dlaczego ale jestem niewyspana 🤢
Miłego Dnia Dziewuszki z Naszymi.....hymm, no nie napiszę już maluchami, bo to duże dzieci.... to z Naszymi pociechami, oooo i tak może być...hi hi hi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie !!!
Nadal nie wiem co robić co myśleć 😞 teściowa powiedziała żeby narazie do póki nie jestem niczego pewna zachowywać się normalnie 😞 i powiedziała że powinnam ,,być chora " żeby mąż też zaczął się zajmować dzieckiem i nie miał czasu na głupoty 😞 ale jak będę miała pewność co do ZDRADY to nie wiem co zrobię
Dziękuję że mnie wysłuchacie i pocieszycie 🙂 gdyby nie Jerzyk zostawiłabym go ale dziecko nie jest niczemu winne 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka witamy z brzydkiego poznania -- az sie nic nie chce od wiekow tak nie zaczynalam dnia a dzis od kawy mimo ze sie wyspalal - mlody tez wczoraj nie chcial usnoc ale ok 21 go zmoglo i spal do 7;00 wiec nie mam co narzekac 😎 mleko i o 8-9 kima a teraz dokazuje na lozku...

podziekowac za komplemenciaki 🤪 🤪 fakt madrala i cwzniak z niego rosnie - mam nadzieje ze czytanie - pochłanianie książek mu zostanie po babci, dziadku - ( teściach) , tatusiu i tatusiu chrzestnym 🤪 🤪

Maksiorek tez smoka nie chce dusi sie nim i na wymioty mu sie ma 🤪 😮 smiesznie to wyglada 😮 🙃

ide nakarmic gloda przed druga drzemka 😎 milego dzionka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamunie
Sabcia to super że Amelka smoka nie chce, będziecie mieć problem z głowy, swoją drogą może wypluwa bo dziąsełka swędzą?? może coś się szykuje, jakiś ząbek 🙂
Rusałko musisz go jakoś podejść by dowiedzieć się prawdy bo facet rzadko kiedy się przyznaje... 😞 obyś się myliła
dzisiaj Wojtas obudził sie o 4:30 na cycusia i o dziwo, cycek pusty...troszkę mleczka possał, i zaraz zaczął się denerwować, płakał bo głodny, poszłam do łazienki sprawdzić co jest grane, ściągnąć trochę mleka a tu tak malutko poleciało i za chwilę nic. Podałam mu butelkę najadł się i zaraz zasnął, spał do 8:00.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka
my po szczepieniu, mała płakała tylko przy ukłuciu a późnij już spokój 🙂 lekarz prawie oburzony, ze nie podaję zupek i zalecił juz za dwa tygodnie mięsko, stwierdził, że na razie nie widzi oznak ząbkowania - to czemu mała jest ciągle marudna?????????? 😠 troszkę się zmartwiłam, choć lekarz nic nie powiedział, bo mała waży niecałe 6 kg, czyli spadła do prawie 3 centyla, a była w 10 😞
Ala też od jakiegoś czasu nie chce smoka, zawsze to był uspokajacz a teraz jak chce jej dać to jeszcze bardziej płacze 😞 i pozostają tylko ręce do uspokojenia 😞 inaczej tez nie chce zasnąć 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny..
U nas noce są raz lepsze raz gorsze..ale zauważyłam że łatwo idzie wybudzić małego..ma taki lekki sen..Jeszcze kilka dni i będziemy mieć 5miesięcy..ale ten czas leci..nie mogę uwierzyć..To było jak miesiąc temu kiedy zobaczyłam 2kreseczki na teście..to było jak tydzień temu jak rodziłam..a tu za chwile pół roku..Z jednej strony ogarnia radość że nasze dzieci tak pięknie i szybko się rozwijają..a z drugiej strony smutek..że nie można zatrzymać czasu ani na chwilkę..
Wszystkie nasze dzieciaczki są słodkie..każde jedne na swój sposób wyjątkowe i ma coś w sobie.. 🙂
Podoba mi się pomysł z tymi albumikami które mają Anycool i Sabcia..fajnie byłoby gdyby każda z nas sobie taki założyła..(ja właśnie mam taki zamiar..) wtedy można porównać tą różnicę jak się nasze dzieciątka rozwijają i dorastają..
Anochi i bądź tu człowieku mądry..jedni mówią nie podawać inni że już trzeba..i człowiek główkuje co zrobić by było dobrze..Ja postanowiłam że będę podawała co kilka dni po trochu..po ukończeniu 5miesięcy..a później już normalnie..Trochę się tego obawiam..bo jednak karmienie piersią było proste..o każdej porze i w każdym miejscu dzieciaczek sobie jadł..
Rusałka wiem że łatwo nie jest..ale musisz pozytywnie myśleć..może jest tak samo jak wtedy z tą małolatą..i wystarczy jak siądziecie i porozmawiacie w 4oczy na spokojnie..mam nadzieje że się wszystko wyjaśni..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej hej, myśmy sobie dziś z Łucją pospały do 11. kochana córeczka moja 🙂
Anochi, widzisz jak różne są podejścia pediatrów... można kręćka dostać. brawa dla Ali, że była taka dzielna 🙂
Rusałka trzymaj się, dobrze, że teściowa Cię jakoś wspiera w tym wszystkim.
Co do smoka, to Łucja niestety go bardzo lubi i często sama sobie go wkłada do buzi, jak go gdzieś złapie rączką. Staram się stopniowo go wykluczać, ale ciężko. np. w nocy bez smoka ani rusz 🤢
miałam nad ranem nieciekawy sen - śniło mi się, ze znalazłam się w jakimś mieście sama z Łucją na rękach i musiałam jakoś wrócić do domu, szukałam PKSa ale nie mogłam znaleźć, a zbliżał sie wieczór, było coraz chłodniej, a Łucja była lekko ubrana. Poszłam na stację benzynową pytać o drogę, jakaś babka dała mi swój fartuszek, by okryć Łucję, a jakaś inna pożyczyła mi pampersa 🤢 nie wiem co to za głupi sen.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasieńku kochany z okazji 6 miesięcznicy - zdrówka zdrówka i jeszcze raz pieniążków , przespanych nocy i nie bolących kiełkujących ząbków... buziaki od cioci Lucynki i zaśliniony żółwik o Maksika
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam po długiej przerwie, pewnie nawet nie zauważyłyście, że mnie nie ma 🤔 U nas dużo zmian, Dominiu jest już dumnym właścicielem pierwszego ząbka, z gorszych rzeczy niestety to , że przyplątała mu się jakaś infekcja i zrobiło się z tego zapalenie ucha 😞

A jak tam Wasze dzieciaczki??? Przeszły już przez to straszne ząbkowanie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...