Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Martuś są.. malutkie, odrapane.. syf jednym słowem:/ a szkoda bo warto by mieć porządny park dla dzieciaków...

a co do badań, to zawsze zwlekam z nimi ile mogę... to wstawanie najgorsze, i wykłucanie się o kolejkę.. a nawet nie wiem co to ja mam teraz zrobić..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marta oja kumpelka za takie oczko do egzaminatora miala przeewalone cale 40 min na miescie wiec i tak i tak 90 % zalezy od egzaminatora a reszta od umiejetnosci niestety zreszta moj instruktor sam mi sie przyznal ze Osrodek egzaminacyjny ma tak jakby ograniczona liczbe osob ktore moga zdac na dany okres czasu a reszta choby skaly sraly i tak nie zdaje :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi na szczescie zawsze daje tekturke z zaznaczonymi badaniami bo bym sie potracila w tym heheh A place zabaw masz racje u mnie w miescie tak samo porazka i malo miejsc do spedzenia cichego popoludnia z dzidzia na szczescie 12 km od jastrzebia mieszkaja moi rodzice wiec maluch bedzie czesto na wiosce 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja też kartkę z badaniami mam.. w ogóle nie wiem gdzie;p

Ja niestety nie mam gdzie z młodym na spacer pójść... ani parku, ani nic... Kiedyś była fajna ścieżka nad rzeką.. teraz wszystkie drzewa usunęli i łyse pole.. nie ma już gdzie iść:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja na szczęście mam juz to za sobą, zdałam szczesliwie za pierwszm razem , jakims fuksem 🤪 ale teraz i tak za bardzo nie jezdze autem, ba zawsze maż wsiada za kierownice 😠 i pozapominalam juz troche, a poza tym stracilam pewnosc jazdy 😠 takze jak sie zda to trzeba od razu jezdzic i nie przestawac, bo inaczej to całe prawko idzie w błoto 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to się wogóle brać za to nie chciałam.. ale wieczne szukanie kierowcy... to jest jednak problem:/ może dam radę i będę wreszcie mieć święty spokój 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...