Skocz do zawartości

Mamy listopadowe jak sie czujecie | Forum o ciąży


Marzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia82

    1431

  • leniuch

    1490

  • Sathi

    1519

  • akigo

    1373

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ach aż żaluje ż eja takich cuszków nie mam, ale jakoś nie kupuje... chyba dopieor jak córeczka troszke podrośnie-wiem że coś dostanę od szwagierek wiec narazie nie szaleje z ciuszkami ale w sklepach zawsze przemkne przez stoisko z iuszkami i sobie pooglądam przynajmniej:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja chyba zaraz położę się do łóżka to juz moja pora:P

jutro przywiozą mi wreszcie kuchnie-jak skoncza ja mątować to wam wkleje zdjecie-mam nadzieje ze nic tam nie spieprzyli i wszytsko bedzie tak jak ma być choć mam pewne obawy ze cos źłe wymierzyli i ni bedzie pasowało;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kukunari gratuluję udanych zakupów. 🙂

Akigo gratuluję "cela" w polowaniu! 😉:P

Heh, też się nie spodziewałam, że przyjdzie mi liczyć te ruchy. Ciekawe czemu tak? Choć może ten gin tak zawsze zaleca, nie wiem, nie mam porównania. 🤔

Maiha mam podobnie. Kupiłam dosłownie kilka rzeczy, bo ciągle coś dostaję (chociażby wczoraj) i tak mi się nagromadziło ciuszków a ciuszków. 🙂

Tylko teraz muszę pomyśleć o czymś innym niż ta kolekcja mini odzieży - chociażby o smoczkach, termometrach, butelkach i całym tym kolorowym plastiku... 😉

A dziś M złożył nam łóżeczko. Mały ma trzy łóżeczka w trzech miejscowościach, jak już mówiłam, hi, hi. To tutaj jest zwykłe, proste, z jasnego drewna. 🙂 Stoi sobie już w wybranym dla niego kąciku, ale załadowane na razie wanienką i właśnie tymi ciuszkami. Chyba na dniach to przejrzę i rozpakuję. :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie już lepiej 🙂 Malutka się ruszyła 🙂 tylko ten pęcherz mnie męczy,ale to tak czuje jakbym miała zapalenie pęcherza ☺️


Sandro super jest ten zestaw,sama go oglądałam tutaj w Tesco o ile się nie mylę i nie kosztował więcej niż 60 funtów 🙃 a powiedz mi jeszcze czy musisz mieć tam sterylizator??Tutaj jest obowiązkowy 🤢

Paulinko cieszę się że wszystko jest w porządku z Witusiem 🙂 i taki klopsik maleńki z Niego 😆 co do ruchów,to tutaj mi położna kazała liczyć od 25tc,i prawidłowo to jest podobno 10 ruchów na dobę,ale wiesz co nie wytłumaczyła mi jak to mam liczyć,zapytam jak będzie w sobotę u Mnie i zaraz dam znać jak to wygląda tutaj 🙂

Kasiu Ty to kobietko masz siły,podziwiam,cały dzień w trasie 🙂 echh ja to chyba się tak źle czuje bo za dużo w domu siedzę 🙃

Iwonko dwa słowa "boskie ciuszki" 🤪 takie słodkie to wszystko,super 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mi tez zostało kupienie takich drobnych rezczy bo duzo już mam od siostry, ale łóżeczka nie mam jeszcze:P ale to zdeklarował sie moja mamam ze mi je kupi wiec wydatek mniej musze tylko na jakies sie zdecydować, no a zakupy typu pieluszki, wkładki laktacyjne, piżama smoczki butelki nożyczki itd. dopiero mnie czekają
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
UUU nastepna z ząbkiem. Mamciu kochana. Juz się boję o moje uzębienie.Ale mam nadzieję ze sie nic nie wydarzy 🤨 .
Gosiu to moze masz jakieś zapalenie pęcherza.Albo bakterie. lepiej zgłoś się do tej położnej.
Fajnie że moje ciuszki się podobają. JUz więcej nic nie kupie znowu przesadziłam. ☺️ Ale ja taka głupia jestem. 🤨 Mąż mnie zabije:laugh:.Tym bardziej że nie mam miejsca na te ciuszki:laugh:.
Haniu dobrej Nocki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marzenko współczuje 😞 przechodziłam to przedwczoraj 😞 i wiem jak się czujesz 😞 ból zęba jest chyba gorszy od porodowego heh,a My nie możemy praktycznie nic zażywać już 😞 ja się męczyłam całą noc i cały dzień i nie miałam siły 😞 wycisz się,odpocznij,poleż,nie wiem co Ci doradzić,bo mi też nic nie pomagało 😞


Haniu no ja niby łóżeczko mam,ale z zakupami jestem do tyłu 😞 w torbę do szpitala to nie mam nawet co spakować 🙃 ale idziemy na zakupy w piątek,to może coś się ruszy.


Iwonko zapytam położnej jak przyjdzie,mam nadzieję że się nic nie zmieni do tego czasu.A co do ciuszków,to ja też jakbym mogła to bym wszystko kupiłam co mi się podoba,a tyle tego jest 🙃


Byłam zobaczyć co u lutowych mamusiek,tam awantura,u styczniowych mamusiek też awantura 🤪 aż strach coś napisać 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justynko echh ja też mam nadzieję że urodzimy 13 🙂 jak już wcześniej pisałam dla mnie to jest szczęśliwa liczba 🙃 odpoczywaj,i informuj Nas jak możesz co i jak się dzieje z Wami 🙂 milusiej i spokojnej nocy 🙂


Iwonko dziecinada to mało powiedziane heh,to jest śmiech na sali :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiu - o koniecznosci posiadania strerylizatora nic mi nie wiadomo 🤨 w tym komplecie co kupilam jest pudelko w ktore wklada sie te sprzety zamyka i nastepnie do mikrofali... wiem ze niektore sterylizatory dzialaja na podobnej zasadzie z uzyciem mikrofali ale sa tez takie elektryczne a co za tym idzie drozsze... lepiej sie dopytaj czy rzeczywiscie potrzebujesz i jaki.
Iwonko - ubranka sliczne - choc za majtkowym rozem nie przepadam 🙂 - bajkowe 🙂 Przez te pare miesiecy jak obserwuje to chyba masz z nas najliczniejsza kolekcje ciuszkow dla swojej niuni 🙂

Jaka awantura? czyzbym niedoczytala?? :P Mam tylko nadzieje ze nie biore w niej udzialu 😉

Dobrej nocki brzuchatki 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja kiedyś chyba o wózkach pisaly styczniówki i coś tam maznęłam.Chyba pokazałam wózki które mi się podobają. U nas nikogo nie było więc tam napisałam. Odzew był super. Dziewczyny mnie nie polubiły i niepodobały im się moje wózki:laugh: .Więcj tam nie pisze bo jakoś mało sypatycznie się tam poczułam. Czasem wchodzę na inne wątki i coś tam napisze.Ale wiem gdzie napewno już nie będe się starać być miła ani takie tam. Bo nie mam takiej potrzeby. Nie będe komentować.Za stara jestem na takie bzdury!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sadnro u mnie tutaj jest wymagany,obojętnie jaki,ale kupiliśmy elektryczny AVENT i nie zgadniesz za ile,za aż 2 funty 🤪 na ebay'u 🙂 chciałam tylko tak żeby był na stanie jak to się mówi,ale wygląda naprawdę jak nowy i mało używany,także zaoszczędziliśmy z jakieś dobre 50 funtów ponad 🤪


Awantura godna podziwu heh i całe szczęście żadna z Naszych mamusiek w Niej nie uczestniczy 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Te mamusie co rodzą po Nowym Roku w ogóle jakieś spięte 🙃
Dlatego napisałam że aż strach się odezwać,a ja to wybuchowa jestem i nie wiem czy bym wytrzymała,a wydaje mi się że też za stara jestem na takie przepychanki,chociaż nie powiem że na niektóre posty by się odpisało,bo niekiedy naprawdę bzdury wypisują co niektórzy ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
iwonka to "ładnie" cie potraktowały, ja to nie rozumię dlaczego dziewczyny mają do seie pretensje jeśli kto wejdzie w "czyjeś" forum ... dziwne to. ja też czasem gdzieś zaglądam i coś napiszę itp choć staram się nie wchodzić w "majówki, kwietniówki, grudniówki itd itd..." z racji takiej że mogębyć właśnie nie mile wdziana ... bo ja listopadówka jestem. nie wiem czemu dziewczyny taki probem robią ... 🤨 ide do męża - dobrej nocki - bo mnie woła i woła i woła :P ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...