Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej Kobity.. 🙂
Jak tam samopoczucie..??
ehh a z tymi facetami..to czasem ciężko..nie powiem..mój też ładnie na nerwach mi gra..i obiecuję sobie że jak tak dalej pójdzie to patelnia pójdzie w ruch..i powybijam mu głupote z głowy.. 😮
czemu nie którzy z nich tak rzadko używają głowy do myślenia..
nic dość tego narzekania..
Myślę o jakimś przepysznym kalorycznym deserze który sobie dziś przyrządzić..ażeby humor polepszyć.. 🙃
Ma któraś z was jakiś pomysł??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ku............. qrde, ale jestem najeżona, wiem, że to hormony, ale nabuzowana jestem nieźle, poszłam sobie spokojnie do sklepu, a tam tłumy jakby wszystko było za darmo, pełno bab kręcocych się w kółko i włążących na mnie, ciągle musiałam robić uniki by w brzuch nie uderzyły, kolejki masakryczne, by kupić surówkę muszę stać w kolejce po wędliny, nikt nie przepuści, po 5 min stania zrezygnowałam, bo myślałam, że się rozryczę, dlaczego ja mam ustepować innym miejsca? aha, by mnie w brzuch nie walnęli, bo jakoś nikt go nie widzi, aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 🤪
sorki za epopeję, ale musiałam się rozpisać, bo zaraz szlag mnie trafi - oj chyba Dorotka pcha się na świat bo mamusię nosi 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ach szkoda gadać, Polacy to wredne chamy, niestety..., wczoraj poszłam do sklepu i były w promocji winogrona w promocji 3złote za kilogram, no to podeszłam sobie i nabieram do woreczka, i jedna pani do mnie "przepraszam" i pcha się na mnie, no to ja jej na to, a za co mnie Pani przeprasza, za co ze mnie Pani nie widzi, że JA TU STOJĘ?? popatrzyła z wyrzutem 🤢
rzucili winogrona i ludzie jak zwierzyna normalnie. WSTYD!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej 😉 idę zrobić kawę mojemu 😉 wczoraj dziecko się nie obudziło przy naszej rozmowie 🙂 skończyła się łzami- nie moimi...trafiłam w samo serce,aż zabolało,a dzisiaj dostałam śniadanie do łóżka i myślał,że załatwi sprawę...pomylił się i zaś smutny chodzi 😞 ale ja też przez niego ciągle jestem smutna i jakoś nie ma wyrzutów,więc jesteśmy kwita,jak dwójka gówniarzy,która robi sobie wzajemnie na złość 🥴
ja wiem,że w pewnym stopniu to hormony,ale to nie pierwsza taka sytuacja,to zaczęło się dawno...
dobra nie smucę,rewanż za śniadanie to ta obiecana kawa,potem trochę porządków a jeszcze potem czas na porządki w moim małżeństwie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się też wydaje,że wiojojka choć nigdy nic nie wiadomo 🤪
a mufka też słyszałam o spadających gwiazdach i mam w planach uspać maleństwo i zostawić tatusiowi,a ja na spacerek w nocy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dawno mnie nie bylo jakos czas zapierdziela ze doba staje sie zakrotka na jakiec dodatkowe przyjemnosci 😞 widze ze sporo sie dzieje ale nie mam kiedy tego nadrobic jak maly spi spie z nim , domu nie ogarniam ale mam to gdzies w koncu nie jestem robotem jak mam ochte cos zrobic to robie 😎 az sie sama sobie dziwie z taka pedantycznoscia 😮
maly jako tako sa lepsze i gorsze chwile ale trzeba sie docierac nikt nie mowil ze bedzie latwo do tego rozbuchane na maxa hormony 🥴 normalnie wariuja 😮
z jakubem tez mamy rozne momenty raz jest kochany i do rany przyloz a innym razem wyrzucila bym ten jego komp razem z nim z domu 😠 😠 no ale coz uroki malej rodzinki 🤪
ja czuje sie kazdego dnia lepiej fizycznie bo psychicznie jeszcze troszke to potrwa 😮 jak by co to wrzuce fotke naszego babla by ciocie sobie przypomnialy jak Maksiu wyglada 🤪

pozdrawiamy
a wiecie co sie dzieje u korneli 🥴 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mufka bardzo dobry pomysł,chociaż jak gdzieś idę teraz do sklepu czy jadę do mamy,to zabieram Klaudię i nie ma większego problemu,ale jednak o innego typu wyjściach to można na razie pomarzyć 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mufka - niestety pali i nic z tym nie mozna zrobic a wietrzenie staje sie uciazliwe bo nie chce by malego zawialo ... i tak kombinujemy by w domu nie smierdzialo petami ... wczoraj caly dzien nas nie bylo bylismy u tesciow wiec jak wrocilismy myslalam ze sie porzygam 😠 mowie wam koszmar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki dziewczyny 🙂
dylemat niestety już mam, a wiem,że teraz najważniejsza jest moja córeczka,która właśnie wisi mi na cycku i oporuje żeby nie zasnąć 😁 a jak zaśnie to będzie sobie spać we wózku na podwórku a mamusia trochę posprzata.
wczoraj mi się śniło drugie dziecko zaraz po Klaudii,a dzisiaj pierwszy seks po porodzie 🤪 ciekawe jak to odebrać 😁 masakra jakaś z tymi snami nawet po ciąży 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kochane ciocie jestem taki kiedy spie i jesc nie wolam 🤪
jeszcze troche i same zobaczycie jak sie mozna zakochac bez pamieci w takim malenstwie cudowne uczucie i nawet bym nie przypuszczala ze az tak bardzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Franio w kąpieli 😉

[URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-08/1078c4c1/img_5017.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2010-08/1078c4c1.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-08/5b00a587/img_5018.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2010-08/5b00a587.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...