Skocz do zawartości

Mamy listopadowe jak sie czujecie | Forum o ciąży


Marzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia82

    1431

  • leniuch

    1490

  • Sathi

    1519

  • akigo

    1373

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Marzi więc jednak nie było tak źle na weselu jak się bałaś. 🙂 No i dobrze - mogłaś sobie poszaleć! 🙂
I słuchaj, wielkość biustu nie ma nic wspólnego z tym czy będziesz miała i czy też jaki będziesz miała pokarm. Widać taka Twoja uroda, że nie urósł. Nie martw się niepotrzebnie. 🙂

Dziś mnie łapały troszkę skurcze, mniej lub bardziej dotkliwie, ale na szczęście krótko. 🤨 Za to znów z M podjechaliśmy do naszego przyszłego mieszkanka, hi, hi, zrobiliśmy parę pierdół... I już nie możemy się doczekać, bo jutro się tam przenosimy całkowicie. Jejku, jak już się tam zrobiło przytulnie. Nasze gniazdko. 😁 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czasc Mamusie pomozcie
cos mnie polamalo bola mnie wszytskie stawy i mam goraczke, nie wiem co jest wczoraj bylo wszystko ok w nocy bylo mie niedobrze zoladek mnie strasznie bolal ale teraz to zostaly tylko te moje stawy... (mam nadzieje ze to nie nawrot tej mojej choroby) i goraczka. Powiedzcie czym moje ja zbic? Apap? Moze cos jeszcze?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Coś z paracetamolem polecam... może to przeziębienie, albo grypa? Choć najlepiej by było, aby szybko Cię zbadał Twój ginekolog i jeżeli coś "podłapałaś" to przepisze Ci najodpowiedniejsze leki co do Twojego stanu. Chociaż przedzwoń jak możesz i się poradź. A póki co połóż się, wygrzej, może jakieś domowe sposoby, typu sok z malin, etc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj Asieńko!Ja jak mam gorączkę to biorę syropek dla dzieci na gorączkę.mam taki apap w syropku dla dzieci. Biorę wiekszą dawke niz dla dzieci i skutkuje.A wiem ze dzidzi nie szkodzi.
Bo tak mi powiedziala pani w aptece.Ale napewno dziewczynki będą wiedziały co jeszcze można.
http://images.google.pl/imgres?imgurl=http://www.aptekaslonik.pl/images/prod/1556/apap_zawiesina_b.jpg&imgrefurl=http://www.aptekaslonik.pl/prod_info.php%3Fc%3D27%26products_id%3D1556&usg=__UOSD5h2jL8ImGjG78JKUSuzZ2W8=&h=300&w=300&sz=20&hl=pl&start=20&um=1&tbnid=QKOHy1nAtQoqoM:&tbnh=116&tbnw=116&prev=/images%3Fq%3Dapap%26hl%3Dpl%26rlz%3D1T4ADBS_enPL306PL308%26sa%3DN%26um%3D1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
w domku mam tylko sok zageszczony z malin, i 1 tebletke apapu. Wezme jeszcze rutinoscorbin i zobaczymy. Pewnie jutro kupie ten syropek albo ten Apap albo moze Paracetamol dla dzieci? ta goraczke to czlowiek by przezyl ale te moje stawy... co do lekarza to raczej nie mam co dzwonic 😞 jutro ide do innego ktory jest tez internista moze mi cos poradzi. Chyba ze sie okaze ze to zwykla trzydniowka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Też bym zażyła paracetamol czyli Apap,okłady zimne spróbuj może trochę pomoże,gorączka może być od żołądka co nie.

Paulinko nawet nie wiesz jak Ci zazdroszczę własnego gniazdka ☺️ ja jak na razie to nie mogę się teściowej pozbyć 😞
mam nadzieję tylko że to już długo nie potrwa 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu no to trzymam kciuki, żebyś nie męczyła się zbyt długo w niechcianym towarzystwie. 🙂

My się cieszymy, bo w końcu nie będziemy jak tułacze: albo u mojej lub mojego M rodziny (gdzie zwykle tylko jedna strona czuje się jak u siebie 😉), ani u znajomych, gdzie może oboje jesteśmy bardziej na luzie... ale znowu przewija się kupa luda. 😉 A ze znajomymi, wiadomo, różnie, heh, może zwłaszcza gdy się jest w ciąży i czasem ma się ciche dni, że nikogo nie chce się widzieć... No to wtedy ogólnie jakoś tak irytuje otoczenie... 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ojjj kobietki co wy takie schorowane?? 😞 niedobrze... ja odpukac przez ta cala ciaze nabawilam sie tylko lekkiego przeziebienia, ktore leczylam tym przeokropnym syropkiem z cebuli afuuujjjjj 🤢 jakos nie jestem zwolennikiem zadnych aptecznych medikamentow w tym okresie... Nospe zazylam ze 2 razy i jem witaminki to tyle... Pewnie gdybym czula sie gorzej to nie wahala bym sie uzyc lekarstw ale najpierw skonsultowala bym to z jakims lekarzem... wiec moze leniuszku chociaz do jakiegos lekarza zadzwon 🥴
Zycze szybciuchnego powrotu do zdrowka :*

Jesli chodzi o siare/mleko matki to nic pewnego, ze kobiety o duzym biuscie maja wiecej pokarmu i wczesniej... Na przykladzie kolezanek ktore przed ciaza mialy dwa totalnie inne biusty jedna miseczka-A druga-D. Ta z mieseczka A miala duzo pokarmu, badzo duzo a pokazal sie dopiero po urodzeniu dzidzi z koleji ta druga z mieseczka C nie miala go praktycznie w ogole i juz po miesiacu musiala dzidzie karmic butleka... wiec wydaje mi sie ze rozmiar nie ma w tym wypadku zadnego znaczenia... Tak wiec bez obaw wielko i malo cycate mamuski 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ojej tyle stron do przeczytania 🙂 a ja byłam w auchan na zakupach i kupiłam takie śłiczne łaoki nie drapki w kolorze żółtym za jedyne 1,49 ostatnio jak oglądałam podobne w smyku to chcieli z anie aż 8 zł ;/ ach padam z nóg ide jescze wszmać szaszłyki z rożna i potem zaraz kłade się spać 🙂

A wy biedne chore mamusie do łóżka i wypoczywać, obyście szybko wyzdrowiały żeby maluskzom nie zaszkodzić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maiha, dobrze wiedzieć, jak tylko będę w Auchanie to będę się za takimi też rozglądać. Mam nadzieje, że jeszcze będą. 😉 W każdym razie dzięki za info. 🙂

Jejku, jak mój mały rozrabia. I siedzieć mi nie daje, bo rozpycha się gdzieś aż miedzy moje żebra. 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosia82 napisał:
Niestety ale w takiej sytuacji to nie można mieć ani cichych dni ani nic podobnego ☺️ My jak chcemy porozmawiać to musimy wychodzić na spacer 😞 no ale co,takie życie 😠
a Wam życzę wszystkiego naj i mam nadzieję że wszystko Wam się ułoży na swoim 😉

Dziękuję. A liczę na to. że Ty też się doczekasz "swojego". Bużka! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja na razie sie poce i poce normalnie strasznie ze mnie plynie... mam nadzieje ze moj stan nie wplywa zbytnio na mojego maluszka. Zauwazylam ze moj syn jak sie zle czuje to az tak bardzo nie szaleje ruchy sa delikatniejsze i spokojniejsze. No i pies mi do lozka wlazi (jak nigdy) chyba tez czuje ze jest ze mna cos nie tak bo sie przytula i mnie tak grzeje (tylko ze jest troche za duzy...)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiu ja też tylko zdróka ci życzę i faktycznie może zadzwoń do lekarza jak masz postępować i co może cię niepokoić ... ja na szczęście też nie byłam jeszcze chora. ale zaraz się zacznie przedszkole więc ciekawe jak szybko coś złapią dziewczynnki a potem ja :/ .

nic dobrej nocki życzę. mam jakiś kiepski ten weekend. kłuce się ciągle z moim mężem i strasznie mi źle. 😞 ... dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leniuszku Twoja psina musi być bardzo kochana! 😆

Kasiu głowa do góry! Może oboje z mężem macie cięższe dni... oby wkrótce minęły! Trzymaj się!

Gosiu jakby się tylko co podziało gorzej, to nie wahaj się wezwać pomoc! 😞

Smutno się zrobiło i cicho na forum... Mimo wszystko dobrej nocy życzę dziewczyny! Oby nam się przyszły tydzień fajnie zaczął i jeszcze lepiej skończył - a przynajmniej lepiej niż ten! 😉 Dobranoc i do jutra! 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja już wstałam. chciałam jeszcze pospać, ale od jutra wczesne wstawanie więc trzeba się powoli przestawiać. dochodze do siebie od godziny, a dzisiaj trzebba się wcześniej położyć. tylko jak będzie z zasypianiem ?? :/ dzsiaj długi dzień przede mna, teraz śniadanko potem kilka spraw do załatwienia zatem miłego dnia wam tylko jeszcze życzę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki! Ja dzis od 8 nie spie bo moja córka na jakąś próbe poszła. Już sie zaczyna szkoła i koniec dobrego 😞 .
Najgorsze jest to że pół nocy zasnac nie mogę później latam co 2 godziny do wc i jak już super zasne koniec spania.Ale jeszcze dzis odeśpie jak mi się uda. Do tego babka ze sklepu wcisneła mojemu małemu takie bułki ze zaraz sie ubiorę i dostanie popalić. Suchary mu wcisnęła . Chyba nie wie ze ja ostatnio bojowa jestem i sama będzie te bułki jadła. Co za ludzie zobaczą ze dziecko to świństwa wciskjają. 😠
Co do snów Sandus o bombelkach to prawda śniłam swojego bombelka.Nie dość że wyglądał jak lalka to jeszcze chłopiec i okazało się ze nie mój.Ale głupi śpi głupio śni.
Przed snem za dużo myśle o porodzie i potem mam takie sny.
Zgłoszę sie jak zjem śniadanko bo jak człowiek głodny to zły:P .Miłegop dnia dziewczynki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...