Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No i mamy 🙂 Nocne marki i poranne ptaszki hehe 😜
Eluś ja miałam identycznie jak podjęłam decyzję , że się wyprowadzam. Mój łaził i gadał, że się boi, że sobie nie poradzimy, że będzie nam ciężko, że pracy nie znajdziemy, że będziemy biedni...A jego matka to już w ogóle, że źle robimy i że tu nam przecież dobrze 😮 Taaaa jasne... Ale ja już byłam zdecydowana i powiedziałam trudno...Albo się wyprowadzasz ze mną, albo szukam czegoś tańszego i idę sama a z nami koniec 😜 No i poszedł z łaską oglądać ze mną mieszkania 😉 A potem...Wracałam z pracy, a on po drodze mi opowiadał, że zrobił pranie, zakupy itp. Dumny z siebie jak paw. Potem zaczął zadawać pytania a jak się gotuje to? A jak się robi tamto? I tak gotowanie go wciągło, że teraz z bananem na twarzy sam eksperymentuje w kuchni....Wiesz co mu się też najbardziej spodobało? To , że może sobie bezkarnie łazić z gołą dupką po całym domu 😁 I nikt nie widzi i nie wytyka palcami tego co robimy. Nikt nie pyta a gdzie jedziecie? A po co? A kiedy wrócicie? Musisz być stanowcza. Powiedz mu, że decyzja już zapadła i że odnajdzie na pewno milion plusów mieszkania samemu sobie na własną rękę. Wy macie o tyle dobrze, bo wam rodzice zapłacą za stancje...U nas cała moja wypłata szła na to 🤢 A mieszkania jakie wynajmowaliśmy zawsze znajdowałam w takich tablicach z biur nieruchomości na mieście. W internecie to zawsze jakieś nie halo były.U nas też np w Tesco są miliony ogłoszeń i w Netto. NIE ZGADZAJ SIĘ NA MIESZKANIE Z TEŚCIAMI!!!! To Tobie ma być teraz wygodnie , bezpiecznie i komfortowo a nie jemu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamuskii 🙂)) 😘 😘 😘
ja juz w swoim domciu 😉
Nie bede nadrabiac bo od tego czas co mnie nie bylo... 2DNI zapisalyscie ponad 90 strn!! 🤪 🤪 szal normalnie 😜

Mam nadzieje ze zadna mi sie nie rozpakowala????????Ani nie trafila do szpitala?? co?
Jak sie czujecie co tam u Was?? 😉

U mnie i brzucha git... cos od wczoraj jakies skurcze czy cos... ale raz poraz tylko 😉
A tak to jak slonica chodze 😜 hehe
Jeszcze 2 tygodnie i mam nadzieje ze maly sie urodzi tak jak ma byc... nooo jak wczesniej to sie nie obraze 😜 ehhe
A dzis mi sie snilyscie... razem na porodowce lezalysmy... cale we krwi dzieciaczki tylko niektore mialy, niektore sil nie mialy.... kapalysmy sie razem ( 😁) heh... juz mysllalam ze to tak serio a budze sie i kurcze leze w swoim wyrku 😞 ehh.. trza jeszcze poczekac 😜

:*****************
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ooo wspólna kąpiel Aniu 😜 No czemu nie heheh ☺️ Ty to masz dobrze, że zaraz koniec...Ale ja też nie narzekam bo jeszcze tyyyyyle do zrobienia. A teraz będę cały dzień jak na szpilkach siedziała bo ten mój w drodze...Dopiero o 14 ma prom. A tak to ciągle ta autostrada i tiry i w ogóle martwię się. Wiem, że on jest bardzo dobrym i rozsądnym kierowcą, ale niestety nie każdy kierowca taki jest. No, ale cóż 😜 Jeszcze 5 godzinek i się uspokoję 😉 Jak już na stateczek wjedzie to luzik...A potem już tylko ze Świnoujścia do nas.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć dziewczynki 🙂
ja jeszcze w całości 😜 chociaż wieczorem skurcze jeszcze były 😮 na tym KTG położna powiedziała ze to pewnie przepowiadające i ze za tydzień mogę już rodzić, to jej powiedziałam ze już od 3 tygodni to słyszę 😁 bo już 3 tygodnie temu miałam przepowiadające i cały czas chodzę z rozwarciem ( którego swoją droga nawet wczoraj nie zbadali 😠 )
na grila nie miałam daleko bo to u nas na ogrodzie był i szybko się skończyło więc miałam cały wieczorek na odpoczynek,a noc miałam paskudną 😞 cały czas siku, picie, skurcze jeszcze do około 12-1 i tak mnie cholernie bolały biodra i krzyże ze myślałam ze będę płakać 😞
a jak Wy sie czujecie brzusie? 🙂
ps. u mnie patelnia taka ze nawet zasłon nie odsłaniam
aaaaa i my dziś skończyłyśmy z niunią 37 tydzień [color=green][/color]
🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eloite jako takie ze jest to nie czuję, sama się wtedy zdziwiłam ze mam, trzy tygodnie temu było na palec, a od dobrego tygodnia czuję jak mała strasznie ciśnie w dół i wtedy czuję takie kucie na samym dole.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dawno tak dobrze nie spałam 🙂 burza u nas była!! mój latał po domu i zamykał wszystkie okna...a dzisiaj znowu upał...
ale wiecie co? pare razy w nocy się obudziłam z czkawką!! nie od małej, tylko moją własną czkawką!! 🙂 miała któraś tak? albo to przez ten brzuch śmietnik ze wczoraj tak mi się czkało? 🙂

qrka dobrze że jeszcze w dwupaku bo się martwiłyśmy 🙂

Anulka szok!! jeszcze 15 dni z suwaczka 🙂 🙂
no nic dziewczyny....KONIEC JEST BLISKI 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja jeszcze chwilke pospałam :P nie chce mi sie schodzic na dół i teściów ogladac chociaz nic mi ostatnio nie zrobili, poprostu mnie ich widok denerwuje, Ela nei zgadzaj sie za wszelka cene na mieszkanie z tesciami, zwlaszcza jak Sebastian jest rozpieszczeny przez mamusie, to najgorsze, moj nie byl nigdy a i tak ledwo tu wytrzymuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aga!!!!!!! ja tez chce burze 😞
u mnie upał jak nie wiem, rolety zasłoniłam ale teraz to sie pewnie udusze. w nocy tak samo gorąc nei z tej zniemi, a co otworzyłam okno to pełno komarów. chyba dzis moskitiery zamowie chocicaz juz chyba te komary sie beda konczyc powoli,nie? w zyciu taka pogryziona nie byłam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yhh ale co mi po tej burzy jak śladu po niej nie ma? 😞 tylko okna mam badziej brudne 😜
u mnie też skwar...ale z tego co pamiętam to chyba od jutra albo od poniedziałku ma być chłodniej, więc ufff 🙂


Anulka bo miałam zapytać...robiłaś wczoraj koleżankę lewatywę? 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry brzuszki. sebastian jednak odpuscil bo powiedział ze jestem uparta i ze zobaczymy jak to bedzie, jak sobie poradzimy. Jakos to byc musi i juz. Kurcze u mnie tez upał jak nic ehh.. moze pozniej poprasuje ciuszki małej, hmm no zobacze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey dziewczyny
Ale miałam paskudną noc ...
najpierw nie mogłam zasnąć bo było mi cholernie duszno, póżniej dostałam skurczy 😞
jak znów przysnełam to siku mnie budziło i nie wiem ile ja dzis w nocy przespałam chyba z 3 h 😞
bo o 6 rano znów te skurcze mnie naszły 😞 😞 ehh fatalna noc 🤢
Teraz jeszcze ten upał paskudny masakraa ;//
Mój w pracy a ja sie jakos paskudnie czuje 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
qrka Sasha ostatnio się zapomina i strasznie rozrabia 😉 Dlatego nie spodziewam się wcześniejszego porodu, bo ponoć wtedy dzieciaczki są mniej aktywne, a mój jak na złość nic tylko by broił 😉 Dzisiaj chciałam dospać, to nie, bo jemu się nudzi to postanowił mnie porządnie skopać 😉 😜
Aż się zaczęłam zastanawiać czy śpię w jakiejś głupiej pozycji, że może go uciskam czy coś.
Dosik 😘 myśl teraz tylko o tym, że już bliżej niż dalej 😘 odpoczywaj dużo, wyleguj się na kanapie, oglądaj tv, poczytaj. Później nam będzie tego brakować 😉
Agaa u mnie też w nocy pogrzmiewało, nawet wiaterek mały się zerwał. A teraz skwar. Słyszałam, że jakieś fajniejsze ochłodzenie (nawet z deszczem!) w środę. Chociaż do tego czasu temp. gdzie nie gdzie ma osiągać nawet 36 stopni! 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...