Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
iwwwa napisał(a):
O kurde to pierwsze slysze. Nie wiem czy pisalas.
A jaki to, gdzie ma, wymiary itd. Byliscie u chirurga? Co powiedzial? Pisz mi wszystko bo ja juz maniaczka na tym tle jestem.


Raz wspominałam coś 🙂
Mi kazano się na razie tym nie przejmować, póki co nie powiększa się.
Niezłośliwy, limfatyczny.
Ma go nie typowo- bo na udzie, pod pośladkiem. Dobrze, że zauważyli go w szpitalu. Nie jest duży, 2cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A no widzisz my tez mamy limfatycznego, na szyi po prawej stronie. Jak sie Kuba urodzil to mial na caly bok szyi taka wielka gule. Przerazajacy byl to widok dla mnie, dlatego taka wrazliwa jestem na tym punkcie. Latalam z nim po lekarzach, chirurgach az w koncu trafilam na chirurga specjaliste od naczyniakow. Poltora roku sie do niego w kolejce prywatnie czekalo, ale emailowo zalatwilam po miesiacu. I on mnie troche uspokoil.
W miare jak maly rosl to mu sie pomniejszalo, a teraz nie ma nic oprocz nadmiaru skory, poniewaz on byl duzy to skora rozciagnieta. Tylko ten lekarz mi powiedzial ze jak sie dziecko przeziebi to moze sie powiekszyc a jak sie sporo powiekszy to naczynka sie nie mieszcza i pekaja i moze podejsc krwia pod skora. Ale zeby sie tym nie przejmowac.
Dlatego teraz mam obawe ze sie powiekszy jak maly chory.
Wam nie rosnie, a maleje moze czy stoi w miejscu?

Aga 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Póki co mam wrażenie, że nie powiększa się. Choć jest trochę większy niż po urodzeniu.
Jest za to bardzo krwisty, ale nie ma jamy, więc się nie wypełnia.

Jeżeli to będzie dla Ciebie pocieszeniem, kuzynka Alka ma właśnie naczyniaka na szyi, na początku wyglądało to strasznie, a teraz ma 4 lata i ślicznie jej schodzi 🙂
Wygląda jak malinka (przedtem była kolosalnych rozmiarów, jamista i krwista)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale nasz naczyniak jest bez koloru. To byla taka gulka tylko pod skora. Jakby mial np na lyzeczce galaretke tam pod skora. Zadnego koloru nie bylo i nie ma.

Aga pigawa dupawa sprawa bo sie zorientowala ze iwona ja wykiwala i sie ze smiechu posikala ze iw jest w klamstwach taka mala
Teraz iwa szuka sposobu jak wykolowac Age zeby sie udalo
i bedzie zadowolona ze sie ja wykiwalo
hahahah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwa posikałam się ze śmiechu przez Ciebie! a mój na mnie patrzy jak na wariatkę że się chichram do kompa!!! no weź 😁

o tej porze obcinać?? hmm powiedz mu ze w ostatnią środę miesiąca nie powinno się obcinać włosów bo pryszcze wyskakują...na dupie 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agaa napisał(a):
Iwa posikałam się ze śmiechu przez Ciebie! a mój na mnie patrzy jak na wariatkę że się chichram do kompa!!! no weź 😁

o tej porze obcinać?? hmm powiedz mu ze w ostatnią środę miesiąca nie powinno się obcinać włosów bo pryszcze wyskakują...na dupie 😁 😁 😁 😁

😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
On mowi ze i tak tam ma hahahahahha
Pampersa zaloz hehe
Ide poobcinam mu wszystko, siuraka tez skoro nie chcesz, to bede miala spokoj.
Wy juz idziecie? Czy za pol godziny bedziecie jeszcze?
Albo nie, w sumie to juz ide bo jeszcze musze mleczko przez sen dac Kubulkowi, bo jadl o 18 a wszystko i tak zwymiotowal. I leki na noc.
Wiec buziaki kochane
Aga i tak sie zgodzisz!
Eloite ucaluj Aleksa 😘
Ewci dam sama hehe
Aga i przestan sie smiac do kompa bo wycieraczek dalej nie masz.
No poprawil mi sie humor 😁
Buziaki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...