Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Kurcze Aga ale co za głupia baba bierze sobie na kochanka alkoholika ????? !!!!! Co do Twojej mamy to nie dziw się jej tyle lat razem to nie w kij dmuchał. Ona może nie tyle przymyka oczy z miłości co z faktu, że po prostu nie widziałaby co zrobić sama bez niego. Niestety po tylu latach przychodzi kwestia przyzwyczajenia a tym samym uzależnienia od drugiej osoby obojętnie jaka by nie była.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Wspólne raty ratami, ale to Twoja mama chce resztę życia męczyć się z potworem przez kasę ??!! Kurcze szkoda mi takich kobiet, które męczą się z takimi gnojami i nie wiedzą co zrobić bo coś je trzyma przy takim gnoju !! 😠 😠 Powinna mu mordę za te wyzwiska kwasem solnym wymyć !!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze to Ona już tyle lat to znosi ?? Podziwiam kobiety które się tak męczą z facetem tylko z powodu bo go kocha albo z powodu kasy 🤨 Aguś bądźcie mądrzejsi od niej macie rację i załatwcie tą sprawę !! Może jak ktoś wykona kilka ruchów za nią to będzie jej łatwiej podjąć decyzję może Ona liczy na to, że ktoś postawi pierwszy krok za nią.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny 🙂
Ja od pierwszej w nocy bolesne skurcze 🥴 masakra !!!- ale może dziś odjadę 🤪
Po za tym narobiłyście mi ochoty na śledzie, a wcześniej myślałam o mandarynkach i teraz mąż będzie musiał gnać do sklepu z rana 🙃 Dziś to pusto od samego rana... więc i ja zmykam zajrzę do was później 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej, mówiłam że jak wróci Mini to zaraz będzie naskrobane niewiadomo ile stron 🙂
co do siary, ja ją miałam od 24 tyg do 33 a teraz nic, ale jakoś mnie to nie rusza, wiem że niektóre dziewczyny wogóle nie mają a potem maja maseee pokarmu
Mini a ten Twój brat to ile ma?? Nie może ojca "Do pionu ustawić"??
Swoją drogą Twoja mama się wykończy psychicznie jak jeszcze troche tak pożyje, moja natomiast sama wykończy całą rodzinę 🤪 dostała na menopauze jakies hormony od gin, ma takie jazdy że nikt nie wytrzymuje, a najgorsze jest to że potem nic nie pamięta, nie wiem co ta gin jej przepisała ale ja już jej wyszukałam jakieś ziołowe specyfiki i to nech bierze bo widać hormony jej nie służą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka 🙂
ja na chwilę,bo mąż siedzi a ja się biorę za porządki,za godzinę przyjeżdzają kuć ścianę w łazience,okazało się,że to nie od nas,tylko w pionie się dziura zrobiła akurat na wysokości naszego mieszkania 😞
potem mamy gości,więc zajrzęwieczorem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Współczuję Ci Ada, ale będą hałasować 😘 U mnie remontują blok i co rano praktycznie pobudka, są rusztowania i siatki, także każdy dzień jest ponury 😜
Chciałam zauważyć, że Gosia chyba za bardzo się wczuła w rolę i w to, że nic się nie dzieje i bardzo chce urodzić i zajeżdża męża, tak że nawet do nas nie zajrzy 🤪 🙃 Dzień i noc hahah nadrabia dziewczyna 😉
Dlaczego jak ja jestem to nikogo nie ma?? Iwona z listopada chyba pojechała do szpitala, więc pewnie urodziła, albo dzisiaj urodzi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurcze nadrobiłam 🙂 mi jak lekarz powiedział że mogę wszystko robić to nie żałuje sobie hehe ani męża też nie hihi 😉 dziś mi Paweł zabronił odkurzać żebym nie latałą z tym ciężkim odkurzaczem tym bardziej po schodach on odkurzy jak wróci dobrze mama nie 😆 a co do łóżeczka dzis nie będę go miała jeszcze ale napewno w tym tygodniu ale sypialnie już dziś zaczynam szykować 🙃
dziewczyny co do siary to ona nie zawsze ozancza czy bedzie pokarm czy nie, mi się ona pojawiła już w 21 tygodniu ciąży i raz jest jej więcej raz mniej.
Ok lece jakas kawe wypic bo zaraz na allegro zaczne buszować musze zamowic dywaniki do sypialni i pare innych rzeczy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SylwiaC napisał(a):
kurcze nadrobiłam 🙂 mi jak lekarz powiedział że mogę wszystko robić to nie żałuje sobie hehe ani męża też nie hihi 😉 dziś mi Paweł zabronił odkurzać żebym nie latałą z tym ciężkim odkurzaczem tym bardziej po schodach on odkurzy jak wróci dobrze mama nie 😆 a co do łóżeczka dzis nie będę go miała jeszcze ale napewno w tym tygodniu ale sypialnie już dziś zaczynam szykować 🙃
dziewczyny co do siary to ona nie zawsze ozancza czy bedzie pokarm czy nie, mi się ona pojawiła już w 21 tygodniu ciąży i raz jest jej więcej raz mniej.
Ok lece jakas kawe wypic bo zaraz na allegro zaczne buszować musze zamowic dywaniki do sypialni i pare innych rzeczy 😁


Ja też mam siarę, ale nie za dużo. Sylwia ma rację, jej pojawienie się nie oznacza czy będzie się miało pokarm, czy nie. U niektórych pojawia się w ciąży, u innych dopiero po porodzie i obie te sytuacje są w porządku. Ja tak bardzo chcę karmić piersią, że nawet nie myślę, że mogłyby być z tym jakieś problemy 🤨 Oby moje cycki nie były tylko dla ozdoby 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola88 napisał(a):
hey oceanarium...
jezu noc mam koszmarna...
mała odpychała sie od zebber mi i głowa w kanał rodny mnie waliła calutka noc...masakra... 😮12 razy siku byłam,.. 🤢 oszaleje...


Gimnastyka i praktyka czynią mistrza 😁 Za niedługo wyjdzie Twoja Kruszynka na świat 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini23 napisał(a):
naylaaa napisał(a):
Ola88 napisał(a):
hey oceanarium...
jezu noc mam koszmarna...
mała odpychała sie od zebber mi i głowa w kanał rodny mnie waliła calutka noc...masakra... 😮12 razy siku byłam,.. 🤢 oszaleje...


Gimnastyka i praktyka czynią mistrza 😁 Za niedługo wyjdzie Twoja Kruszynka na świat 😁


Ha ha mąż nie chce jej wywalić to mała to robi 😁 🤪 A może Ola dostała fistaszka?? 🤪


nie dostałam bo drzwi mamy popsute a przy otwartych nie bede szaleć 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naylaaa napisał(a):
Ja bym się bardziej zastanawiała jak ją z tego pokoju wyniosą?? Bo przez tą dziurę gdzie były drzwi to nie da rady 😜 hahaha. Ola, jakie masz okna?? 😉 szerokie?? 😉


przez okno wydolą i przecisną mnie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezu dziwczyny jaki mój mążto bałaganiarz matko 😮 codziennie po mnim trzeba sprzatac... 🤢

tu papierek tam husteczka tam pusta butelka tam skarpetki a tam po mandarynce skorupki kurwica mnie weźmie.... 😮 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...