Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Tak myślałam o kaszce ale chciałam żeby była na moim mleczku a nie na sztucznym 😞 deserki już jada więc nie będzie z tym problemu 🙂 muszę Go przyzwyczaić do zupek bo nie bardzo miał na nie ochotę jakiś czas temu. Kupiłam jarzynową zupkę może się przekona 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Juleczko zdrowka zdrowka .... zdrowka
ale mam spowolnione ruchy 😞 nie ogarniam sie 🥴
wiojojka pizza to jedno z dan ktore mi nie wychodzi juz tyle razy robilam i kicha ... niektorzy sie dziwia ze jak pizza moze sie nie udac... a jednak moze .... a napisz mi przepis na ciasto ktore robisz albo tu albo na gg 8575017
ciekawe jak tam buziaczka w nowym fryzie 😎
a gdzie filmik wojtusia 😠 😠
nic pomalowalam paznokietki i ide chyba w kime a w sumie dokoncze film na polsacie widzialam go juz chyba setki razy ale co tam maz ma mnie gdzies po uspaniu malego zalega przed kompem i swiat go nie obchodzi .... slomiana wdowka ze mnie tylko w lozku podczas snu sie widzimy 😠 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzięki dziewczyny 🙂 Ala jak tylko widzi obiektyw od razu się ustawia 🙂 wiem, że bije w oczy różnica wieku, ale miesiąc temu biła jeszcze bardziej, bo Ala tylko leżała nieruchomo a Jasiek mały biegał wokół niej 😜
Rusałka i Justa powodzenia w powrocie do pracy, nie zazdroszczę Wam, nie wiem jakbym mała teraz Alę zostawić 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
już już sekund pięć, komp mi ruszył, więc wgrywam na youtuba 🙂
oto przepis:
3 szklanki mąki, 1 łyżka roztopionego masła, 3 łyżki oleju, 50g drożdży, 1 szklanka mleka lub wody(ja dałam dzisiaj mleka) łyzeczka soli, łyzeczka cukru
http://www.youtube.com/watch?v=TOx55r1W4IM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziekujemy za zyczenia . Julcia tak jakby najstarsza chociaz powinna teraz konczyc pol roczku. co do pizzy to moj z pracy w restauracji wloskiej wzial maka szlanka wody szczypta soli i lyzka oleju/oliwy pizza wychodzi pyszna kiedys robilismy co sobote : ) planujemy slub razem ze chrzcinami i mysle czy wypada mi zalozyc biala suknie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
KAMILKU WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!!!!!!
dzięki dziewczyny, ale urodzinki mam jutro 😉 ale miło tak zacząć wcześniej świętować 😜
tylko jutro zwala się rodzinka, więc musze sprzątać i jakiś du obiad ugotować 😠 eh a marzyło mi sie by leżec i pachnieć 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kobitki..
Mój dziubko też jakiś dzisiaj maruda..teraz sobie śpi..ale wcześniej...ehh i choć nie ma ząbków to gryzie moje sutki..aż boli..a jak nie sutki to robi malinki na ramionach..w miejscach twardych(przy kości) jakby gryzł..
JA tez dziś fatalny nastrój..(za oknem szaro buro..)do tego dziś rano po szybie w salonie chodził przeogromny robal czarny ze skorupką..ale był na prawdę wielki..bleee...
Muszę ogarnąć dom a mam straszliwego lenia..;p
A dziś spotkanko u Oli...czekamy na fotki.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja z moim dziubem staram się nie być przed komputerem..Jak ja chcę sobie posiedzieć..to mały się bawi sam albo na kocyku albo w kojcu..albo w leżaczku czy w foteliku..Staram się by nie patrzył w monitor..oczka łatwo popsuć..
A kobiety na kamerkach..pewnie trzymają dzieciaczki swoje przez chwilę by pokazać je swoim brzuszkowym koleżankom..przynajmniej tak mi się wydaje..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem 🙂

Jakaś zabiegana ostatnio jestem.
Spóźnione ale szczere życzenia dla Rusałki z okazji urodzin. Dużo zdrówka i radości oraz pociechy z maleństwa!
Anochi, dla Ciebie również wszystkie najlepszego. Spełnienia marzeń i samych cudownych chwil z Alą! (składam już dziś, bo jutro goście się do mnie zwalaja, więc pewnie nie bede miała chwili tu zajrzeć)
A dla wszystkich "mini solenizantów" duże buziole!

pozdrawiamy z mateuszkiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja jeszcze w szlafroku.... trzeba zebrać dupkę i do sklepu wyruszyć, coś na obiad kupić,
Anochi ja tak jak ty, jak jesteśmy w domu to komputer mam cały czas włączony i na boczku sobie leży,
ja bym nie mogła na tych kamerkach siedziec bo byście sie mnie wystraszyły 😜 w stanie w jakim jestem dzisiaj to na pewno 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj byłam w ikei i kupiłam mojemu brzdacowi taki zestaw- sliniak mnie zauroczył i miseczka 🙂
http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/70131564 (oczywisscie ja mam w wersji zielonej 🙂 )
i jeszcze takie miseczki http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/50096905

Oczywiscie nie pisze po to zeby sie pochwalic, ale moze tez skorzystacie, bo niedrogie a sympatyczne 🙂 Miseczki to mysle ze moga do zabawy później posłuzyc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...