Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ale tu puściutko.. 🤨 Brzuchatkiii gdzie się podziewacie.. 😆
Anycool ale masz dużego mężczyznę 🤪 😆 zazdroszczę wam że już wiecie kogo pod serduszkiem nosicie.. 🙂
U mnie za oknem deszczowo i ponuro..nic się nie chce.. 😠
i jakaś głodna się zrobiłam..idę robić grysik...mniammm 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Heyka Laseczki 🙂 Widzę, że ciuszki zaczynacie kupować. Ja mam już takiego "pirdolca", że ciuszków mam tyle, że w jednej komodzie się nie pomieściły. Chciałabym już mieć tu nawet łóżeczko, wózek itd. Ma już tyle upatrzonych rzeczy do kupienia, ale jeszcze muszę się wstrzymywać. Też od razu piorę, bo wiadomo, że i tak jeszcze raz będzie trzeba to zrobić. Powiem Wam, że na Allegro są takie specjalne kulki do prania rzeczy dla niemowlaków, podobno efekt prania jest jak po proszku, ale nie uczulają 😁. Wciąż się nad nimi zastanawiam, może Wy coś o tym wiecie? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kornelia ja jestem z Rybnika 🙂 to kawałek od Katowic.. 🙂
ale aktualnie przebywam za granicą..dlatego u was wszystkich słonko a u mnie deszcz 😠
Fajnie że każda z was wie ile wasza pociecha ma..u mnie z tym wszystkim trochę inaczej..i nie dowiedziałam się ile moja dzidzia ma.. 😞choć brzusio sporyy 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
super te łóżeczka, zastanawiam się czy mojej księżniczce nie kupić łóżeczka z baldachimem, niech ma trochę luksusu 🙂 mieszkanko tez mam małe, dwa pokoiki, i w pokoju gdzie będzie malutka my tez będziemy spać, do tego komoda i już nic więcej nie wejdzie 😞

Okaa, też ze śląska 🙂 jest nasz już stąd troszkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No tak Kornelia masz rację..tylko czemu na mnie padło 😠
Mam gęste i grube włosy...i przed ciążą też sporo ich wypadało..ale teraz to jakieś nie porozumienie 🤔 do tego po porodzie często włosy wychodzą..i na mojej głowie nic już nie zostanie 🤢

Cieszę się że do was dołączyłam 😁 😁 😁
Lecimy z moim "wiercipiętą" się pluskać.. 😆 Niebawem tu zaglądniemy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mi tez raczej w dużym stopniu wypadały przed ciążą, a teraz się polepszyło 🙂 ale to różnie organizm reaguje
dzisiaj będąc na spacerku widziałam dwie kobiety w ciąży z papierosami 😠 jedna z nich siedziała z mężem na ławeczce, oboje palili, na około biegał synek, a ona głaskała brzuszek - dla mnie ohydne
nigdy nie ciągnęło mnie do papierosów i podziwiam dziewczyny, które rzuciły (Malutka brawo), jak ktoś siebie truje to ok, jego wybór, ale taką małą istotkę??? eh szkoda słów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mam 3 wlosy na krzyz wiec jakby mi teraz jeszcze bardziej wypadały to bym lysa została 🙂
anochi powiem Ci ze czasami rece opadaja 😞 ja paliłam.... długo az wstyd sie przyznac jak dlugo ale jak sie dowiedziałam o ciazy to rzuciłam papierochy i nie pale juz 😜 i nie mam zamiaru znowu palic 🙂 niech w koncu bedzie zakaz palenia w miejscach publicznych bo wszedzie petami jedzie 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczyny,

witam nowe Mamusie na naszym ekstra forum 🙂

świetne te rzeczy Buziaczka, które wypatrzyłaś na allegro, tylko czemu takie drogie 🥴
ja dziś też w ciucholandzie kupiłam takie śliczne sukieneczki, miodzio, ale będę raczej dla mojej chrześnicy najpierw, bo z niej to już kawał baby - 15 miesięcy ma. 😁

co do włosów, to mi też przed ciążą strasznie wypadały, potem w pierwszym trymestrze przestały i się wzmocniły, a teraz znów lecą. Pewnie to sprawka hormonów.

ale mam ostatnio smaka na jabłka, idę sobie wziąć kolejne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To jest właśnie najgorsze, że My niepalące osoby musimy znosić tych palących 😠 Nie raz już miałam taką sytuację, że siedząc sobie na przystanku musiałam wstać i puść w inne miejsce, bo przyszedł sobie koleś i fajke zapalił, pomimo tego, że zakaz jak byk wisi ☺️ Po prostu szok na tych ludzi. A jak widzi się kobietę w ciąży z papierosem to aż serce ściska 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tez jestem za zakazem palenia w miejscach publicznych, choć sama paliłam do dnia, aż dowiedziałam się o Dzidziusiu, faje śnią mi się po nocach ale nie zapalę choćby nie wiem co.
jednym z nas wypadają włosy, drugim wyskakują pryszcze, łamią się paznokcie lub przeciwnie rosną piękne zdrowe paznokcie a włosy błyszczą. Mi przetłuszcza się cera, ale na szczęście trądzik z przed ciąży zaniknął.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gratuluje Wam dziewczyny rzucenia palenia i życzę, byście do tego nie wracały kiedyś tam. Ja na szczęście nigdy nie wpadłam w ten nałóg,
teraz jak mijam kogoś palącego na ulicy, to tak mnie dusi, no nie mogę tego wytrzymać i nie mogę sobie wyobrazić jak matka w ciąży może palić i jeszcze się głaskać po brzuszku, szok!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A co do regionu z którego pochodzicie ---> widzę, że coraz więcej z jednego zakątka, może się doczekam kogoś z okolic Bydgoszczy, było by mi raźniej 😁 Może jest ktoś jeszcze taki co Nas tylko podgląda i jest z tych okolic i się dołączy, kto wie 😁 Tak czy inaczej pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie skądkolwiek jesteście 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...