Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
a mi się chwile temu słabo zrobiło normalnie gorąco i ciemno przed oczami, wystraszyłam się bo akurat sama w domu jestem wiec jak mi przeszło to poszłam Pawłowi zanieść telefon do pracy bo on nigdy nie nosi. Teraz juz mi lepiej na szczęście i mam nadzieje że to wina pogody ;/ chciałam sobie zmierzyć ciśnienie ale nie moge bo mi error wyskakuje chyba baterie juz ma słabe aparat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Sylwia to uważaj Kochana żebyś się nie przewróciła w takim momencie. Ja już pomyłam gary i odkurzyłam mieszkanie 🙂 Teraz będę się ubierać i idę na zakupy dobrze, że mam blisko do sklepu 😁 A później może wyskoczę do centrum. Dzisiaj znów czuję się super i mam dużo energii to muszę ją jakoś spożytkować 😁 Myślę ciągle o Adzie Ona już niedługo będzie mieć Maluszka przy sobie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
Sylwia to uważaj Kochana żebyś się nie przewróciła w takim momencie. Ja już pomyłam gary i odkurzyłam mieszkanie 🙂 Teraz będę się ubierać i idę na zakupy dobrze, że mam blisko do sklepu 😁 A później może wyskoczę do centrum. Dzisiaj znów czuję się super i mam dużo energii to muszę ją jakoś spożytkować 😁 Myślę ciągle o Adzie Ona już niedługo będzie mieć Maluszka przy sobie 🙂

chodź u mnie posprzątaj bo ja siły nie mam ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też mam posprzatane juz i zapiekanka juz w piekarniku. Wiem Kasiu uważam na siebie 🙂 po obiadku wezme sobie laptopa do sypialni bede odpoczywala i probowala dokonczyc pisac referat wiec do Was zajrze pewnie pozniej troszke no chyba że mi interent bezprzewodowy na laptopie zadziała ale watpie 😠 wieczorem mamy jeszcze gosci wiec chce pozniej jeszcze koreczki zrobic bo cos mam na nie ochote 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja wpadłam na chwilę, a tu TAKA akcja!! 😁
Ada nam rodzi 🙂 Oby jej tylko nie bolało, tak jak za pierwszym razem i żeby doszła szybko do siebie 🙂 I żeby dzidziuś urodził się silny i zdrowy 😁
A pisała, że jest zdenerwowana tak od środka, pewnie przeczuwała co to będzie.
Przy okazji mam do Was pytanie dziewczyny: Czy poród może się zacząć nagle, bez wcześniejszych (np. 3-tygodniowych) objawów?? Chodzi mi o to, że nic się właściwie nie dzieje, a tu nagle odchodzą wody, albo wypadnie czop i na porodówkę?
Bardzo mnie to zastanawia. Bo przeraża mnie myśl, że mogę chodzić np. bez szyjki, albo już z 1 czy 2 cm rozwarcia i nic nie wiedzieć i nagle na porodówkę, bo coś się ruszy 😜

Humor mam dziś wyjątkowo dobry i nawet nie ponarzekam Wam dziś 😉 hihi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja już zrobiłam jeden kurs do sklepu czeka mnie zaraz jeszcze jeden 🙂
Ninka jest to możliwe. Kobiety nie raz nic nie odczuwają kompletnie i nagle łapią je regularne skurcze porodowe. Moja mama miała tak z bratem. Zamiatała balkon na nowym mieszkaniu i nagle złapały ją skurcze 🙂 A wcześniej nic nie odczuwała tylko wiedziała, że jest już przy terminie porodu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale tu cisza 🤪 Ja już wróciłam ze sklepu. Kurcze kasa tu idzie jak woda. Jak dzisiaj mężowi powiem ile straciłam to weźmie ze mną rozwód hihi 🙃 😮 Paczkę już dla Mamy mam prawie zrobioną jeszcze tylko dokupię jakieś drobnostki 🙂 Tak myślę, czy nie wybrać się jeszcze do centrum i kupić jej reszty rzeczy i będę mieć z głowy wydatki hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):

Przy okazji mam do Was pytanie dziewczyny: Czy poród może się zacząć nagle, bez wcześniejszych (np. 3-tygodniowych) objawów?? Chodzi mi o to, że nic się właściwie nie dzieje, a tu nagle odchodzą wody, albo wypadnie czop i na porodówkę?
Bardzo mnie to zastanawia. Bo przeraża mnie myśl, że mogę chodzić np. bez szyjki, albo już z 1 czy 2 cm rozwarcia i nic nie wiedzieć i nagle na porodówkę, bo coś się ruszy 😜

Humor mam dziś wyjątkowo dobry i nawet nie ponarzekam Wam dziś 😉 hihi.

może tak być, np osoby otyłe często nie czują symptomów zbliżającego się porodu, chociaż oczywiście to kwestia indywidualna, poza tym wiesz skurcze zaczynają się np kilkanaście godzin przed urodzeniem się dziecka, tylko to zależy od progu bólowego zdarzają się takie dziewczyny że mają bardzo wysoki próg bólowy i nagle trafiają na porodówke i jeszcze dobrze nie wejdą a już urodziły, bo nie czuły wcześniejszych skurczy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mafiaani napisał(a):
hej dziewczyny, Ada napisała, że jednak wraca do domu na razie, resztę pewnie Wam opisze po powrocie 🙂


Dzięki za info 😁

Chyba fałszywy alarm, jeszcze Sebastian chce posiedzieć w brzuszku 😁

Kasia, no no... niezły dźwigasz tobołek przed sobą 😁 I obniżył Ci się brzuszek, jeśli mnie oczy nie mylą 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
[URL=http://img541.imageshack.us/i/34tci3dzie.jpg/][IMG]http://img541.imageshack.us/img541/2448/34tci3dzie.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Dawno nie dawałam zdjęcie 🙂 34 tc i 3 dzień 😁



Kasia pokazny brzuszek 🙂 Wygladasz bardzo ładnie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej ja tylko na chwile i dzis juz nie zajrze 🙂 Kasiu masz sliczny brzuszek i wydaje mi sie taki calkiem mały w porownaniu do mojego 😁
no a Ada nam zamętu narobiła hehe ale najważniejsze żeby było ok wszystko.
Spadam się ogarnąć może będę miała jeszcze czas to tu zajrze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam Panie.. ja w sumie nowa jestem, ale już prawie na finiszu..:P...powiem wam, że dziś troche zgłupiałam...chciałam kupić kombinezon zimowy dla małej, no i niespodzianka. do wyboru mam rozmiar 56/62 lub 62/68..no i nie wiem który bedzie odpowiedni..przecież mała będzie w nim gdzies pewnie do końca lutego..to czy maly nie bedzie za maly..ech..już sama nie wiem..pozdrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kattie6 napisał(a):
witam Panie.. ja w sumie nowa jestem, ale już prawie na finiszu..:P...powiem wam, że dziś troche zgłupiałam...chciałam kupić kombinezon zimowy dla małej, no i niespodzianka. do wyboru mam rozmiar 56/62 lub 62/68..no i nie wiem który bedzie odpowiedni..przecież mała będzie w nim gdzies pewnie do końca lutego..to czy maly nie bedzie za maly..ech..już sama nie wiem..pozdrawiam 🙂

wydaje mi się że lepiej kupić 62/68, bo po pierwsze dziecko szybko rośnie, po drugie może się urodzić dłuższe niż 56 i wtedy wyrośnie jeszcze szybciej a po 3, jak będzie bardzo zimno to przy większym rozmiarze zawsze możesz coś dodatkowo pod spód zmieścić, moja sąsiadka z pierwszym dzieckiem, urodziła 28 grudnia kupiła kombinezon na rozmiar 62/68 i w sumie był jej potrzebny aż do konca marca, już pod koniec marca był tyle że tyle ale wystarczył akurat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kattie6 napisał(a):
witam Panie.. ja w sumie nowa jestem, ale już prawie na finiszu..:P...powiem wam, że dziś troche zgłupiałam...chciałam kupić kombinezon zimowy dla małej, no i niespodzianka. do wyboru mam rozmiar 56/62 lub 62/68..no i nie wiem który bedzie odpowiedni..przecież mała będzie w nim gdzies pewnie do końca lutego..to czy maly nie bedzie za maly..ech..już sama nie wiem..pozdrawiam 🙂

Witaj Kasiu 🙂 ja myślę że ten większy będzie lepszy . Nie wiadomo jak długo będzie trwała zima , więc w marcu tez będziesz zmuszona ubrac dzidzię 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero na komórke spojrzałam... i tam eski od Ady i Agi 😁 😁
ale widze że nasza wielorybica krowa już napisała wszystko 😁
A Ada wpiernicz za strachy dostanie 😁 😁 ja już myslałam że sama urodze po tym jakk napisała że rodzi 😁
teraz mam brzuch tak twardy jak kamlot;/
ale skurczy nie mam narazie... coś mnie sie saczy na wkładce ale bez krwi obserwuje co to czy to upławy czy co... zobaczymy ale pewnie fałszywy alarm 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola88 napisał(a):
Ja dopiero na komórke spojrzałam... i tam eski od Ady i Agi 😁 😁
ale widze że nasza wielorybica krowa już napisała wszystko 😁
A Ada wpiernicz za strachy dostanie 😁 😁 ja już myslałam że sama urodze po tym jakk napisała że rodzi 😁
teraz mam brzuch tak twardy jak kamlot;/
ale skurczy nie mam narazie... coś mnie sie saczy na wkładce ale bez krwi obserwuje co to czy to upławy czy co... zobaczymy ale pewnie fałszywy alarm 😁


Ola to na pewno upławy 😉 Tylko TY teraz na porodówke sie nie wybieraj hehe jeszcze troszke potrzymaj mała 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...