Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

ja po zakupach 🙂 spacer do sklepu,kupione mleko,kaszka,herbatka,deserek bananowy na próbę i pampersy 3 🙂
Klaudia przed spacerkiem dostała kolkę,a teraz zaraz po kąpieli dostała mleko z kaszką i śpi 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ona ma wykupione krople na receptę i jej dałam,ale i tak co się miała umęczyć to się umęczyła,jak tylko troszkę się uspokoiła to wzięłam ją na spacer i pospała na świeżym powietrzu, a kumpela była u mnie i spacer długi,zakupowy i przegadany 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

apropo mojej sytuacji,to powiem Wam tylko,że nie wiem co będzie i nie wiem jak się ułoży,ostatnio zabrał mi dziecko i wezwałam policję,a reszta to porażka i brak słów,póki co staram się stanąć na nogi i zastanowić co dalej,nie jadłam prawie wogóle, wszystko ze mnie leci, wieszak się ze mnie zrobił,słaba jestem,i często mam zawroty głowy i słabne..no nic,trzeba przeżyć,ludzie mają czasem gorsze problemy i dają radę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oli dziękuję za miłe słowa 😘
karmię piersią,ale piszecie,że już niektóre mamy dają wcześniej,mi lekarz powiedział,że absolutnie,że dopiero po 6 miesiącu,ale mama i teściowa mówiły,że dawały nowe po 3 miesiącu i wszystkie koleżanki i znajome tak samo mi mówiły,więc i ja postanowiłam troszkę nowości jej dać na język, a mleko z kaszką narazie tylko na noc,w dzień to pierś i troszkę jabłka,bananka lub zupki,ale nie wszystko naraz,póki co wystarczy jedna nowość dziennie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malutka trzymaj się i pamiętaj że nie warto być z kimś kto Cię nie szanuje i kto nie jest dla Ciebie wsparciem. Lepiej być samemu niż być poniżanym. A może gdzieś niedaleko czeka ktoś kto kocha i odda za Ciebie wszystko 🙂
Odezwę się jutro na gg 🙂
Miłego wieczoru 🙂 trzymajcie kciuki jutro szczepienie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamusie,
Malutka- 3maj się dzielnie - jak pisały dziewczyny wcześniej na pewno gdzieś tam jest ktoś kto pokocha Was bezwarunkowo 🙂
Okaa - mój Jaś śpi dokładnie jak Szi zasypia ok. 19.30 pobudka ok. 2 i 5 potem jeszcze ok. 7 i śpimy do 8.30 i ja się cieszę,że jest nie najgorzej choć zdarzały się noce że budzi się co 2h jak Kamilek i ze smoczkiem podobna historia 🤢ale myślę że to nie głód tylko chęć poprzytulania się 🙂 🙂 🙂
My na razie tylko na piersi - zastanawiam się czy już coś wprowadzać może przed świętami 🙂 Moje Maleństwo sypia tylko na brzuszku, nad ranem jak pije mleczko to chwile tak podsypia ale tylko żeby zrobić kupkę, potem przewijanie i z powrotem na brzuszek 😉 Jasiu ostatnio marudek...zastanawiam się cz tu nie te skoki rozwojowe 🙃
Dzisiaj u nas kiepska pogoda chyba w domku pognijemy ☺️
pozdrawiamy gorąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kobiety..
Z tymi nocami u nas też jest różnie..bo czasem się coś małemu poprzestawia i budzi się częściej..możliwe że dlatego że się grzeje..suche powietrze i po prostu go suszy..
Malutka 3majcie się z Klaudią..życzymy Wam aby wszystko się poukładało..byście były szczęśliwe..:*
U nas dzisiaj dość mroźnawy dzień..taki szary..i z łóżka nie chce się wychodzić..
Wjojojka jak z kupką Wojtka??
Bo u nas dziś jest 8dzień i czekam..bąki śmierdzioszki też się pojawiają..A pani doktor powiedziała by nie wywoływać na siłę mydełkiem kupki..Tylko ile tak na nią czekać ehh..
Dziewczyny ale bym się napiła jakiegoś piwka..albo drineczka..ehhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Skarbeczki 🙂
My już po szczepieniu tym razem byliśmy z tatusiem 🙂 owszem nie obyło się bez płaczu ale mały jest dzielny 🙂 ciekawe jak będzie w ciągu dnia pospał tylko 40 minut i marudzi mamusia musi tulić bo Jerzyczek cierpi 😞 następna wizyta 29 grudnia 😞
A kupki nie ma u nas już trzeci dzień a prutki takie śmierdzące ufff 🙂
Pozdrawiamy i życzymy miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas w ciagu dnia 1 na 100% - rano przed sniadankiem a 2 od czasu do czasu 🤪 no i baczki ze hoho 🤪 😮

mi ostatnio udalo sie wyjsc na piwko z kumpelą i na imprezke 11 listopada ,po kiszeniu sie w domu bylo mi to potrzebne ale o 23 ;00 bylam juz w domu - glupia baba martwilam sie jak sobie poradza jak juz wylazlam trzeba bylo zabalowac cala noc a ja odwrotnie - bo przeciez rano ktos musi wstac do malego bawic sie z nim itd itp a na kacu i po nocnej imprezie nie za bardzo a jakub szedl do pracy 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamusie!
U nas kupki teraz do 2 dni ale sama tez czasem po tydz czekalam 😞 ale wyjsc musi to jest pocieszajace ale pytalam pediatry to takie dzidziusie na cycusiach moga nawet kilkanascie dni nie robic 😞 jesli chodzi o ta "kuleczke" to wezeł chlonny 🙂 i nie ma sie niczyn przejmowac sa na glowce badz na szyjce 🙂albo i tu i tu 🙂 jesli hodzi o spanie to moja Zuzia to nocny marek... zasypia okolo 23-24 i wstaje miedzy 6 a 8 🙂 uciekam sprzatac tatus poszedl na spacer z corcia to ja zakasam rekawy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...