Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ja tam ścinam włosy po porodzie, mam znajomą fryzjerkę, tylko do ścinania, także do domu przyjdzie 😁 Ale dużo nie zetnę 🙂
No właśnie, niech któraś w końcu zacznie rodzić, będziemy się dzidziusiami podniecać 🙂 Przecież poród boli troszkę mocniej niż okres, to nie ma się czego bać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Martuska_D napisał(a):
My też bierzemy ten kredyt Rodzina na Swoim choć jest to przedłużone na przyszły rok ale z pewnymi ograniczeniami 🙂 Nic lecę ale dupa od krzesła mi się oderwać nie może 😁 😉

No nie wiem czy jest to przedłużone. Ale doradca im powiedzial że to trzeba załatwić jeszcze wtym starym roku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naylaaa napisał(a):
Strażacy muszą być obecni, bo Alicję kleszczami będą musieli wyciągać z pod tego tłuszczu 😜 To dopiero będzie extremalny poród 🤪 🤪 W oknie, na 1 piętrze a w nim rodząca foka, a wokół niej strażacy odbierający poród 🤪 🤪 🤪 🙃 🙃


chociaż bede miała atrakcje podczas a nie zwykłe położne i lekarz i zielona porodówka:d nuuuudy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola88 napisał(a):
naylaaa napisał(a):
Strażacy muszą być obecni, bo Alicję kleszczami będą musieli wyciągać z pod tego tłuszczu 😜 To dopiero będzie extremalny poród 🤪 🤪 W oknie, na 1 piętrze a w nim rodząca foka, a wokół niej strażacy odbierający poród 🤪 🤪 🤪 🙃 🙃


chociaż bede miała atrakcje podczas a nie zwykłe położne i lekaż i zielona porodówka:d nuujuudy


Moja porodówka jest pomarańczowa 🤪 🤪 Wypraszam sobie 🤪 🤪 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naylaaa napisał(a):
Ola88 napisał(a):
😁 bosz ile bede miała towarzystwa 😁 przy porodzie strazacy rodzina gapie sąsiedzi 😁 ile kibiców 😁


A my też możemy przyjechać na to widowisko? 🙂 Tylko nie pobieraj opłat za bilety od rodziny (czyt. : mnie) 🙂



możecie... dla was wstep za pół ceny rodzina ma kartu wstepu za kulisy vip:d
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
Ola88 napisał(a):
naylaaa napisał(a):
Strażacy muszą być obecni, bo Alicję kleszczami będą musieli wyciągać z pod tego tłuszczu 😜 To dopiero będzie extremalny poród 🤪 🤪 W oknie, na 1 piętrze a w nim rodząca foka, a wokół niej strażacy odbierający poród 🤪 🤪 🤪 🙃 🙃


chociaż bede miała atrakcje podczas a nie zwykłe położne i lekaż i zielona porodówka:d nuujuudy


Moja porodówka jest pomarańczowa 🤪 🤪 Wypraszam sobie 🤪 🤪 🙃 🙃

Moja porodówka fioletowa 😜 🙃 🙃 🙃 Elegancka jest !!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no dziewcyzny widze humory dopisują, mnie skurcze jak na @ męczą, ale to chwila i zaraz przejdzie,
Marta obie będziemy się męczyć z tymi pupami na żebrach, nasze dzieciaczki widocznie mają gdzieś nasze odczucia 🙂
a teraz wiadomośc dnia, nie uwierzycie SPAKOWAŁAM TORBE 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola88 napisał(a):
w tvn bede 😁 w głównych faktach o 19 😁 jaaa 🤪

ja mam zieloną... 😁 porodówe 😁 a feeeee... 😮


Ach Ola nie tylko w faktach na cały świecie ludzie dowiedzą się o modzie na nowe porody ha ha ha, Nawet Chiny będą komentować Polski poród ha ha ha. A jaka sławna będziesz , może karierę w tv zrobisz 🤪 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wróciłam. Mi też się dziś kompletnie nic nie chce, miałam robić obiad a mam takiego lenia że szok. Wy już wiecie jaki kolor porodówki będziecie miały... wow. Ja muszę się w końcu do szpitala przejechać, a raczej do dwóch bo mój od 14 do 27 grudnia ma oddział zamknięty więc muszę znaleźć jakiś zastępczy 😞 A ja bym chętnie na taki poród się do Oli wybrała 😉, później wiedziałabym co mnie czeka, a może i ja bym się wtedy do niej przyłączyła i byłyby dwa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
A w mojej są kwiatki i świecie 🙂

No, teraz się przebijajmy kto ma lepszą porodówkę hahaha 😁

A u mnie na porodówce jest jakiś sprzęt do muzyki, kabina prysznicowa i jakieś obrazki na ścianach 😜 🤪, przyciemniane światło , oraz na rzyczenie rodzącej to prywatność - tylko rodząca i mąż 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aga_ta napisał(a):
no dziewcyzny widze humory dopisują, mnie skurcze jak na @ męczą, ale to chwila i zaraz przejdzie,
Marta obie będziemy się męczyć z tymi pupami na żebrach, nasze dzieciaczki widocznie mają gdzieś nasze odczucia 🙂
a teraz wiadomośc dnia, nie uwierzycie SPAKOWAŁAM TORBE 🤪


No i tylko ja nie spakowana zostałam 😉 czyba muszę się w końcu do tego zmobilizować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agata, gratulacje!! 🙂 Normalnie stawiam Ci szampana 😁 Tylko szkoda, że się go nie napijemy 😜
Iwona, pojedź do szpitala i dowiedz się co potrzeba, a co nie. Ja myślałam, że w moim szpitalu nie dają znieczulenia, a jak się miło okazało dają i to za darmo, na życzenie 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aga_ta napisał(a):
no dziewcyzny widze humory dopisują, mnie skurcze jak na @ męczą, ale to chwila i zaraz przejdzie,
Marta obie będziemy się męczyć z tymi pupami na żebrach, nasze dzieciaczki widocznie mają gdzieś nasze odczucia 🙂
a teraz wiadomośc dnia, nie uwierzycie SPAKOWAŁAM TORBE 🤪


No Agata idziesz z postępem, teraz na Zosię czekaj 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
Agata, gratulacje!! 🙂 Normalnie stawiam Ci szampana 😁 Tylko szkoda, że się go nie napijemy 😜
Iwona, pojedź do szpitala i dowiedz się co potrzeba, a co nie. Ja myślałam, że w moim szpitalu nie dają znieczulenia, a jak się miło okazało dają i to za darmo, na życzenie 😁


oj a ja bym tak pikolo jabłkowe wypiła, stawiaj i to już 🤪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...