Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ja też przeważnie zasypiam nad ranem choć nie powiem,że zasnę w ciągu nocy ale tylko na godzinę,dwie i koniec,znowu kilka godzin się męczę i tak co noc 🤨ale z drugiej strony podejrzewam,że i tak w porównaniu z tym co mnie czeka po porodzie to te noce są "super" spokojne 😁 no chyba,że moja dzidzia będzie na tyle wyrozumiała,że będzie większość nocy przesypiać choć wątpię 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny mam pytanie o Wasze piersi,a konkretnie o sutki...
wiadomo,piersi jako całokształt urosły,ale jeśli chodzi o moje sutki to nie zauważam jakiejś ogromnej różnicy,tzn.brodawka jest rozmiarów sprzed ciąży,a ta otoczka brodawki (nie pamiętam jak na to mówią 🙂) jest troszkę większa ale,ale brodawki strasznie mnie swędzą mimo,że wycieram je po kąpieli ręcznikiem szorstkim na dodatek i smaruję oliwką żeby nie były podrażnione...ale ciągle swędzą...wiem,że takie coś to norma w ciąży bo przygotowuje się to do karmienia ale czy macie podobnie?a jak tak to może macie jakis sposób?bo czasem jak się jest w towarzystwie to wiecie... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hheheheh jak juz przeczytałam te 30 stron do wy poszłyście spać... 😜
Palibulka ten twój były fagas to niezły pierdolec, skręca go zazdrość że lepiej ci z kimś innym,a nie z nim sasasasasasa 😜
Buziaczka seksapilu to ci nie brak!
mnie tez swędzą sutki, drapię się jak szalona, czasem sie zapominam i przy ludziach 😜, staniki zmieniłam z 70B na 80D i juz mi te 80D za małe.... 😲 😉
masakra, tak się cieszyłam na piękne duże piersi, teraz już tęsknie za moimi orzeszkami 😞
kupiłam dzisiaj maleńką bluzę zajebistą i body maleńkie i dwie koszulki, wszystko dla chłopca, a co będzie jak sie okaże ze dziewczynka?? będzie nosiła spodenki w autka 😉 Dobranoc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Brzuszki 🙂
Wiojojka ja też Ci nie mogę pomóc. A może to Maleństwo się tak usadowiło i Cię kłuje??

Ale dzisiaj paskudny dzień , od rana leje, ciemno jakby to był wieczór, a nie ranek. Ale co tam, biodro dzisiaj mniej boli to biorę psiaka i jadę do mamy 🙂
miłego dzionka dziewuszki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja prawie cała bo po 3 się przebudziłam i przypomniało mi się że zapomniałam zrobić kanapki do pracy mojemu..Tak więc wstałam szybko zrobiłam i poszłam dalej spać 😁
U nas słoneczko świeci ale mam jakiegoś lenia..nic mi się nie chce..a trzeba się pospieszyć trochę posprzątać skoczyć do sklepu i ugotować obiad.. 🤔 a najchętniej bym cały dzień poleżała..
Kornelia a jak buzinka??bolii??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam dziewczyny 🙂 u nas pogoda taka sobie - można przeleżeć cały dzionek pod kołderką 🙂

Okaa - gratuluje synusia, ja też byłam na początku w szoku bo nastawiłam się na córcie ale teraz jestem zakochana w moim Maleństwie 🙂

Wiojojka - mnie też bolał, myślałam ze to jajnik lekarz stwierdził ze ciało pracuje, macica się rozciąga i to są skutki uboczne. 3mam kciuki, warto to chyba przeczekać w łóżeczku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć gadułki 🙂

Wiojojka to najprawdopodobniej więzadła podtrzymujące macicę , niestety ból jest silny czasem nawet bardzo , kiedy macica sie powiększa one się naciągaja i wtedy boli jak jasna cholera ja mam często bóle więzadeł isą one właśnie po prawej lub lewej stronie podbrzusza prawie w pachwinie...coż skarbie trzeba to przecierpieć na to nie ma leku 🙂

ale gdzie moja wiosna z wczoraj ? ktoś mi rąbnął słonko 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej kobitki!!! meldujemy sie poslusznie choc w nieciekawym humorku 😞
dzis powtorka z rozrywki rozwolnienie na maxa 😠 na dodatek cala noc nie spałam moj kochany synus dawal mi popalic calą noc co 10 min zmienialam pozycje do spania koszmarna noc 😠 upierdliwiec 😠 zeby tylko po urodzeniu nie byl taki 😠 a teraz sobie smacznie spi 🙂
jestem padnieta 🤔 😠
wojojka a co do bolu w podbrzuszu po prawej stronie to moze to byc jajnik lub wyrostek- poloz sie na lozku zegnij nogi w kolanach nacisnij miejsce ktore cie boli , jezeli po puszczeniu ucisku zaboli mocniej to moze to byc wyrostek a jak boli przy ucisku to moze to byc jajnik lub dzidzius sobie fika w srodku 😁 😜
to tylko moje przypuszczenia 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...