Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej 🙂
w dzień Świętego Walentego ślemy wszystkim naszym forumowym chłopakom całusy!!!
[URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2011-02/e8035b33/lucjawalentynkaa.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2011-02/e8035b33.jpg[/IMG][/URL]

p.s. śliczne fotki, a i filmik wesolutki ze spotkania naszych małych chłopaków, Jasia Kraulinowego brakowało tylko by poznaniacy byli w komplecie, co nie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

😁WALENTYNKOWE SERDUSZKA DLA NASZYCH DZIEWCZYNEK OD KAMILKA 😘

IKA SPÓŹNIONE STO LAT Z OKAZJI ZESTARZENIA 😁 ŚLICZNY TORCIK 🤪
Aniołku dobrze że macie już koniec kłucia-Wracajcie jak najszybciej do zdrowia!

U nas co dzień stabilniejsze siedzenie-już w raczej wyprostowanej pozycji 🙂 Turlanie się z brzuszka na plecki i z plecków z powrotem na brzunio-SUPER widok dla mamy 🙂
Jemy już nawet całe słoiczki pysznych zupek 😜
Kłopot mamy z kupkami osatnio po wprowadzeniu nowych produktów ale poagamy sobie i jakoś idzie 😁
A I NAJWAŻNIEJSZE! -PIERWSZE "SŁOWA" -HEJ TATA jakie wyszły Kamilkowi, który często wpada w monolog i mówi do siebie "tata tata..." 🙂
Nocki to rewelacja! tylko 1-2 razy na dokarmienie i po 5-6 godzin snu-oczywiście nadal na mleczku mamy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sliczne zdjecia, Alunia ma takie duze oczka 🙂
My juz po spacerku, malutka spi w lozeczku, ja zrobilam baklazany nadziewane, czdkam na rozmowy w toku - moze cos ciekawego w nich bedzie i tak czkamy na tate - moze cos dostaniemy od niego w konu ma dwie walentynnki 😜 😜
Ale tutaj cisza na forum, dzieciaczki niedaja pisac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniołu na pewno coś dostaniecie 😉
OLi gratulacje dla Kamilka za pierwsze słowo 🙂
my zjadamy na razie pół słoiczka - jeszcze nie próbowałam jej dawać całego, a później na herbatkę się rzuca 🙂 ostatnio znowu smoczek wrócił do łask i Ala z 4 razy zasnęła mi sama w łóżeczku, ciekawe czy jej tak zostanie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny 🙂
Walentynkowo Wojtas przesyła całusy młodym panienkom 😘
Wojtas tak marudny, że mam go serdecznie dość na dzień dzisiejszy, te jęki stęki dzwonią mi w uszach.... jestem na wyczerpaniu, cierpliwości brak. Marcin wrócił z pracy i oddałam mu go od razu, a sama wzięłam się za porządki, teraz krótka przerwa.
u nas bez smoka ani rusz. Wczoraj Wojtas zjadł rosołek z gołębia, troszkę piersi z gołębia i marchewki , wszystko to zmiksowane.
życzę miłych walentynek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja bym poszła do szpitala Asiulko, skoro masz skierowanie, niech mu zrobią wszelakie prześwietlenia, jakieś badania. trzymamy kciuki aby wszystko sie wyjasniło i dobrze skonczyło

moja teściowa ma sąsiadów, którzy hodują gołębie i teściowie Marcina siostry też, więc mam w zamrażalce kilka, mam też królika, czeka na okazję 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ASia jeśli mały tak się męczy to też bym poszła do szpitala, wiem, ze masz dość leków, lekarzy itd, ale co mozesz innego zrobić?
Ala mi z tego marudzenia padła na chwilę, ale już wstała, na razie w miarę spokojnie isę bawi
fajnie WIojojka masz z gołębiami, ja ciągle zastanawiam się nad gotowaniem zupek, wszędzie krzycza by warzywa były ekologiczne itd a skąd je brać jak mieszkam w centrum miasta ? 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ciężko jest coś dostać żeby mieć pewność że to rzeczywiście nie pryskane, zdrowe, takie czasy i będzie coraz gorzej... 😞 ja kupuje warzywa na bazarze, wiem tyle ze Polskie, a czy rzeczywiście nie pryskane jak zarzeka się sprzedający, tu pewności nie mam. nie uchronimy naszych dzieci przed wszystkim, choćbyśmy bardzo chcieli, więc staram się nie dac zwariować.
osobiście uważam że Reni Jusis która w Dzień Dobry tvn, jako eko mama, opowiada o wszelakich zagrożeniach wynikających z tego czy owego czy namawia do WSZYSTKIEGO co ekologiczne to lekka przesada. to wtedy dopiero dzieciaki nabawiają sie alergii i wrażliwości na wszelakie produkty.
Anochi jak będziesz kiedys przejeżdzała nieopodal i wstąpisz na tą kawę i siku dostaniesz od nas gołąbka na rosołek dla Alusi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy, my już jak co dzień wysłaliśy siostrę do szkoły i się bawimy. 🙂 Kamil gryzie paluszki w gołych stópkach 😁 Nad ranem miałam mały problem z przepełnieniem w jednej piersi bo Kamil jadł już tylko 1 raz w nocy -nie wiem czy nie przyczyniła się do tego ta pyszna kaszka 🙂 No ale synuś na szczęście o 7 podjadł i sprawił mamie ulgę. Będą się musiała mama dostosowac z zasobami mleczka do Kamilka 😉 idziemy się jeszcze zdrzemnąć 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laski
Sabcia co do kota, do Wojtuś zwraca na niego uwagę, ale Herman jest całkowicie obojętny. nasz kot bywa czasem porywczy i boję się żeby nie podrapał Wojtusia, Wojtus czasem chce dotknac Futerka HErmana, jestem wtedy bardzo uważna.Wojtuś chętnie go obserwuje na dłużej zatrzymuje na nim zwrok.Ale Herman dziwadło takie, jak widzi, ze WOjtus zagląda na niego, wychodzi pokoju. Ja myślę, że kot jest zazdrosny o WOjtka i jest obrażony na niego 🥴
Anochi zaparszamy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej babeczki 🙂
ale u nas poranek cudny, słoneczko zalewa nam mieszkanie 🙂 Łucja jest w dobrym humorku i się śmieje 🙂 ostatnio cały czas mówi ggggg i rrrrrr, gu i ga, po prostu gulga 😉
co do zwierzaków, to u moich rodziców są dwa psy -owczarek niemiecki i cocer spaniel i one uwielbiają Łucję, są tak nią zaciekawione, chcą ją zawsze polizać - na co nie pozwalam oczywiście, a Łucja też je lubi, uśmiecha się do nich, wyciąga rączki, to chyba dla niej takie duże maskotki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kobity..
Ledwo połykam ślinę..tak opuchnięte całe gardło i boli..;/ do tego mój maluch dziś maruda..teraz śpiocha..
Ja podaję kaszę ryżową plus zwykłą mannę..młody wcina że ho ho..ale słoiczki idą mu jakoś kiepsko..nie zbyt je chyba lubi..
Kasiula Marcel śliczne imię..sama takie chciałam..zwyciężył jednak Siyar..
Musze się wam jeszcze pożalić..że mój facet olał walentynki..nie spędził zemną czasu..i nie dostałam kompletnie nic..Stwierdził że nie rozumie walentynek..że są dobre jak się kogoś zdobywa a później to już nie..Było mi przykro poszłam po 20spać..no ale cóż..i tak tego nie zmienie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...