Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej co tam u was my sie dopiero teraz zebralismy :P
Mala spi najedzona, przebrana 😉
A wiec chwilka czasu jest... chodz zachwilke jakies sniadanko pasuje zjesc ...

Agus... kacyka nie ma 😁 naszczescie :P hihih

Elu kurde powiem ci szczerze ze chyba chce taka sama fryzurke jak na tym zdjeciu.. i nawet kolor mi sie podoba tez taki chce kurde noo... a te wlosy sa na polowie dlugosci cieniowane ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej kobitki,
ale dajecie z tym pisaniem, zdaze nadrobic to zaraz musze cos robic i nawet sobie nie popisze z Wami.
Ela wszystkiego naj!!!
Laurana ja daje cyca i butle czasem, a cherbatke z kopru zadko, wiec moze jak sama butla to predzej, nie wiem.
A ktoras z was kiedys pisala ze jak sie cycem karmi to cherbatki z kopru sie nie daje? Czemu? Bo pi pediatra nie powiedziala tego a mowilam jej ze czasem daje malemu.
Loli nawet nie wiesz jak Ci zazdroszcze. Wczoraj moj sobie piwko pil a mi az slinkia ciekla. Tak bym sobie cos strzelila. Ale pewnie po pary łykach bym padla hehe.
Ela ta fryzurka super! Tez bym taka chciala ale co ja zrobie ze swoimi czterema wlosami? Ech...pomarzyc... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciesze sie ze wrocil temat naszego wygladu 😁 moze i jA sie nakrece na cos nowego, innego wreszcie 😉
Marta...ja nie dopajam niczym...ale dzis chyba kupie jakas herbatke, bo mnie i mama i tesciowa namawiaja... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No Agus wkoncu pasuje cos zmienic w sobie 😁 byc sexi mamuska 😁 hihih 😉

A co do herbatek to moja na poczatku strasznie nie lubiala tej koperkowej, ale super po niej pierdziusia i kupke robi regularnie codziennie rano 🙂
Teraz juz pije z przyjemnoscia :] chodz nie powiem czesto sie wkurza ze to nie mleczko :P

Weekendowa cisza 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey Mamuśkii !! 🙂
Nigdy nie ponadrabiam tego co tu wypisałyscie w ostatnie dni 😜
KASIU wybacz nie miałam za bardzo czasu wysłać Ci tego mleczka wczoraj
ale jest już zapakowane i wyśle je w poniedziałek zaraz rano 🙂
Kacperekk nam rośnie coraz lepiej śpi więc nie narzekam 🙂
mam troche zdjęć w aparacie a ani chwilki czasu by cos na agu agu powrzucać 🤔
Wkurza mnie okropnie jedna rzecz ;/ mój brzuch ;/
niby tyle kg schudłam a mam taką oponke jak siedze 😠 🥴 masakra jakaś no ;/
Dziś byliśmy na długaśnym spacerku bo od 10 do 14 a malutki tak smacznie spał 😁
za to w domu jaki głodny się obudził 😁
Wczoraj w ogóle do denstysty pędziłam z bólem zęba naszczescie zrobili mi go 🙂
bo jedną noc myślałam ze zwariuje.
Mamy dziś z Matim mieć wychodne na 2 - 3 godzinki ze znajomymi wieczorem
ale kurde jakoś boje się że bedzie zle spał tesciowej albo bedzie niesokojny jak mnie nie bedzie 🤨 i ciągle mysle isć czy nie.
W ogóle laski mam okres juz 4 dzien i leci ze mnie jak z kranu dosłownie 🤨 wy też tak mieliście dziewczyny które juz dostały okres???
w ogóle tak na aguagu oglądałam te wasze szkraby jakie on juz duże i słodkie 😁
ja też musze powrzucać zdjęcia Kaspusia 😉
Jutro znów czeka mnie praca na poniedziałek na studia ;/
bo mam 2 kolosy w tym tygodniu ;||
Tęskno mi za tym klachaniem z wami ;(((((((
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie chciałam powiedzieć że dawno Dosika naszego nie było 🙂
jasne że idz na imprezę! chociaż pewnie pierwsze takiej wyjście będzie Cie stresować czy z małym ok, ale przy kolejnych będzie lepiej 🙂

Loli stópka cudna 😁 rzeczywiście to mój fetysz 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie 🙂 🙂
nie wiem wprawdzie na co czekam? na specjalna okazje jakąś 🙂 może mi się uda wyjść kiedyś z moimi dziewczynami, to się napije tego Desperadosa wyśnionego 😁
Karmi piłam...ale to takie nic 🙂
a whisky z cola lubisz? ja niecierpie, fee 🙂 jak tak można bezcześcić coca colę 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hehe 😉

No Agus nie przejmuj sie moja tez wlasnie cos sobie nie moze zasnac ale cos tam udaje ze spi chodz non stop sie rusza a jak jej tylko smoczek wyleci to odrazu placz :/
A i tak to bedzie jadla jeszcze pewnie okolo 20 a wiec przetrzymam ja jakos puzniej szybka kapiel,papu no i spac..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hmm Agus powiem ci ze ona w dzien smoka nie bardzo....
Ale jak zasypia to smok+pielucha musi byc ....
Chodz czasem jak juz jest padnieta po kapieli i pojedzona.. to zasnie normalnie bez 🙂

No pewnie ze lepiej jak Ewunia nie ciagnie smoka... bo wiadomo ze moja sie juz przyzwyczaila i puzniej wiadomo co bedzie.. ciezko odzwyczaic.. no ale trudno juz nic na to nie poradze...

A jesli twoja smoka nie chce, czego ja oczywiscie nie namawiam... to moze poporstu jest jakis ktory jej nie podchodzi i trzyba poprostu wyprubowac jakis inny :] chodz mojej odcrazu zasmakowal... ale na poczatku tez nie umiala ssac... chodz przydalo mi sie to bardzo w szpitalu jak nie umiala ssac... pamietacie napewno!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak, ale smoczek jest wg mnie zbędny, jeśli nie trzeba to nie będę jej wciskać...
ale czasem właśnie jak nie umie ssać to sie przydaje.

oki, idę na Mam Talent 🙂
buziak 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...