Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej babeczki,
Anochi i Rusałka, naprawdę współczuję takiej nocki. nam się Łucja średnio budzi co 3-4 godziny na jedzonko, natomiast wczoraj wieczorem o 21 zjadła 185 ml mojego odciągniętego mleka i potem jadła dopiero o 5 rano, więc super, chyba jej tak więcej będę dawała na wieczór.

A ja dziewuszki już upiekłam dziś coś pysznego rano - murzynka z kawałkami czekolady, więc zapraszam serdecznie 🙂
Wiojojka, powodzenia w pieczeniu!

Aniołku, prześliczną ma ciocię Twoja Julka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, mnie to nawiedziło dzisiaj 😁 bo wysprzątałam dzisiaj mieszkanko, pomyłam okna-skorzystałam z wizyty babci która poszła na spacer z Kamilem bo ładne słonko było w Poznaniu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zastanów się czy nie jesz nic nowego, moja doktorka każde plamki i wysypki zrzucała na to, co ja mogłam zjeść.
po jednej zjedzonej przeze mnie mandarynce nie działo się nic, ale po trzech mały dostał wysypki na całym ciałku...
ale jutro już poniedziałek więc lekarz obejrzy Twoje maleństwo i będziesz spokojniejsza 🙂
hehheehe Mufcia ja tez je uwielbiam 🙂
nie zrobiłam w końcu tych ciasteczek, ale za to ciasto z brzoskwiniami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewuchy..
Jak tam..Kurcze moje małe szczęście często łapie mnie za nochala..tzn..kiedy mały rano już nie chce sam leżeć w łóżeczku a mi dalej chce się spać..zabieram go do siebie i spie dalej..a on ma zajęcie..cycka mój nochal i go gryzie..i to nie że mu pozwalam..ale i tak sobie go złapie haha..
Wjojojka dziekujemy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA NASZYCH SOLENIZANTÓW
Mam pytanie do MUFKI : czy Ty Kochana do wieczornego swojego mleczka dodajesz coś np. kaszkę lub kleik żeby lepiej Łusia spała???
Jerzyk przez te moje nerwy był rozdrażniony i płakał ciągle ale ja się uspokoiłam bo dziecko najważniejsze i dziś był spokojniejszy. Nawet tatuś był z Nami na spacerze bo śnieg spadł ale świeciło słoneczko 🙂
Miłego wieczorka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...