Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Malutka z Twojego opisu skurczy to chyba masz dużą szansę być następną rozpakowaną Mamuśką 🙂 ...Choć ja mam jeszcze czas do terminu ale coraz bolesniejsze napinanie dołu brzucha połączone z bólem jak przy miesiączce a przy tym skurcze ud akurat u mnie następują że ciężko wstać albo iść jak dopadną.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heloł, ja też się dziś wyspałam 🙂 śniłyście mi się, byłyśmy wszystkie w jakimś biurze i zapisywałyśmy się na jakąś poporodową wycieczkę 🙂 😁 😁 😁 wszystkie brzuchatki.
Ciekawe jak tam się Anycool ma z Maksikiem już na zewnątrz 🙂
No i czekam na wiadomości od Kasi, może już dziś się coś ruszy.....

a Łucja znów ma czkawkę, ostatnio dosyć często, hehe...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Brzuszki
My idziemy dzisiaj na ostatnie zajęcia ze szkoły rodzenia 😉 Uff dotrwaliśmy do końca 😁 Dosyć fajnie było, ale jak dla mnie zbyt liczna grupa bo ok. 40 osób 🤔
Kornelia ja w sobote byłam po materacyk i też się dowiedziałam, że najpierw kokos, a po ok. 6 miesiącach przekładamy na grykę.
Mufka mojego Dominika też ciągle męczy czkawka, nawet 3 razy dziennie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej 🙂
kornelia ja mam materac kokos-gryka,ale jest z dwóch stron biały i żeby poznać gdzie co jest to trzeba na dotyk wyczuć 😁 mój stoi zapakowany jeszcze 🙂
powiem Wam,że się dobrze czuję prócz tych bóli-chodzi mi o to ,ze kupę normalnie wczoraj zrobiłam,sikam normalnie i bezbolesnie cały pęcherz a nie po kilka kropel co chwilkę,odkąd dostałam tych bóli (czyli od soboty rano) to nawet się wysypiam w nocy i tylko raz wstaję na siku,cały pęcherz się opróżnia bez problemu i śpię dalej 🙂 widocznie mała mi się ustawiła na tyle dobrze,że rozluźniła trochę ucisk na pęcherz 🙂
mi czop (chyba to on był) odszedł ostatnio i do dzisiaj jakieś tam małe ślady tego widać czasem i zero bólu czy jakichkolwiek innych objawów-po prostu wyleciała mi spora ilość takiego dziwnego śluzu i tyle.
moje skurcze nie ustępują przy zmianie pozycji,a przy chodzeniu się nasilają,więc staram się dużo chodzić,żeby stały się w końcu regularne przez jakiś czas a nie takie niezdecydowane,że raz ich jest kilka w ciągu 10 min a raz mam przerwę z godzinę i znowu 😁 mama mi poleciła chodzenie po schodach i mama mojej kumpeli (pielęgniarka) też mi tak mówiła 😁
kurczę może mi się uda zrobić mężowi prezent na urodziny jak bym się wzieła do roboty? w końcu 26 lipca mamy jeszcze przez 12 i pół godziny 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś się to moje dziecko nie może zdecydować 😁 już zaczęła coś kombinować i odpusciła sobie albo jej to tyle zajmuje 🥴 jak do jutra nic to mam wizytę na której lekarz się mnie pewnie nie spodziewa 😁 bo mi mówiła ostatnio,że jak nie urodzę to się mam pokazać ale że pewnie urodzę a tu nic 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczyny.. 🙂
U nas dziś za oknem szaro buro i ponuro..i sama nie wiem czemu cieszy mnie ta pogoda..aż chce się poleniuchować 😁
A i mój Siyar ma czkawki po kilka razy na dzień..i nie powiem któryś raz z kolei zaczyna być męczące kiedy brzuch tak drga.. 🙂
Krem do buzi z filtrem nie jest potrzebny tylko w słonku..przez zimę też trzeba takowym smarować buzie szkrabka..słyszałam że jest jakiś dobry z nivei..ale nie jestem obeznana w tym temacie;p
No i 3mam gorąco kciuki za Kasie..oby wreszcie coś ruszyło i się nam już nie męczyła..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okaa Klaudia też ma często czkawki i mnie to trochę denerwuje czasem ale wtedy kiedy akurat się nie rusza to przynajmniej znak,że wszystko u niej ok jak ma czkawkę 🙂 u mnie też taka pogoda,ale mnie ona też cieszy bo nie za gorąco-w taką pogodę bym chciała urodzić a nie w upaly 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bez urazy ale mi się wydaje że malutka za bardzo się skupiasz na doszukiwaniu u siebie porodu..i objawów..na pewno jakieś występują w to nie wątpię..w końcu jesteś na finiszu..ale kochana to może przeciągnąć się i do 42tygodnia..zamiast się tak zamartwiać to odpoczywaj ile wlezie i korzystaj póki możesz..A to samo przyjdzie..pamiętaj że i tak to jest nieuniknione i w końcu nadejdzie ten dzień..Mam nadzieję że nie uraziłam ciebie ani nikogo moją opinią
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okaa nie skupiam się tylko piszę co zauważyłam,bo może i któraś z Was ma coś podobnego i wtedy jedna drugiej doradzi co to może być 🙂 a co do bóli to ich nie da się nie zauważyć,wiec raczej się nie doszukuję 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Każda jakieś bóle ma..ale trzeba w spokoju czekać aż się zacznie..a nie dać się zwariować..Może błędne są moje wrażenia i nie słuszna opinia..ale uważam że spokój jest najważniejszy..a przyspieszać niema co..i tak zostało nam już mniej niż więcej..A tobie max 3 tyg..życzę ci spokoju..i porodu szybkiego 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
okaa a ja sie czuje raz lepiej raz gorzej jak to w ciazy 😁 zuza rosnie i sie rozwala jakby nie wiedziala ze mamusie to boli...
sara jak to na koniec sierpnia masz termin ? rodzisz z nami 23 😁

Moja nastepna sasiadka pojechala dzis rodzic 🙂 kurde nastepna w kolejce jestem ja 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...