Skocz do zawartości

Mamy listopadowe jak sie czujecie | Forum o ciąży


Marzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia82

    1431

  • leniuch

    1490

  • Sathi

    1519

  • akigo

    1373

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

kukunari napisał:
kto wyslal zaproszenie dla lutowek :P ze pisza na naszym forum :P
no i pozwolil na skopiowanie tabelki?? :P
Mam nadzije, ze to wszystko ma swoja cene i "obce" za to zaplaca slono 😉 :P

ZART!!

powaznie mowi sie solidarnosc jajnikow a tu bedzie solidarnosc brzuszkow... moze ze stycznowkami nam sie nie udalo zaprzyjaznic ale za to lutowki to spoko ciezarowki 😁

Nam rowniez sie nie udalo zaprzyjaznic ze styczniowkami...zostalam wrecz wygoniona hahaha 😉 no ale coz...my za to myslimy ze forum jest dla wszystkich bez wzgledu na to czy ciezarne czy nie...czy w 4tym miesiacu czy tez w 8smym 🙂 Pozdrawiamy Was cieplutko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja na zimniejsze dni mam tylko dwa golfy i w tamtym roku kupilam plaszczyk byl za duzy a teraz jest w sam raz wiec przynajmniej jak sie zrobi jeszcze zimniej to bede miala w czym chodzic,ale teraz to masakra,a nieoplaca mi sie na niecaly miesiac kupowac nowej kurtki,bo jak urodze to mi troszke brzuszka zniknie,mam nadzieje i sie zmieszcze w to co chodze teraz 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Otlesia mój gin chce żebym próbowaął siłami natury jeśłi moja córka obróci się główką w dół-ale jeszcze sie nie obróciła, ja bym chyba chciała cc ale nie wiem czy mam prawo o to prosić 😞 a powiedz mi czy ty już wiesz jak bedziesz rodzic??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Olusia na gardło tandum verde; na wzmocnienie rutinoscorbin; ale najpierw zalecam:
- dużo witaminy C np. cytrynka, mandarynki
- herbatkę lipową
- herbatkę malinową lub sok z malin
- mleko z miodem i czosnkiem,
- chlebek z czosnkiem;
- sam miodzik 🙂
i wiele innych kombinacji z tymi składnikami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja będę rodzić SN, w przyszłą środę mam ostatnie usg, ale myślę, że się nic nie zmieni...Zaraz poszukam swoje notatki z gin. i poł. i zobaczę, czy nasza wada to wskazanie względne czy bezwzględne do CC. Mam nadzieję, że znajdę, ale z tego co kojarzę względne, czyli może być ale nie musi, wszystko zależy od okoliczności, ale jeszcze sprawdzę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja juz 16kg jak na razie do przodu.
co do porodu to wolalabym tak jak Otlesia SN
a co do ciuchow to mam taka kurtke w gory (jest troche luzniejsza zeby sie sweter zmiescil) no i jak zapne sie na same guziki bez zasuwania suwaka to jeszcze jakos wygladam. Gorzej ze spodniami dzis jak bylam na wizycie u gin to niestety musialam poruszac sie z rozunietym rozporkiem bo inaczej nie dalo rady. Na szczescie mialam dlugi i luzny sweter wiec nie bylo nic widac.
A zapomnialam Wam powiedziec ze mialam dzisiaj (kolejna) wywrotke na schodach w obecnosci mojego M. Zle stanelam i noga mi sie wykrecila i sie przewrocilam na plecy jedyne co mnie przestraszylo to to ze niebezpiecznie mocno napielam swoje miesnie brzucha. Pozniej to nie moglam sie podniesc ze smiechu moj M mnie dzwignal a ja nie moglam mu pomoc bo mialam z siebie samej niezly ubaw. 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ok czekam z niecierpliwością na twoją odpowedź, ja mam 2 osobne macice-nie badano mi ile mam szyjek więc tego nawet lekarz nie wie bo jak pytałam to odpwoeidziałą z eto sie przed ciążą bada, i mam przegrode w pochwie-wiec jak myslisz jak bede rodzić??a córeczka się ejscze nie obróciła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze strasznie chce mi sie pic i jest mi goraco. Okna mam uchylone ale niestety to nic nie daje bo u mnie juz zaczeli grzac 🤔 a ja jeszcze spie pod kocem a nie koldra... moze na mroz idzie skoro tak mi sie pic chce?
Maiha mozesz tez zaplacic chyba za CC ale to chyba sa kolosalne pieniazki. Wszystko zalezy od lekarza (tak mi sie wydaje) chyba ze sa jakies wskazania zdrowotne badz fizjologiczne. To juz lepiej sprawdzi Otlesia albo zapytaj gin na nastepnej wizycie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja mam inną sytuację, bo ja wiem jak i co, i prawą macicę osunęli 10 lat temu.... Sprawdzałam w notatkach i mam tam wymienione kilkanaście przykładów kiedy trzeba zrobić cc, ale nic z Twojej "listy" nie znalazłam; no oprócz tego że jeśli twoja córa się nie obróci, bo wtedy powinien zadecydować o cc. Z tą przegrodą to też nie wiadomo, bo zależy, czy jest cienka, czy gruba, zależy od elastyczności itd. Najlepiej poczekaj do następnego usg i zobaczysz co gin. Ci powie.

Mi też długo nie wiedzieli co mi jest, dopiero gin.; do którego teraz chodzę wpadł na tą diagnozę, a wcześniej miałam chyba z 50 usg i różni gin i za przeproszeniem dupa...a diagn. się dopiero potwierdziła jak zrobili mi laparoskopię i przy okazji mi wycieli prawą macice...

Nie martw się gin. na pewno wie co robi. 🙂

Ja idę się położyć bo mój m czeka na mnie w łóżku....

qrcze a co z Gosią...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzięuje za odpowiedź, następne usg mam w przyszły czwartek ale nei wiem czy bde je miaął riobione czy nie wiec bede w niepewności;/ ale byle dzidiza sie urodziła zdrowa a ja wszytsko zniose, nawet gdybym miała rodzić 20 godzin siłami natury-choć to tez nie ejst dobre dla dizdzi ale lekarz wie co robi, ja tez jestem niezdara, wszytsko elci mi zrąk wstać z kanapy to dla mnie nielada wyzwanie itd .:P

a otlesiu ja tez byłam w szpitalu gdy miałąm 15 lat z ostrym bólem w parywm boku ale w tedy stwierdzili że sfinguje i odesłali mnie do domu 😞 a tez miałam usg i nic nie wyszło dlatego mi nie wierzyli 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...