Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Poza tym to myslalam ze mnie wczoraj beda wiezc na porodowke:/ poszłam do kuzynki, ktora rodzila miesiac temu, bo mala sie nie mogla zalatwic i mialam tam przy niej pomoc. Efekt kupkowy byl, ale ja myslalam ze mi plecy siada od schlania sie. Potem zaczely mi sie skurcze co pol godziny, potem co 20 minut:/ Jakby bylky co 15 to mialam jechac na porodow,e z racj ze to bylby wczesniak. Na szczescie po clach co 20 minut sie uspokoilo. Potem co prawda znow chodzic nie moglam, brzuch mi twardnial, ale jakos juz mi tak nie dokuczalo i modlilam sie byle dotrzymac poranka 🙂 teraz jest juz duzo lepiej, troche czuje te bole, ale juz nie tak silnie i nieregularnie 🙂 poade dzis na KTG to zobacze co mi powiedza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hmm...Byłam wczoraj u lekarza. Szyjka już na niecały nawet centymetr 😞 Na szczęście jeszcze nie ma rozwarcia. Ale za to mam już delikatne skurcze. Do tego mam jakąś infekcję 😠 Swędzi niemiłosiernie... A wszystko przez to, że wróciłam od rodziców i zmieniłam wodę 🤢 Bo wszystko się rozkręciło po pierwszym prysznicu 😞 Żadnych proszków, bielizny czy kosmetyków nowych nie mam. Lekarz w ogóle obstawia, że już za dwa tygodnie się nie zobaczymy u niego tylko w szpitalu 😮 Ale bardzo prosił, żebym wytrzymała jeszcze choć do 38tyg (tj dwa tyg) żeby wyleczyć tą infekcję. Infekcję? Pokój małego nie pomalowany, centralne nie założone, wózka nie mam, fotelika nie mam...Wydaje mi się, że nic nie mam. Mój do piątku w pracy, a ja sama się boję wychodzić. On też mi się dzisiaj przyznał , że boi się mnie samą zostawiać 😞 Po tych globulkach nie mogłam w nocy spać. Nagle mi się wszędzie tak mokro zrobiło, że myślałam już, że wody mi odchodzą. Ale na szczęście to tylko to dziadostwo się pieniło i wylewało. Nie pozostaje nic innego jak brać dalej leki i leżeć, leżeć, leżeć....
. A Ty Lauranko napisz jak wrócisz czy coś już widać na KTG 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja ta KTG pojde dopiero po poludniu, jak na razie to mam wplanach dzis tylko lezec 🙂 wiec moze sie samo uspokoi 🙂 Co do infekcji to mnie tez wyszly jakies bakterie w wymazie ze szpitala, i polozna powiedziala, że moge zaczac rodzic wczesniej jesli te baktersie przeszly do Malenstwa 😞 a lekarze powiedzieli ze tego leczyc nie trzeba przed porodem:/ zgupialam:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie to jest tak dokuczliwe, że przepisał mi dwa opakowania globulek. Jak skończę jedne to mam drugie zacząć brać. I nie chciał żebym rodziła dziecko przez zainfekowany kanał 🥴 Więc walczymy z tym dziadostwem. A teraz idę zjeść bułkę i nafaszerować się tabletkami i Z powrotem do łóżka oglądać Sex w wielkim mieście 😜 Póki co sex mogę tylko oglądać hehe 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniu ja kijowo czuję się od wczoraj tak od 16 godz. Później jeszcze lekarz potwierdził moje przeczucia więc siedzę tak i staram się oszczędzać, ale najchętniej już bym poleciała do hurtowni oglądać wózki i kupić cieplejsze ubranko na wyjście małego ze szpitala i na bazarek po szlafrok dla siebie. Muszę sobie to wszystko spisać 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja sie czuje kijowo bo wiem ze tesciowa jest pietro nizej i nie chce mi sie jej ogladac a musze :/ wczoraj chcialam cos zagadac do niej i mowie ze mnie brzuch kluje bo przesówałam łóżko, nawet sie nic nie odezwala ani słowa a potem sobie wyszla z kuchni jakby nigdy nic.. mieszkamy w jednym domu i wymieniamy ze soba moze 4 zdania na dzien. co na obiad ugotowac albo o pogodzie, ewentualnie o ktorej przyjedzie janusz, nie moge tego babska!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc kobitki 😘
Ja sie obudzilam juz bo niestety siku mnie zawolalo 😞 ale noc cala przespana.
Ehhh wczoraj do godziny 1 walczylam z kłujaca mnie szyjka 😞 mala glowa na maxa napierala ehh, az sie juz boje klasc wieczorem do lozka bo wiem co mnie czeka.
Boli mnie kregoslup ale w okolicach miednicowych ? Dlaczego ? Czy to jakis objaw ?
Buuterfly jak tak dalej pujdzie to i jeszcze mnie mozesz przegonic 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zawsze! kiedyś jeszcze darła morde i skarżyła się do mojego męża, teraz mordy nie drze tzn od listopada jak sobie na mnie głos podniosła i chyba miala nadzieje ze uciekne czy padne na kolana czy co, niestety na jej nieszczescie trafila kosa na kamien i powiedzialam jej co mysle, od tamtej pory mordy nie drze ale jeszcze dłuuugo skarżyła się do Janusza na mnie, a teraz nie wiem, bo on mi nie mówi, może mnie nie chce denerwowac, ale szczerze to juz mnie to nawet nie obchodzi.
a nawet nie moge sie mu poskarżyć bo wiem że bedzie mu przykro, zreszta co ma zrobic nic nie poradzi, ona taka jest i tyle i juz przerabialam z nim ten temat setki razy, nie przeprowadzimy sie ani jej nie zabijemy wiec co tu gadac. szkoda tylko ze on nie rozumie jaki ja mam opór żeby cokolwiek z nią gadać a z jego strony to tak wygląda że ja z nią nie chcę przebywać i rozmawiać, no tak jest ale kurde dlaczego? przez tego małpiszona, ja jestem okropnie pamiętliwa i nie moge teraz jej lubić po tym co od niej usłyszałam choćby to było kilka lat temu. moze sie kiedys to zmieni i bede ja tolerowac ale poki co nie ma szans.
a musze za chcile zejsc, zapytac czy cos konkretnego na obiad sobie zaplanowała. Wiem że ją to wkurwia jak ja o 10 schodze, bo obiad powinien byc o 8 chyba gotowy! ale jak chce o 8 to niech sobie sama gotuje! aaa szkoda o niej gadac, co dzien sie tyle na nia naklnę sama do siebie że tylko ja to wiem co
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja w nocy od 11 do 3 chyba z 8 razy byłam siku, mała sie tak wierciła niesamowicie, normalnie czułam jej piętki pod żebrami tak że prawie złapać mogłam za nie. a główką czy tam rączkami tak mi po pęcherzu jeździła że co chwile biegałam. wreszcie koło 3 dostała czkawki i poszła spać 😁

na moim suwaczku wyskoczyło dzis czy torba spakowana.. 🤢 no..jeszcze nieeee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu0303 przeczytałam Twój wpis z ciarami na rękach! dobrze, że masz królewnę już przy sobie! teraz będzie zdrowo rosła i cieszyła swoim widokiem rodziców! jesteś dzielną kobietką i dasz sobie ze wszystkim radę! dobrze, że już jesteście w domu 🙂
a mała jak widać jest cudowna!! ach jakie te wrześniowe dzieci są piękne, no nie? 🙂

buuterfly co Ty się tak swoją szyjką przejęłąś? moja już trzy tyg temu miała tylko pół cm...to nie ma aż takiego znaczenia...chyba?!a ta infekcja...ech paskudztwo! ale na koniec to każdą z nas to może czekać 😞 odpoczywaj kochana ile się da...jak nie zdążycie kupić wózka to nieszkodzi, po porodzie się kupi, z centralnym lub bez też dacie radę!

Aniu87 za te przestawianie łóżka masz kopa w tyłek! oszalałaś? 😞 ale teściowej Ci nie zazdroszcze....hmmm może jednak zamówię tego kilera? 🙂:*

dostałam smska od Anulki 🙂 zaraz Wam go przepiszę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od Anulki:
"hej, podziekuj brzuchom, maly kupy robi, dal czadu w nocy i wkoncu possal cyca bo nie umial wczesniej. a czuje sie fatalnie klucie w kregoslupie boli, brzuch galaretowaty worek, rana ciagnie okropnie. ciezko wstac i chodzic. a wy jak tam? ruszylo sie cos? buziaki od marcela 🙂"


Aniu racja, też bym z nią nie wytrzymała...ale łóżka za chiny bym nie odsuwała...chociaż 🤢 jak wlecial nam ten dupny zielony ptak to już targałam za rogówkę, bo tam był...więc w sumie to Ci się nie dziwie... 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Kochane 🙂
U mnie noc jak zwykle nieprzespana. Co chwile do lazienki. Ach... marze zeby polozyc sie w koncu na brzuszku.

Aniu0303 jestem pełna podziwu. Dzielna babka z Ciebie. Trzymam za was kciuki. Teraz juz glowa do gory i do przodu.

Ela ja tez mam infekcje i biore antybiotyk dowcipnie i tez pieczenie i swedzenie ale tylko rano jak wycieka. Mialam tez drugi antybiotyk doustny, ale tylko na 5 dni.

Agaa a jak tam u Ciebie?

Loli no dawaj juz bo strasznie jestem ciekawa Twojej ksiezniczki 🙂

Ja na 12 musze dzis jechac na budowe, a reszta dnia dalej w pracy. Postaram sie jeszcze pozniej zajrzec.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też co chwilę latałam siku, ale to chyba przez tą wyciekającą globulkę 🤨 Aguś tylko, że ty masz i masz to pół cm a mi się w ciągu dwóch tyg skróciła znowu i to o połowę 😮 Poza tym ja czuję, tak instynktownie, że to wisi w powietrzu. No i te skurcze dziadoskie...Loli może u Ciebie to też są te skurcze krzyżowe?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iwwwa mi przepisał dwa rodzaje tych globulek. I na noc mam brać. Pierwszych jest na 12dni i się zastanawiam czy zdążę wziąć te drugie 😜 Chyba się przejdę powolutku do tego komisu koło mnie. Może akurat pojawił się jakiś nowy wózek lub kupię jakieś ciepłe ubranko dla małego...Tylko troszku się boję iść sama 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...