Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ehhh to chyba mnie ominęły te opisy porodów..przeoczyłam..albo nie pamiętam..
Co do mojego porodu to tak jak u Ciebie Wjojojka plus ze mój partner był zemną..i też oddychał zemną..bo ja zapominałam za każdym razem w tym bólu jak to leciało..heheh do tego podawał mi picie..podtrzymywał głowę..i też usłyszałam od niego że widać włoski.. 🙂 ale fajnie tak wspomnieć ten dzień..Ja często wracam do zdjęć z porodu i wspomnień..Na partych nie było łatwo..ale powiem wam szczerze że drugi raz bym przez to przeszła..
A wiecie może co u Bułki i jej Frania??dawno tu nie zaglądała..ciekawe jak jej pocieszny Franio wygląda teraz.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
u mnie tez męża wysłali do domku, bo w ogóle nie miałam rozwarcia ani skurczy i biedaczek o 6 rano malował balkon z nudów 😉 a jak powiedzieli bym po niego zadzwoniła, to jak przyjechał to już trafił na parte, bo po oksytocynie dostałam od razu mocne skurcze i pełne rozwarcie 😉 więc nici z korzystania z piłek, wanny itd a mąż z wielkim plecakiem żarcia picia itd przyszedł 😜 ja cały poród leżałam, bo do ktg byłam podłączona, ale i tak jakoś sił nie miałam, spać mi się chciało, gdzie ta adrenalina??? 🤪
położne przyjemne, lekarz młody i przystojny, więc czego chcieć więcej? 😜 mi nawet nie powiedzieli, ze widać główkę, mąż też nie zauważył kiedy ten moment, po prostu mnie nacięli i chlup Ala na wierzchu 🙂 jedynie szkoda mi, że miałam Alę na sobie tylko parę chwil, bo była cała w zielonych wodach i musieli ją wymyć i zbadać 😞 dostałam ją dopiero po pół godzinie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sabcia napisał(a):
Ja miałam CC i też miło to wspominam, już myślimy o następnym, ale jakoś do sierpnia się chcę wstrzymać, bo nie wiem jak sobie dam radę. Mąż całymi dniami pracuje 😞 😞 Ale dwa lata pomiędzy dziećmi to dla mnie idealny plan.

pisałam kiedyś, że mam koleżankę co miesiac temu urodziła, różnica wieku to 16 miesięcy, na razie rodzina jej pomaga, ale bez nikogo nie jest w stanie wyjść, starsze zazdrosne, bo małego ciągle nosza itd, tu trzeba nakarmić, wykapać, a drugi płacze itd, niezły sajgon, chociaż też starszy przychodzi i głaszcze małego po nóżce itd 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anochi napisał(a):
u mnie tez męża wysłali do domku, bo w ogóle nie miałam rozwarcia ani skurczy i biedaczek o 6 rano malował balkon z nudów 😉 a jak powiedzieli bym po niego zadzwoniła, to jak przyjechał to już trafił na parte, bo po oksytocynie dostałam od razu mocne skurcze i pełne rozwarcie 😉 więc nici z korzystania z piłek, wanny itd a mąż z wielkim plecakiem żarcia picia itd przyszedł 😜 ja cały poród leżałam, bo do ktg byłam podłączona, ale i tak jakoś sił nie miałam, spać mi się chciało, gdzie ta adrenalina??? 🤪
położne przyjemne, lekarz młody i przystojny, więc czego chcieć więcej? 😜 mi nawet nie powiedzieli, ze widać główkę, mąż też nie zauważył kiedy ten moment, po prostu mnie nacięli i chlup Ala na wierzchu 🙂 jedynie szkoda mi, że miałam Alę na sobie tylko parę chwil, bo była cała w zielonych wodach i musieli ją wymyć i zbadać 😞 dostałam ją dopiero po pół godzinie 😞


a ja po 5 godzinach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sabcia napisał(a):
anochi napisał(a):
u mnie tez męża wysłali do domku, bo w ogóle nie miałam rozwarcia ani skurczy i biedaczek o 6 rano malował balkon z nudów 😉 a jak powiedzieli bym po niego zadzwoniła, to jak przyjechał to już trafił na parte, bo po oksytocynie dostałam od razu mocne skurcze i pełne rozwarcie 😉 więc nici z korzystania z piłek, wanny itd a mąż z wielkim plecakiem żarcia picia itd przyszedł 😜 ja cały poród leżałam, bo do ktg byłam podłączona, ale i tak jakoś sił nie miałam, spać mi się chciało, gdzie ta adrenalina??? 🤪
położne przyjemne, lekarz młody i przystojny, więc czego chcieć więcej? 😜 mi nawet nie powiedzieli, ze widać główkę, mąż też nie zauważył kiedy ten moment, po prostu mnie nacięli i chlup Ala na wierzchu 🙂 jedynie szkoda mi, że miałam Alę na sobie tylko parę chwil, bo była cała w zielonych wodach i musieli ją wymyć i zbadać 😞 dostałam ją dopiero po pół godzinie 😞


a ja po 5 godzinach

no to kiepsko 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka!!! ciezko mi sie zebrac zeby chociaz zajrzeć do was ....od rana do 14 jestem z malym wiec chce z nim spedzic jak najwiecej czasu a do tego trzeba ogarnąc dom itd... a po pracy jestem o 21;30 w domu wiec tylko kapiel i lulu 😎 przez tydzien schudlam 3kg i to bez diety wystarczylo sie wiecej poruszac 😎
ciociu Oli i Kamilku Maksiu dziekuje za zyczonka i za pamięć 😜 🤪
przykro mi ale nie mam kiedy was nadrobic moze w weekend sie uda 😎 wiec nie jestem w tematach 😠
buziole
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anycool napisał(a):
hejka!!! ciezko mi sie zebrac zeby chociaz zajrzeć do was ....od rana do 14 jestem z malym wiec chce z nim spedzic jak najwiecej czasu a do tego trzeba ogarnąc dom itd... a po pracy jestem o 21;30 w domu wiec tylko kapiel i lulu 😎 przez tydzien schudlam 3kg i to bez diety wystarczylo sie wiecej poruszac 😎
ciociu Oli i Kamilku Maksiu dziekuje za zyczonka i za pamięć 😜 🤪
przykro mi ale nie mam kiedy was nadrobic moze w weekend sie uda 😎 wiec nie jestem w tematach 😠
buziole

oj biedaczka, musisz być ciągle na wysokich obrotach, ciekawe ile wytrzymasz 🙂 powodzenia
ja np albo jestem totalny leń albo nie mam ani minuty, na razie od roku się lenię, ale po wakacjach trzeba się wziąć za prace 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
[color=black]a ja sobie dziś zrobię dzień luzu...cały tydzień sprzątałam,myłam okna,prałam i prasowałam to mi się należy- nie???nawet obiadu nie robię bo został od wczoraj he he...męża wyślę na spacer,a sama obejrzę BENEFIS ADAMA MAŁYSZA bardzo żal mi ze zakończył karierę,dzielnie mu kibicowałam przez te lata...ale wzięło mnie na wspominki...[/color]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anochi napisał(a):
Kasiula super, że kibicowałaś 🙂 też będe chyba oglądac, jak połowa Polski 😉

a chyba dzisiaj Maks Anycool ma miesięcznicę, więc WSZYSTKIEGO DOBREGO 😁
wczoraj miał więc maksiu wszystkiuego co najlepsze u nas oki rano snieg prószył ehhh w marcU JAK W GARNCU
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiulkaa1990 napisał(a):
anochi napisał(a):
Kasiula super, że kibicowałaś 🙂 też będe chyba oglądac, jak połowa Polski 😉

a chyba dzisiaj Maks Anycool ma miesięcznicę, więc WSZYSTKIEGO DOBREGO 😁
wczoraj miał więc maksiu wszystkiuego co najlepsze u nas oki rano snieg prószył ehhh w marcU JAK W GARNCU

ups, no to spóźnione, ale szczere 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj Kochane poród wcale nie był taki zły jak myślałam 🙂 też był przy mnie mąż 🙂 bez niego to nie dałabym rady 🙂
Widzę że tu NAS więcej nauczycielek 🙂 🙂 🙂
My dziś za oknem zastaliśmy śnieg 😞 tak z 2 cm 😞 ale teraz świeci słoneczko tylko ziąb na całego 4 stopnie tylko 😞
Nadal mamy tylko 1 zęba widocznego drugi jeszcze nie wyszedł 😞 Jerzyk siedzi sam ładnie 🙂 jeszcze nie raczkuje 😞
Miłego dnia Kochane 🙂 ja postanowiłam co miesiąc kupić sobie coś eleganckiego 🙂 wybrałam też suknię na lato 🙂
http://www.bonprix.pl/bp/offer.htm?cat=1.10.114.2.25.1.&pr=40798&p6=15
tylko że malinową 🙂
i do tego butki 🙂
http://www.bonprix.pl/bp/offer.htm?cat=1.20.219.1.7.1.&pr=51680&p1=3&f=/3/byn139x18_328.jpg
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewuszki
ja póki co ani myślę o drugim dziecku, może kiedyś,ale to co na pewno, musimy się przeprowadzić najpierw do większego mieszkania
Rusałka kieca fajna, lubie takie rzeczy, sama mam na lato kilka takich długaśnych kiec. do tego sandałki i śmigam 🙂
Bułka ma się dobrze,jest na macierzyńskim do października 2012 r. ma fajnego szefa 🙂 chodzi na hiszpański i odchudza kota. Franio rośnie jak na drożdżach, dwa ząbki ma, jest mega przystojniak 😉
dzisiaj czas przestawiamy, ciekawe jak nasze dzieci zareagują.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiojojka napisał(a):
hej dziewuszki
ja póki co ani myślę o drugim dziecku, może kiedyś,ale to co na pewno, musimy się przeprowadzić najpierw do większego mieszkania
Rusałka kieca fajna, lubie takie rzeczy, sama mam na lato kilka takich długaśnych kiec. do tego sandałki i śmigam 🙂
Bułka ma się dobrze,jest na macierzyńskim do października 2012 r. ma fajnego szefa 🙂 chodzi na hiszpański i odchudza kota. Franio rośnie jak na drożdżach, dwa ząbki ma, jest mega przystojniak 😉
dzisiaj czas przestawiamy, ciekawe jak nasze dzieci zareagują.

szkoda, że Bułka nie zagląda już do nas, ale fajnie ma z tym macierzyńskim a chyba raczej wychowawczym 😉 i że Franio cudnie rośnie, może kiedyś podeśle nam Jego zdjęcia 🙂
Rusałka fajna sukienka, ale nie dla mnie 😞 ja to bym w niej zginęła 😞
hehe, ja też niby nauczycielka, ale starszych dzieciaczków, ale trzeba najpierw w końcu mgr napisać, by dostac uprawnienia 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejo hej,
byliśmy wczoraj na wycieczce, Łucja zachowywała się bajecznie, większość czasu spała 🙂 chyba częściej będziemy ją brać na takie wypady.
oto kilka fotek: [URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2011-03/3637f118/img_7206.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2011-03/3637f118.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2011-03/19d18cda/img_7230.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2011-03/19d18cda.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2011-03/fbec158c/img_7246.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2011-03/fbec158c.jpg[/IMG][/URL]

sto lat dla Maksia!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...