Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

nooo z tym ie ma zartow niedawno nie wiem czy slyszalas rodzice olali ze 4 miesieczno dziewczyna ma ospe stwierdzili ze przejdzie jej tak samo jak starszemu synowi i nie poszli do lekarza i co rano zastali dziecko martwe a wyniklo to ze nieleczone i dosstala obustronne zapalenie pluc 😞bardzo przykre 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bo my mielismy pokoj dzienny maly a sypialnie bardzo duza to mowie bezsensu, kubus sie bawi w takim malym pokoju, a tamten tylko do spania, a jak juz zamienialam to odswiezylam, juz niech bedzie.
Jeszcze bede chciala pokoj kubusia odmalowac, jakis inny kolor niz fiolet i dopracowac jego meble, bo kiedys je malowalam ale sa niedociagniecia. Ale to jak juz kupie troche czasu w jakims komisie albo na targu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O matko wez mnie nie strasz bo tu sie nie idzie z ospa do lekarza. Kurde moze bym pojechala z nim do polskiego pediatry w niedziele? Tylko kurde to znow godzina ponad jazdy, juz nie mowie ze wizyta 400 zl kit z tym tylko nie wiem czy on mi wytrzyma tyle czasu w aucie bo marudzi strasznie.
Chyba ze zadzwonie jutro do mojej polskiej pediatry i wypytam co i jak.
Jeziu maluskie dziciatko i tak olali. Nie do pomyslenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam ie chcialam cie nastraszyc 😞
  • jak goraczki nie ma to spokojnie smaruj i nie kap i nie wychodz na dwor poki nie beda schodzily a jutro zadzwon se co masz zrobic z tym oczkiem
  • Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    No ja wlasnie tez leze z Kuba w wyrku, pierwszy raz nie pamietam od jak dawna o tej porze juz w lozku hehe, ale jest strasznie marudny i strasznie sie wierci wiec nie chce sam. Nie moge go zostawic. Wiec dzis zrobilam sobie swieto, pojde spac chyba poraz pierwszy od miesiecy przed 12 i oleje prace i czekajacych ludzi na przesylki i innych co sie beda pluc i poleze z malym wreszcie.

    A widze ze Pawelek tez kiepsko spi. I w wozku zasypia? Moj juz nie chce, a ze smoczkiem?
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    on zasypial dobrz teraz chory to sama wiesz jak to wyglada tak ze smokiem w lozeczku on coruje mi na bezdech 😞wiec musimy uwazac na niego bierze leki i jest lepiej nie moze sie zloscic ani nigdzie uderzyc bo zaraz sie zanosi i dochodzi do bezdechu 🤢
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    No jutro zadzwonie bo mam cykora kurde. Nie spodziewalam sie ze mi teraz ospe dostanie, bo nawet nie mial stycznosci z nikim zarazonym, wiem ze to wietrzna ale zazwyczaj bylo tak ze albo to ze szkoly sie przynosi, albo od dzieci jakis, a on nie bardzo mial od kogo. No ale coz, teraz zniesie jakos to pozniej bedzie spokoj. Zreszta on jest po mnie chorowity wiec pewnie za mlodu przejdzie wszystko tak jak ja typu ospa swinka rozyczka itd i potem bedzie spokoj. Oby tylko nie mial wyrostka tak jak ja w wieku trzech lat :-( tego bym chyba nie przezyla jakby mieli go ciac!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    O kurde to tez nie zaciekawie. Strach ciagle, jak to jestem panikara i mi sie zaraz ryczec chce jak cos dziecku dolega. Tak samo jak przeryczalam ta Madzie mala co afera byla. I jak sobie pomysle o bezdechach to odrazu panika. Chociaz w sytuacjach krytycznych to dzialam jak w amoku nie powiem, ze nie ale same mysli.ale Ty to jestes taka twarda kobita, to dajesz rade,
    Mnie z kolei znow meczy mysl ze Kuba jest na cos chory, nie wiem astma czy cos, bo ciagle kaszel ma.
    A teraz mial katar przez ponad misiac. I oczywiscie tu w osrodku ze on zdrowy i wsio ok, to czemu ciagle katar? I ten kaszel mnie niepokoi ciagle. Teraz niby zdrowy byl nic mu nie dolegalo a ciagle katar, taka woda z nosa. Moze jakas aleergia ale tu mi nie pomoga, bo wszystko przeciez ok i co ja sie czepiam?
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    ja tez tak przeryczalam z Madzia sprawe 😞
  • A z tego co piszesz to wyglada na alergie moj starszak tez tak ma a jesst alergikiem 🤢teraz juz ma katar od lutego i kaszel podobno drzewa zaczynaja dzialac i od tego to ma bo jest silnie uczulony na to mielismy jechac na odczulanie ale kiedy jak ten ciagle chory 😞
  • Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    No jak mialam trzy latka to mialam wyrostek i to rozlany i mnie ratowali w szpitalu bo umieralam. Bolal mnie brzuch przez dwa dni a wiesz jak to kiedys bylo, czopek w tylek i polez. I na drugi dzien lekarza wezwali do domu, i on strasznie krzyczal szybko pogotowie wzywac bo ona umiera, a ja juz plackiem podobno lezalam. Ale pamietam jak dzis jak moja mam biegala po domu jakies rzeczy zbierala i plakala strasznie. A ja mialam juz rozlany wyrostek i odrazu pod noz i czyscili caly brzuch.
    Do dzis mam wielka blizne wielkosci lyzki gdzie normalnie malutki slad jest.
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    No ja dzis wyjatkowo bo zazwyczaj o tej porze jestem jeszcze w biurze a potem pakuje paczki z ebay i robie allegro wiec do nocy siedze a od rana to samo, a jak jestem po pracy to chociaz z Kuba chce sie chwile pobawic, spedzic z nim czas bo tak malo sie widzimy, wiec szkoda mi kazdej minuty.

    I Pawelek jeszcze nie spi?
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

    Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



    Zaloguj się

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...