Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Iwwcia super ze do nas wróciłaś bo tak jak Perełka wspominała bardzo sie martwiłyśmy !! 😘
Mały śpi , dzien nawet ok jak na to jak sie biedaczek nacierpiał to był bardzo grzeczny 😉
ja teraz zmyje troche naczyn, pod prysznic i do łóżka mykam 🙂
Miłęgo weekendu kochane ! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia


No wiec...
Iwka bardzo mi przykro ze Kubus ma ospe...kurecze takie male dzieci a juz takie choroby a to z tym 4 miesiecznym dzieciatkiem to calkiem mnie zszokowalyscie.
Oby szybko mu pozlazilo 😘 😘 😘
biedny kochany 🤨
daj znac co z tym oczkiem Ci PL dr powiedziala.
ogolnie bardzo sie ciesze ze mialam do nadrobienia az tyle 😁

Domi jak Kacperek ????
Perelka jak Pawelek????

Jejciu czemu tak musi byc ze zawsze ktorys z dzieciakow jest chory.... 😠 😞


Ja zdycham... 🤢 🤨 ☺️
Ten wieczor byl mi potrzebny chyba zeby znowu do mnie dotarlo ze znajomych ja tu nie mam, tylko jak cos potrzeba.
Kumpela przyszla zrobilam jej wlosy, napilysmy sie winka i nabralo nas ze pojdziemy do pubu... no i jak czulam w kosciach caly czas stalam sama a ona chodzila od kolezanki do kolezanki.
Karol tez jacys kumple cos a ja stoje jak debil bo nikogo tu nie znam 😠 🥴
Wogle tam banda przerosnietych lysoli jeden szerszy od 2... 🥴



teraz ogarniam zjem cos podszykuje obiadek i lece po mojego foszka malego 😁 hihi ostatnio jak go zostawilam to przezz godzine nawet na mnie nie spojrzal 😞
aaaaaaaaaaaaaaaa... ahhahaha
Wczoraj jedziemy autem.. ktos nam wyjechal i T mowi no Ty idioto... no co za idiota.
A Marcys TOTA... ahahah ze IDIOTA i powtarzal:P ahha
nie moglam z niego 😁
i mowi na siebie CYCYS 🤪 hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niech mi ktoś poda allegro Iww bo nie widziałam ciuszków 😜

buziaki dla Kuby niech się dzielnie trzyma 😘 😘 😘 😘

my wstaliśmy wcześnie,właśnie się usypiamy. Alek dziś kochany,strasznie się tuli. Chyba wyczuwa zmianę, związaną z moją pracą. Niby nie ma jak tego zauważyć, bo pracuję dokładnie wtedy gdy on jest w żłobku, ale widać, że zmienił nastawienie. Wczoraj wieczorem jak się położyłam to pomyślałam "poczytam sobie jeszcze". Pierwszą kartkę oczy mi się lepiły, ale później się wciągnęłam i dawaj..Nie minęło pół godziny jak Alka wyrwało z płaczem i nie idzie uspokoić. To zgasiłam światło, zabrałam go do siebie i nici z czytania (kiedyś czytałam po ciemku, jak go przyzwyczajałam do swojego łóżeczka, ale niestety, bardzo zepsułam sobie wtedy oczy..)

o! zasnął! to lecę pod prysznic i resztę doskrobie później 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniu wcale pozno nie zasneła..
Zaraz po 20 a wstała 9:40 oczywiscie wtedy kiedy mi zalezy zeby noramlnie wstała to ona wstaje pozno :P
No a u nas przepiekne słonce wiec juz po spacerze, mala znów zasypia bo pozniej jedziemy an ur. do mojej mamy.
Kasiu bardzo możliwe że wyczuwa, nasza Nika wsio co się dzieje to czuje i odreagowuje w nocy niestety...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka..
uffffffff w końcu nadrobiłam,ale fajnie ,że było co 🤪
Iwwka trzymam kciuki ,żeby jak najłagodniej i jak najszybciej przeszła ta ospa Kubusiowi...biedaczek taki malutki a takie świństwo go wzięło 😞...toż to swędzi jak cholera... 🤢
oby szybko było po...buziak dla niego! 😘
Eluska ja bym chciała ,Żeby Olinek mi tyle spała.. ☺️

a moja mała zauważyłam ostatnio coraz bardziej boi i wstydzi się obcych...dziś byłam u mamy i przyszła do niej moja ciotka z kuzynką i Oliwka w ogóle przez pierwsze pół godziny nie zeszła ze mnie i nawet na nie nie spojrzała tak się tuliła.... 😮
nie wiem czemu ....nigdy aż tak nie reagowała na ''obcych''.....
muszę częściej gdzieś z nią do ludzi wychodzić,bo inaczej będzie jeszcze gorzej... 🥴
mój już wrócił z pracy,Oliwka śpi...a popołudniu idziemy an kawkę do znajomych
postaram się zajrzeć wieczorem 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu dzieci czuja wszystko co sie dzieje, i przezywaja na swoj sposob tak jak Eluska mowi.
Najczesciej wlasnie w nocy odreagowuja, nam moze sie wydawac ze dzien byl oki spokojny zabawa normalnie wszystko ale jednak nigdy nie wiadomo jak dziecko odbiera dana sytulacje i co sie kryje w tej malej lepetynce.
Wesz tak kiedys czytalam Twoj post o Alku i przypomnialo mi sie jak sie martwilas ze on taki maly ze inaczej niz reszta dzieciakow cos robil itd.
A teraz jak czyta to masakra tak wydoroslal, ten zlobek chyba duzo dzieciom daje.
Wiesz o co chodzi? 😘 😘

A Iwki ciuchy znajdziesz na allegro po niku... Iwwwa 🙂

Elka to ja bym tak chciala ☺️
My chyba zainwestujemy w rolety zewnetrzne bo za wczesnie jasno i ten sie budiz skoro swit 😠
Ale to jakos bedziemy odkladac moze sie uzbiera do nowego roku 😁 ehhehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry :-)
Noc jako tako, teraz moj z Kubusiem pojechal do szpitala z tym oczkiem, bo mu wywalilo wielka kroste i zaraz obok druga. Dzwonilam dzis do mojej polskiej pediatry do ktorej chodzilam i ona mowi zeby nie smarowac tym lekiem takim bialym, ze to sie kiedys robilo, teraz sie kapie dwa razy dziennie i jak sie mocno drapie to tez odrazu kapiel, tylko smarowac tym fioletem ta galizjana ale tylko te krostki co sa takie paprzace, tych swiezych lub co sie nie paprza to nie. Wiec juz dwie szkoly.
I kazala tez do lekarza z okiem bo musi byc antybiotyk zeby sie zakazenie do oka nie wdalo. Wiec osrodek zdrowia zamkniety to wyslalam mojego do szpitala. Juz chyba wracaja. Dostal antybiotyk i mam dawac paracetamol. Czekam az wroca to sie dowiem szczegolow.

Perelko slyszalas o takiej szkole moze? Ze sie nie smaruje tylko kapie i tym fioletem te brzydkie krostki tylko?
Kurde n ie wyobrazam sobie teraz zakrapiac mu do tego oczu :-(

P.s. Baterflaju mi sie podobala strasznie ta kiecka slubna, kiedys tu zdjecie wstawilas, gdzies sie natknelam przypadkiem, tam na stronie byly chyba dwa kolory. Przepiekna a ty jestes szczupla to idealnie Cie w niej widze.

Yyy cos jeszcze chcialam, jak tak wchodze i mam pisac to masakra, nie pamietam z automatu.
W pracy siedze jeszcze godzine a dzis troszke luzniej wiec zagladam.

Ela ja to bym chciala, zeby Kubus tak spal :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem. Z jednej strony to dobrze , że dzieciaki teraz szaleją z chorobami typu ospa. Później mniej szkoły opuszczą 😜 Ale żal ich wiadomo bo to jeszcze takie malce.
Sioperka ja ostatnio gdzieś czytałam, że nasze bombelki teraz właśnie mają taki etap, że rozpoznają ludzi i potrafią ocenić czy kogoś lubią i chcą podejść czy nie. Więc to pewnie normalne. Po prostu niech teraz każdy się stara o ich sympatię 😜
Dosik jak Kacperek się czuje?
Anka nooooo 🤪 Boska! Ale pewnie kilka tysięcy kosztuje...
Mi połamało plecy. Co prawda działeczka pięknie wysprzątana ,ale cena za to niezła. Latem jak już wszystko ruszy to się pochwalę zdjęciami przed i rok później 😘
Później zajrzę bo nocowaliśmy u teściów, potem u Franka chrzestnej na kawie byliśmy i dopiero zrobiłam obiad i syf mam w domu. A pogoda taka, że się rozpływam....Cuuudo ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pierwszy raz słyszę, żeby można było kąpać dziecko przy ospie..
Pewnie, że jak długo trwa to trzeba podmyć dziecko, ale absolutnie nigdy nie moczyć 😮
Nas w domu była czwórka, przecież bliźniaki notabene mogłyby być moimi córkami, sama z nimi po lekarzach goniłam i przy ospie było to co zawsze: smarować płynnym pudrem, nie kąpać, bo się rozniesie, nie drapać, zbijać gorączkę.

Także ja bym to chyba jeszcze skonsultowała.. 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
buuterfly napisał(a):
Eeeee no dobra zobaczcie same bo ja po prostu jestem rozbawiona 😁
http://www.papilot.pl/slub-i-wesele/17168/Rewolucja-w-Kosciele-Juz-niedlugo-nie-dostaniesz-tak-latwo-slubu.html



cóż, można się było tego spodziewać..
ale idioci, sami sobie skrzydła podcinają, wkrótce okaże się, że będą mieli puste kościelne ławy..

cieszę się, że już się wypisałam i nie uczestniczę w tej szopce..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaa w ogóle Eluś mam do Ciebie interes na howrse 😜
potrzebuje sobie kupić kupon z funduszy, więc jeśli mogła być mi wystawić dwa koniki (jednego za 1 000 000 EQ, drugiego za 600 000 EQ) to będę zobowiązana. Od razu mogłabyś wystawić mi dwa inne w tych samych cenach.
Z góry dzięki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...