Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Hejoo ! 😉
Mójdzien dzis tez była aktywny moge sie pochwalic 😁
po pracy byłam na siłowni 🙂
nie chce jakos tam specialnie sie odchudzac na siłe
ale troche do formy wrócic. Bo ja jak ustalam diety to nigdy nie wychodzi 🙂)
Ale juz MŻ zasotosowane staram sie mniej jesc 🙂
Ogolnie u nas ok 🙂
jutro wkoncu wolne mamy razem !! 🙃
Kacper łobuziakuje a jak czegos nie dostanie to ryczy rozpieszony przez tesciową 🤢
Pogoda u nas tez paskudna ;/ jutro chyba posiedzimy w dommku chyba
w sobote ja pracuje a potem idziemy na urodziny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
buuterfly napisał(a):
Heja banana 🙂 U nas lało całą noc. Aż już za wiosną czekam. Szybko to jakoś leci. A dzisiaj to nie wiem co będziemy robić bo w sumie wsio zamknięte.


U nas dokladnie to samo....
Paskudna pogoda, no ale trudnpo.


AAA i dzisijeszej Solenizantce zycze w imieniu swoim i Nikoli wszystkiego, wszystkiego najlepszego!!! Dużo zdrówka, pociechy z Frania i narzeczonego, spełnienia marzeń oraz spelnienia marzeń!!! :****
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hehehe dzięki Eluś 😘 😘

Marzenie mam takie żeby wrócić do pracy, ubezpieczyć się w PZU dodatkowo i za kilka lat postarać się o drugie dziecko. Potem zamknąć na amen biznes dzieciowy i żyć sobie jakoś. No i ślub w między czasie hehe 😁 Tak sobie zaplanowałam i tak będę miała i już i kropka i innej opcji nie przyjmuję. Żeby wygrać wyścig trzeba wystartować więc goł 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
buuterfly napisał(a):
Hehehe dzięki Eluś 😘 😘

Marzenie mam takie żeby wrócić do pracy, ubezpieczyć się w PZU dodatkowo i za kilka lat postarać się o drugie dziecko. Potem zamknąć na amen biznes dzieciowy i żyć sobie jakoś. No i ślub w między czasie hehe 😁 Tak sobie zaplanowałam i tak będę miała i już i kropka i innej opcji nie przyjmuję. Żeby wygrać wyścig trzeba wystartować więc goł 😜


I oby CI sie wszystko ułożyło :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Elus jeszcze raz wszystkiego najlepszego no i zeby wszystko ulozylo sie po Twojej mysli 🙂 😘

U nas tez pogoda straszna 🤢
Nocki okropne.. wybily dzis gorna i dolna 3 wiec usprawiedliwiony ☺️
Ogolnie oki.... dzis obiadek podszykowany placek sie piecze po poludniu rodzice wpadaja 😉
A z kablem.... brak slow 🤢 banda gamoni normalnie, taki kawal szlam po kilku godzinach mi zadzwonila o jakis nr... a wczoraj chyba ze 3 razy znowu ze to nie jest juz na gwarancji ze moga zaoferowac mi kupno nowego za bagatela 600 zl 😮 😮 jak bylam to facet sie wyklucal o promocje gazetkowa ze z ludzi idiotow robia... a koles juz pchal sie nastepny z reklamacja z TV... heh wiec jak tak dalej beda robic to dlugo sobie nie pociagna.... ( M> EXPERT) 🤢
I kicha po wyplacie zastepczy kupimy 😉
A tak to spoko.. bawimy sie cale dnie, taki bystrzak sie robi ze czasem mnie zagina az 😉
Iwka Ty pisalas o patencie na Kube ze go zamykasz... wyprobowalam... dzialalo.... ale teraz to juz nie robi na nim to wrazenia 😮



😘 😘 😘 milego dnia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka
po pierwsze ELKA WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI URODZIN SPEŁNIENIA TWOICH ZAMIERZONYCH PLANÓW ŻYCZYMY!

ELUSKA ...BIEDNA NIKUSIA...mam nadzieję,ze to nic poważnego z tym noskiem ...biedna malutka 🥴 😞
a my dziś od rana latamy...najpierw byliśmy u babci mojego ,potem u moich rodziców,za chwilę wpada do mnie kumpela z liceum,potem idziemy do kumpla mojego ze szkoły...i jakoś dzień zleci...Oliwka teraz śpi 🙂
miłego dnia do wieczora 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elu Wszystkiego najlepszego kochana ! 😘
Pogoda znów jest straszna mam lenia i spiaca jestem 🤨
Eluśka biedna Nikusia z tym noskiem 😞 a nie opuchł jej bo jak tak to lepiej zgłoscie sie do lekarza.
Od kuzyna synek w wieku 2 lat spadł na nos a po roku okazło sie ze ma jakies prpblemy z oddychaniem bo cos sobie uszkodził w środku, takze obserwuj to kochana :*
Sioperka widze dzis masz dzien cały zapalanowany spotkaniami przynajmniej sie nudzic nie bedziesz 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eluska no to super..szkoda,że tak do mnie nikt nie dzwoni,,, 🙃
moja Oliwka też się dziś lekko poturbowała...ma siniaka na czole... ☺️ 🥴
ale szczerze to nie wiem do końca kiedy sobie go zrobiła ,bo nie było takiej sytuacji ,żeby płakała po uderzeniu w coś,...ale dwa razy dziś zaryła dyńką he he tylko ,że po uderzeniu poprawiła sobie grzywkę i leciała dalej ha ha 😁 a tu wieczorem siniak.. 😮
mój wyszedł niedawno z moim bratem do pubu...szczerze to nie uśmiechało mi się to ,bo nie lubię jak wychodzi...a bo to się upije,albo nie daj Boże jakieś menele..i awantura...różnie to bywa...,no ale nie mogłam mu zabronić....w końcu mogę na palcach policzyć jego wyjścia \'\'męskie\'\'odkąd jesteśmy razem... 🙃
mam tylko nadzieje,że się nie uchleje... 🥴
a tak to mała mi już zasnęła...a jutro idziemy oglądać jedno mieszkanko...mój tata ma znajomego ,który ma do wynajęcia mieszkanie3-pokojowe w tej samej cenie ,która teraz płacimy za 2pokojowe z menelami nad nami i idiotami pod...sąsiedzi nam się nie udali...może jak będzie ładne pomyślimy nad przeprowadzką...chociaż nie lubię się przeprowadzać,bo to pakowanie itd.to jakiś obłęd...,no ale zobaczymy... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eluśka super ze praca do CIebie dzwonio i na info czekac bedziemy 😁
Sioperka no trzy pokoje napewno lepiej jak w tej samej cenie
my bedziemy tez szukac mieszego jak tylko zarobki sie zwiększą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
daj palec to wezmą k..... całą rękę... 😠
mój idealny mąż się spóźnia ...to było do przewidzenia...i dam sobie głowę odciąć,że nawalony wróci..
ale wtedy to tak dostanie ode mnie ,ze mu się odechce wyjść na kolejne kilka lat!!!!!!!!! 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
pajac jak dziecko...słowa nie dotrzyma... 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry 🙂
Eluska trzymam kciuki za prace i czekam na info.
Sioperka hehe ja tez nie lubie jak moj wychodzi i tez moge liczyc na palcach jednej reki ile razy wychodzil, ale ogolnie jak gdzies polezie to potem spac nie moge i czekam. A co do siniakow i upadkow to Kuba non stop chodzi posiniaczony, w koncu ktos pomysli ze go lejemy. No ale nic nie poradze. On wszedzie biega i wlazi, nie posiezi sobie w miejscu i bajki nie pooglada. Smieje sie ze on ma naprawde adhd. A ze wlasnie wszedzie wlazi i wszedzie go pelno to ciagle sie gdzies obija. Jego najnowsza zabawa to spiewanie sobie lalala i krecenie sie w kolko na srodku pokoju. A najlepszy jest final, cieszy sie wtedy jak glupi jak juz mu sie porzadnie w glowie zakreci i np sie o cos przewroci-szafka, lozko czy jakis mebel, obojetnie ale to lubi jak o cos piznie i zamiast plakac to sie cieszy i od nowa. I ciagle chodzi posiniaczony. Czasem pznie w cos mocno to wtedy zaplacze ale ogolnie smiejemy sie ze ma glowe chyba ze skaly. Ostatnio mial guza i siniaka na pol czola po prawej stronie, juz mu ladnie schodzil, zolty lekki zostal no to nabil sobie takiego samego tylko po lewej stronie. I tak w kolko.
Ogolnie wczoraj byl marudny bo mu znow 4 zeby naraz ida i spac tez nie chcial sam.
Jaw pracy siedze sama i spac mi sie chce jak nie wiem co,bo z Kuba spanie to nie spanie jak co chwile dostaje po twarzy albo z nozki albo z dupki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...