Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

ja nie wiem.
biedne te nasze maluszki wrześniowe 😞 oby szybko im minęło.
ja mam stresa bo idziemy w tym tyg do ortopedy :/ ale nie chce o tym mówić i się nakręcać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Laaf ja słyszałam, że jak dziecko ma raz trzydniówke to już więcej nie będzie mieć 😲 😲 😲
mi to już obojętne co to... byleby jej przeszło 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej kochane 🙂
goscie odjechali a ja jestem padnieta fajnie bylo ale ile to biegania 😁
ide troche ponadrabiac bo wszystkiego napewno nie dam rady 😜 a co tam slychac u was?

czesc nadrobiłam co tu sie dzialo 😮 😮 😮 zamurowało mnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buuterfly napisał(a):
A jak tam Adaś? Dał mamie się zrelaksować z gośćmi?


tak goscie sie nim zajeli i troche odpoczelam 🙂 zachwyceni ze on taki grzeczny i ze wcale nie płacze chcieli mi go zabrac 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buuterfly napisał(a):
Nie...Wszystkie powinny iść ok.6 miesięcy. Idę spać bo głowa mi pęka od tych spraw psich. Do jutra 😘


mi ortopeda powiedzial ze mam przyjsc do niego jak adas zacznie chodzi nic nie wspominal o polrocznej kontroli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eluska_09 napisał(a):
Laaf ja słyszałam, że jak dziecko ma raz trzydniówke to już więcej nie będzie mieć 😲 😲 😲
mi to już obojętne co to... byleby jej przeszło 😞


Eluska moj Dawis jakies 3 tyg. temu przeszedł rotawirusa 😮nie wiedziec skad ani jak bo jest pod opieką mojej mamy i nie ma stycznosci z dziecmi...jak sie dowiedzialam nosicielem rota moze by cdorosly tyle ze objawow nie ma a na dziecko przechodzi...nasza dorosla to grypa zoloadkowa a dla dzieci masakra... u nas odbylo sie bez szpitala ale mlody duzo pil owszem kupczyl praktycznie woda ale jak nigdy wypijal po 400-450 soczkow, herbat itp...ale mojej znajomej siostrzenicy syn zmarl na rota bo pojebana lekarka stwierdzila na wieczor ze dziecko nie wymaga hospitalizacji a do rana szesciomiesieczne malenstwo zmarlo z odwodnienia i wycienczenia...ja pierdziele co ja przechodzilam podczas tej jego choroby!!!

a wogole traz to jest tyle tych piprzonych chorob...jak moja corka byla malutka (ma juz 16 lat) to nie bylo tyle zagrozen...a teraz jak nie wirusy mutujace to jakies bakteria i wez badz madry czlowieku...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej,
u nas masakra. Mlody ciagle wymiotuje. Co zje to fontanna. Dalam mu troszke przed poludniem smecte i sie uspokoilo, ale w brzuchu mu strasznie jezdzi. Podejrzewam ze ma jakas grype zoladkowa. Potem pozno po poludniu znow wymiotowal i jesc prawie wcale nie chce. Znow mu dalam pare lyzeczek smecty. Pomoglo. Pije nawet chetnie szczegolnie smecte jakby wiedzial ze to mu pomoze. Na noc teraz zjadl troszke kaszki. I do tego ta wysypak, jutro mielismy miec szczepienie, nie wiem jak o tam oni zrobia bo nawet nie badaja przeciez. Niby ten sanosvit pomogl bo sie nie rozprzestrzenia bardziej.
Oki uciekam bo kompa musze oddac. Odezwe sie jutro.
Buuziaki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jejciu Iwwa ehh trzymajcie sie tam!!!
Oby mu szybko przeszło.
ja jutro zadzwonie i sie umówie pewnie na wt do lekarki
bo tez mielismy miec szczepienie
dobrej nocy 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczynki,tak jak Laaf pisze ze trzy dniowka sie powtarza a niby nie ma to potwierdzam u nas to samo bylo.
  • Iwwwa wspolczuje widze ze zarazil sie od mojego ehhhh podawaj mu oslonke na zoladek np Lakcid i dawaj pic bo jak duzo wymiontuje to moze ci sie odwodnic raz dwa wiec go obserwoj 😘 😘
  • Ela jak tam Nikolka,przeszlo jej????
  • jak nadrobie to dalej bede pisac 😜
  • musze isc zaniesc siuski malego na badania.
  • A Elus moj M nie jedzie nie wypal a jaki wsciekly chodzi ehhhh sasiad a tak poradzi wykiwac ludzi szkoda gadac.
  • no nic lece 😘
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Nowe forum 😮 Ale dziwne... ☺️ Jeju Iwwwa jak przeczytałam wypowiedź Laaf o tych rota to aż się boję o Kubusia 🤢
    Ela daj znać co z Niką.
    Dosik i jak? Wyspana?
    Agaa jak się czujesz? Mam nadzieję, że lepiej.
    Aniu wróć bo brakuje mi tu Ciebie 😞
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

    Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

    Zarejestruj nowe konto

    Załóż nowe konto. To bardzo proste!

    Zarejestruj się

    Zaloguj się

    Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

    Zaloguj się

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...