Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Anycool Maksiu już siedzi?????????????
Malutka pewnie, że planuję z małą iść na basen, ale na razie mam małe problemy ginekologiczne i czekam, aż się uspokoi, wiem, że w Bielsku są dwa baseny na których są zajęcia dla maluchów, więc pewnie woda bezpieczna, muszę złapać kolegę - instruktor pływania dla niemowląt i popytać co można z takim maleństwem robić na basenie, jak je ćwiczyć - tylko jakoś ciężko mi go złapać 😉 dam znać jak będę się wybierać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja chciałabym się ponudzić 😞
Sprzątałam dziś cały dzień bo zapowiedzieli się na jutro goście a jak posprzątałam to zadzwonili że nie przyjadą 😠
Jerzyk ma już drugi dzień problem ze złapaniem oddechu po ubraniu w piżamkę myślałam że to z powodu płaczu ale dziś nie płakał i było to samo 😞 nie wiem czy powinno mnie to niepokoić ???
Na dodatek wczoraj obudził się o 1-ej w nocy i nie spał godzinę a dziś nim zasnął to popłakiwał co 10 minut i zasnął o 21-ej 😞
Nie wiem co się dzieje mam nadzieję że to nic groźnego Go nie bierze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ponieważ uważam iż w pełni zasłużyłam na małą przyjemność po całym tygodniu, zważywszy na to, że jest piątek, a z kolei nie zważając na godzinę (21:51) zrobiłam sobie tosty z serem i zabieram się do jedzenia!!! kostki dalej mnie napierdalają, gdyby tak można byłoby wziąć jeden dzień wolnego....przeleżalabym cały dzień nie machając palcem. na szczęście Marcin jest w drodze do domu, po całym tygodniu jak go nie bylo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też tak mam - odczuwam tą godzinę na maksa!

my cały czas śpimy, zasypiamy z Franiem gdzie tylko można 😉 dziś łaskawie wstaliśmy o 10.30 i zdaje sie ze znowu pójdziemy spać :P kurde co tu robić w taką pogodę? masakra! chce do Hiszpanii!!!!! a nie wiem czy wam mówiłam ze zaczynam na nowo uczyc sie hiszpańskiego - dwa razy w tygodniu będzie do mnie wpadał nauczyciel 🤪 🤪 a jak sie juz naucze to wyprowadzam sie do Barcelony hehehehhehe :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka my dzis tez podsypiamy ale wybieramy sie na basen na 16;00 zobaczymy jak maly sie sprawi....
a pogoda do dupy pada pada i pada 😠 😠 Bulka a my chociaz na urlop chcemy do ciebie jak juz bedziesz w Barcelonie 🥴 😎
milego dzionka 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej hej 🙂
A Nasz Jerzyk dziś pięknie spał bo pobudki o 23-ej 3-ej 6-ej 9-tej 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Mamusia wyspana teraz w trakcie prania i prasowania a maleństwo albo na leżaczku albo drzemie 🙂 już zalicza drugą drzemkę 🙂
Miłego dnia mimo deszczu za oknem 🙂 bo mimo deszczu dzień jest piękny zwłaszcza gdy ma się przy boku takich dwóch facetów jak ja 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ej to chyba jakieś przesilenie czy co...matko nic tylko się rzucić na hak....Frank śpi ja chlapnęłam kawcie i jestem nadal do dupy.....masakra....

biore Was dziewuszki wszystkie i jedziemy wygrzać dupki na hiszpańskim słońcu 😘 😘

jedyne co dobre że kaloszki kupiłam bo dziś jak szłam do sklepu to mu się do butów jakieś wodospady lały to sie wkurzyłam i kupiłam kaloszki...będę miała na te jeziora 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem padnięta na maksa, kregosłup siadł i boli no stopa do obłedu jak podnoszę małego-a muszę bo albo jestem z nim sama od rana do wieczora albo musze jeszcze pomagac innym-czyli brać dziecko i jeździć do firmy bo koniec roku i masa roboty więc w domu odbieram telefony, robie wyceny, zamówienia pomiedzy spaniami, kupami i bawieniem sie z kAMILKIEM i co 2-3 dni na pomiary jeszcze a w nocy wszyscy chrapia juz przede mna i nikt mi dziecka nie poda-tylko ja czuwam i wstaję kilka razy zaliczyc kolejny"nocny maraton". Kurcze-nie narzekam ale tak mnie naszło 🥴 🥴 🥴 😮 😮 jakoś tak-teraz wszyscy ucielki na tenisa teściowa na zakupy mały kimnał to idę też 🤔 PA 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJKA!!!
A MY PO BASENIKU 🤪 🤪 🤪 🤪 MALY PO MIN PADL JAK KAWKA bylo superasnie bez awantur placzu itp itd basenik spoko dla dzieci kojce i przewijaki w szatni wiec mozna ze spokojem sie ubrac 😎
OLI TO ZAPRASZAM NA MASAZ MOZE POSTAWI CIE NA NOGI 😎 😎 😎
milego wieczorka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja dzisiaj cały dzień na fochu na Marcina 😠
na dodatek nasza zajebista sasiadka, imprezuje od wczoraj,,, świętuje swoje urodziny, śpiewów, śmiechów cała masa, wczoraj Wojtuś spał z nami, bo co chwilę się budził, dzisiaj chyba poprawiny, są jeszcze głośniej, póki mały śpi ok niech szaleją, dzisiaj jak sie obudzi chyba pozwole mu płakać żeby usłyszeli że mają sąsiadów,zechciała mi zapowiedzieć że robi urodziny i w związku z tym cytuję:" to wynieście małego do drugiego pokoju najwyzej bo napewno będzie głośno" 😮
jakże miło z jej strony że zechciała nam służyć radą, ja nie mam zamiaru latać po chacie z kołyską żeby sąsiadka mogła spokojnie drzeć japę,
jakies zimowe przesilenie mnie dopadło 😠 życze Wam kochane lepszego humoru od mojego i miłej niedzieli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...