Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
anochi napisał(a):
Evie mam nadzieje, że mala sie troszkę podszkoliła 😉 qrcze czeka Was duża zmiana, 10 godzin w pracy to nieciekawie 😠 mam nadzieję, że dacie radę

bede pracowala 3dni w tygodniu,wtedy jak maz ma wolne 🙃 i dlatego musimy przejsc na butelke,bo mala musi cos pic,a z kubeczek nam nie wychodzi 😞
jak tam Anochi maz wrocil juz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anochi napisał(a):
a tu ja jak zwykle pochwalę się 😉 uwielbiam jak mała za mną wychodzi z pokoju, choć czasem jest to wkurzające, ale jak słodkie jak z zakretu się wyłania 😉 potrafi czasem szybciej poruszać się niż tutaj
http://www.youtube.com/watch?v=ytCSv-Bag3o




Cudowny widok!!!!!!! Ja nie mogę się u Kamilka takiego już doczekać 🙂ale jeszcze jest leniuszek, tylko że siedzi bardzo stabilnie i sięgając nawet po zabawkę-nie przewraca się ostatnio już wcale 🙂-nie trzeba już go obkładać poduchami. No i przebranie pampersa to nielada wyczyn ostatnio-wręcz szrpanina jak jest rozbawiony bo z pleców -myk-i już na brzuchu i się cieszy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oli prawda, cudowny widok, chociaż czasem wkurzające, bo nie mogę wyjść z pokoju, bo "piesek" za mna biegnie 😜 dzieci sa różne, moja ALa nadal nie siedzi, jak ją posadzę to zaraz bach na bok lub zsuwa się do leżenia, a najczęściej jak chce ją posadzić to blokuje biodra i woli stać, nawet nadal nie umie się podciągać do siadu, moze w końcu się nauczy 😉
Evie a to fajnie z pracą, powodzenia życze, a mój mąż w końcu wrócił i zasiadł do kompa do pracy 😞
Mufka jak czuje się Twoja mama?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Wam.
Ala wymiata 🙂 mały słodki raczek.
Anochi, dzięki, że pytasz, Mama ma się w miarę ok. jak na jej stan generalny, ale trzeba się nią cały czas opiekować, bo sama nawet do ubikacji nie potrafi już pójść 😞 prawie że też nie widzi 😞 ale miejmy nadzieję, że ten zabieg poskutkował.

Pytałaś się jak nasze pociechy śpią. Łucja budzi się ostatnio z reguły raz w nocy, tak koło trzeciej, chyba, że w ciągu dnia więcej spała, to wtedy ze dwa razy w nocy się budzi. Więc jestem bardzo zadowolona.

Ale mam z nią inny problem, mianowicie od paru dni nie chce jeść innych pokarmów niż mleko za bardzo. Zarówno zupki jak i kaszki zje 3-4 łyżeczki i tyle, nie chce więcej. Macie jakiś pomysł co zrobić, żeby więcej zjadała?

Evie, powodzenia z przestawianiem malutkiej z piersi na butelkę!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny 🙂
Alusia jest cudna hihihih słodko sobie człapie..a jak szybciutko.. 🙂
U nas jest dokładnie tak samo jak u Oli..małemu lepiej wychodzi siadanie..jeszcze czasem się przewróci..ale już co raz stabilniej..no i też coraz częściej przewraca się z plecków na brzuszek..Mały sobie leży a ja się tylko odwrócę po coś a on ciach na brzusio..szkoda tylko że wracać nie potrafi..ale się nauczy 🙂
Mufka ja to nie wiem sama..u nas mały jeden raz zje zupkę..innym razem 3/4łyżeczki i zaczyna marudzić nie chce otwierać buzi..ale kaszki i musy czy owoce wcina ładnie..za to nie mogę nauczyć go pić..;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anochi kupuję soczki jedne z marchewką gęstrze..inne takie jabłkowo-gruszkowe bardziej wodniste..herbatkę..
Picie podawałam i z butelki (to ją gryzie..) z niekapka to to samo..gryzie go..normalnie jakby ze szklanki..to trochę się napije (ale bardziej się tym bawi..pluje sobie..i więcej niż połowa wyleci..) udaje mi się większą łyżeczką dać mu trochę pić..ale to dlatego że sobie ją podgryza..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
okaaa napisał(a):
Anochi kupuję soczki jedne z marchewką gęstrze..inne takie jabłkowo-gruszkowe bardziej wodniste..herbatkę..
Picie podawałam i z butelki (to ją gryzie..) z niekapka to to samo..gryzie go..normalnie jakby ze szklanki..to trochę się napije (ale bardziej się tym bawi..pluje sobie..i więcej niż połowa wyleci..) udaje mi się większą łyżeczką dać mu trochę pić..ale to dlatego że sobie ją podgryza..

no to problem, ale masz teraz czas ząbkowania i mały będzie korzystał z każdej okazji by cos pogryźć 🙂 kiedyś pisałam, że Ala średnio chciała cokolwiek pić i dopiero zaczęła pić zwykłą wodę butelkową i na razie nic innego jej nie podaję
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anochi dziękuję za ciepłe słowa 🙂
Co do picia to moja też za bardzo nie chce pić, no oprócz mleka, które cały czas jest numerem jeden wśród wszystkich pokarmów 😉 😁 ostatnio tak jak Alusia zaczęła pić trochę wodę ze szklanki.
Co do tych obiadków i kaszek, to mam nadzieję, że to tylko jej chwilowa fanaberia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczyny

Sto lat dla solenizantów 🙂

Ale zmiana na forum, według mnie na gorsze 😞
Domiś w nocy obudził się z płaczem, bo męczył go katarek, mam nadzieje, że nie rozwinię się z tego jakieś choróbsko 😠
No nic, jak się obudzi pakuję go do spacerówki i jedziemy szukać wiosny 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mufka napisał(a):
Anochi dziękuję za ciepłe słowa 🙂
Co do picia to moja też za bardzo nie chce pić, no oprócz mleka, które cały czas jest numerem jeden wśród wszystkich pokarmów 😉 😁 ostatnio tak jak Alusia zaczęła pić trochę wodę ze szklanki.
Co do tych obiadków i kaszek, to mam nadzieję, że to tylko jej chwilowa fanaberia 🙂

Łucja pije ze szklanki? 😁 ale super 😁 gratulacje 🙂
my czekamy na porę karmienia i uciekamy na spacerek, piękne słonko, chociaż aż tak ciepło jeszcze nie jest 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A my po spacerku, ja teraz robię dwa spacerki w ciągu dnia. Rano po śniadanku i drugi po czasami przed obiadkiem. Ładna dziś wiosna w Bydgoszczy 🤪

A my z jedzeniem nie mamy problemów, Amelka uwielbia jeść i rzuca się na każdą łyżeczkę jak tylko Jej podsuwam. Z piciem też nie ma problemów pije wszystko od wody po soczki i herbatki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie dziewczyny. Jejku wspolczuje wam tego nocnego wstawania.... u nas naszczescie nocki cale przespane, chociaz czasami musze wstac bo malej smoczek wyleci i sie go domaga, ale nad ranem laduje z nami w lozku 🙂 w suie to dla mnie lepiej bo nie musze pozniej wstawac a tak to odrazu moj i ja podlozy do lozka jak wychodzi do pracy a ona przewaznie wtedy sie budzi i dalej spimy do 9-10 🙂
My juz po spacerku, piekna pogoda u nas, zrobilysmy zakupy, puscilam pranie, sliniaki do wybielacza i zaraz ide robic obiad a mala spi sobie 🙂
Alunia super smiga! i jaka wesolutka przy tym 😉 a Jerzyk i Maksiu sliczni 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja 7-mio miesięczna Córeczka Amelka
[URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2011-03/b0d87aa4/p3200317.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2011-03/b0d87aa4.jpg[/IMG][/URL]

Chyba każda poszła witać się z Wiosną. Cisza jak makiem zasiał 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...