Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hejo,
Anycool, jutro sobie odbijesz hihihi 🙂 ja mam na szczęście tak, że w piątki Tomek nie pracuje, więc mogę wyskoczyć na zakupy itp.

wiecie co, tydzień temu byłam złożyć o becikowe, i ta babka urzędniczka dała mi też do wypełnienia wniosek o zasiłek na dziecko, no i dziś go składam, a tu okazuje się, że mi nie przysługuje, bo dochód za 2009 roku nam przekroczył o 30 zł 🤪 normalnie śmiech na sali.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mufcia to poszaleliście z dochodzem 🙂
dziewczyny współczuję Wam problemów z facetami, ja aktualnie z moim mam ciche chwile, bo pracował nad czymś super ważnym - to rozumiem- a Ala obudziła się marudna, płacze, kwęka i ja ją próbuję zabawić uspokoić, grzechotki, piszczałki itd a on tekst "musze znaleźć trzeci pokój z wyciszeniem" - no to ma wyciszenie, milczę 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ach mój facet mówi tak: 5 minut mi daj, muszę tylko coś przetłumaczyć i wysłać mailem
mija pół godziny a on dalej tłumaczy...
na to mówię ja: chłopie ogarnij się w czasie chociaż... ja pierdołlę
a teraz śpi na fotelu z otwartą paszczą, niech mu mucha wleci ...i nasra! 😜 ale dobra żoną jestem to przykryłam kocykiem, niech ma 😉 a ja dalej jakis zasrany socjogram robię do szkoły, i cholera będę musiała profesorce z logiki tłumaczyć sie jutro dlaczego tak rzadko bywałam u niej na zajęciach, bo zaliczenia nie chce mi dać, choć egzamin pięknie zdałam (ściągnęłam, od koleżanki 😜) i n ie mam czosnku jasna cholera!
no Mufcia to poszaleliście, hahahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mając nadzieję żę Bułcia "śledzi" nas jszcze dla FRANUSIA 100 LAT, CAŁUSKI, GRABULA OD KAMILKA

Kamil już śpiocha, padł przed 22 gą. Kapiemy się przed 21 ą 🙂 Na noc dostał dzisiaj syropek i Viburcol to może będzie dobrze bo już było ale zeszłej nocki znowu spanko tylko do 1.30 a później non stop płacz przez sen..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No moje szczęście już po 20 minutach biadoliło dlatego urwałam tak poprzedniego posta.. 😜 Possał sobie jeszcze i znowu śpiocha 🙂 miemy nadzieję że już na dłużej 😉
Co do mężów to ja po 13 latach staram się już nie doprowadzać do zgrzytów. Mój też ma swoje ulubiony gry na kompie i czasem gra pół dnia i więcej 🙂 to tak jak ja mam ulubione hobby w postaci "brzuszka" z czego moja córka zawsze się śmieje 😁 Boguś (mąż) nawet jak gra to nie wnerwia się jak jest potrzebny lub/i proszę by się zajął, ponosił Kamilka lub o cokolwiek innego. W sumie po tylu latach wiem czego mogę się po nim spodziewać 🙂 U nas kłótnie są drastyczne i dogłębne -no były.. 😉 więc staram się ich nie prowokować i nie marzy mi się kolejne "przesilenie" 😜 . Ja poza tym nie bardzo mogę na więcej niż 3 godzinki rozstać się z Kamilkiem ze wzgledu-wiadomo- na karmienie ale i też jak wyjeżdżam do pracy na te 3 godziny to mam wrażenie że mnie cały dzien nie było i już tęsknię; za uśmiechem, zapachem, buźką mojej małej istotki 😆 UWIELBIAM MOJEGO SYNKA, MOJE POWIETRZE, MOJE SERDUSZKO, MOJE MARZENIE, PRAGNIENIE itd... nawet jak kości bolą od wstawania i dźwigania po nocach..CZEKAŁAM NA NIEGO TYLE LAT... 🙂
Dobranoc dziewczynki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale noc do D...... Amelka obudziła się o 4:50 i koniec spania, nie wiem jaka była tego przyczyna, bo nigdy tak nie mieliśmy, ale teraz jestem niewyspana. Może nie mogła zapomnieć o wczorajszej wizycie kawalera??? Odwiedziła Nas Chrzestna ze swoim 1,5 rocznym synkiem.
[URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2011-01/1b815432/p1281452.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2011-01/1b815432.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witanko
a my po spokonjenj nocce 🙂 pobudki co 2,5-3 godzinki 😉
wczoraj wieczorem podałam małej kaszkę manna mleczną z Nestle, dzień wcześniej to trochę tylko ją polizała a wczoraj ja dopiero ją przygotowuję a moje dziecko czeka już z dzióbkiem jak mały pisklaczek 😜 qrcze zjadła 1/3 porcji, bo tyle jej zrobiłam, wyglądała jakby przez tydzień nie jadła 😉 tylko trochę później się zmartwiłam, bo ta kaszka jest z glutenem i piszą by najpierw podawać po 2-3 łyżeczki, a wczoraj Ala zjadła o wiele więcej, może nic jej się nie stanie? ale od wczoraj moje dziecko załapało jedzenie łyżeczką i że jej podaję pokarmy i że to się je 😜
Sabcia jaka Amelka już duża 🙂 i zainteresowana chlopakiem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Niebrzuszki


moje dziecko drugą nockę śpi od 21 do 8 rano bez przerwy 🙂 🙂 🙂 ALE CZAD HARRY POTTER NORMALNIE 🙂 🙂 🙂 🙂CZARY MAGIA ITP ITD 🙂 🙂 🙂 ZNACZY PEŁNIA SZCZĘŚCIA 🙂 🙂 🙂

Mój Monsz wrócił z wojaży , więc nie jest już tak pusto i samotnie w domciu

życzę milej soboty Wszystkim mamuniom i dzieciuniom , ja zmykam do garów 🙂 🙂 miejsce garkotłuka jest przy garach 🙂 🙂 🙂 miotłotłuka przy mietle 🙂 🙂 🙂a pralkotłuka przy tarze 🙂 🙂 się chyba roztroję 🙂 🙂 🙂aaa jeszcze do tego trza ładnie wyglądać sexownie estetycznie no i oczywiście pachnieć (perfumami) nie oliwkami , puderkami czy innym Bepantenem 🙂 🙂ot skromne męskie wymagania 🙂 🙂 🙂 no i żebym jeszcze obca była to już pewno orgazm w pełni 🙂 🙂 🙂..................... 🙂 🙂 🙂 to żarty bo mój monsz raczej z tych normalnych co to nawet w roli mietły mnie kocho 🙂 przynajmniej tak mówi (jak ma humor )......ale kłócimy się też spoko spoko bo ja wyrywna , nerwowa, wybuchowa , choleryczka jestem , tak dla przypomnienia mówię jak byście zapomniały 🙂 🙂 🙂( a monsz oczywiście to ANIOŁ wcielony ....jak każdy ) 🙂



elaboratu koniec ...............do garów marsz !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Miałam kontrolę z ZUS w firmie. Przez tydzień tonęłam w papierach. Jak dobrze, że Mateusz ma dziadków w pobliżu, zawsze skorych do pomocy- bez nich nie wiem jak bym sobie poradziła. Tzn. pewnie bym dała radę, ale kosztem zarwanych nocy. Skupić się nad czymś przy dziecku to graniczy z cudem, no przynajmniej ja mam z tym problem. Młody jest tak żywy i absorbujący...że juz zaczynam się bać pierwszych kroczków 🙂 Ale też jest słodziutki i kochany i uważam, że właśnie teraz zaczął sie najcudowniejszy okres w jego życiu (najcudowniejszy dla mamy oczywiście). Codziennie zaskakuje nas jakąś nową umiejętnością, chichra się w głos, siedzieć juz nie chce, tylko stać a najlepiej chodzić, jeść łyżeczką też chce sam, pić najlepiej z mamy kubeczka. Poprostu zywe srebro 🙂

A, kontrola z ZUS wyszła super, więc odetchnełam z ulgą, bo stres jednak był jako że z urzedami nie ma żatrtów 😉

Pozdrawiam gorąco i życzę udanego weekendu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to my jeszcze w szpitalu, kilka dni po porodzie. Zapomniałam już jaki był maleńki 🙂

[URL=http://www.fotoo.pl/hosting-zdjec/2011-01/99a6f020/z izą.jpg.html][IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2011-01/99a6f020.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze pierwszy uśmiech mojego tygodniowego brzdąca
[URL=http://www.fotoo.pl/hosting-zdjec/2011-01/7d1a861f/201008161847.jpg.html][IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2011-01/7d1a861f.jpg[/IMG][/URL]

i wyjście ze szpitala po 2 i pół tygodniach
[URL=http://www.fotoo.pl/hosting-zdjec/2011-01/aad81e99/201008261888.jpg.html][IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2011-01/aad81e99.jpg[/IMG][/URL]

tak mnie jakoś wzięło dzisiaj... 🙂 buziaki dla waszych brzdąców
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laski, Ika fajnie się wspomina 🙂 ja tez nie mogę się nadziwić że nasze dzieci tak nam pięknie rosną 🙂
Anochi nie martw się, na pewno nic się nie stanie jeśli podałaś Ali więcej kaszki 🙂
ja na szczęście już wróciłam ze szkoły, uf. logika zaliczona na 3,5 eee tam żaden ze mnie prymus dobre i to 😉
jutro jeszcze egzamin jeden i oddać pracę, nad którą siedziałam cały tydzień.
Ten Olbas Oil normalnie świetny, nawet mi się lepiej oddycha. Wojtuś jeszcze katarzy i kaszelek ma. Jak do jutra nie zelży do pójdziemy do lekarza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAXIKU KOCHANY, ŻYCZYMY BYŚ ZAWSZE BYŁ WESOŁY-OCZYWIŚCIE JAK NAJEDZONY I WYSPANY
BY SŁONECZKO CI PIĘKNIE ŚWIECIŁO I JAK NAJWIĘCEJ POGODNYCH DNI NAD WSZYM JEZIORKIEM BYŁO, BY ZABAWKI CIĘ BAWIŁY, TATUŚ BYŁ ZAWSZE WYPOCZĘTY I MIŁY A MAMUSIA TAK KOCHANA JAK DZIŚ Z SAMEGO RANA 😁 (BO WYSPANA 😁 😁 ) ZDRÓWKA PO STOKROĆ I BEZ BÓLU DNIE I NOCKI NIECH MIJAJĄ TEGO ŻYCZY KAMILEK Z MAMUSIĄ I TATUSIEM I MOCNO MOCNO CIĘ ŚCISKAJĄ!!
😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...