Skocz do zawartości

Mamy listopadowe jak sie czujecie | Forum o ciąży


Marzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia82

    1431

  • leniuch

    1490

  • Sathi

    1519

  • akigo

    1373

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
teraz to niech lepiej ten kuba siedzi na miejscu jak ta zuza znow coś ... ech. najpierw był prawdopodobnie wiryus, teraz nie wiem pewnie bakteryjne zapalenie czegoś bo wystąpiła ta gorączka. nie mam żalu do tej lekarki raczej nie będę jej zmieniać bo ona jest najlepsza w ośrodku.chciała sprawdzić czy obejdzie się bez antybiiotuku bo gardło czyste, płuca też tylko skąd ten kaszel.no ale się jednak nie obejdzie. jak już musiałabym jechać prywatnie ale to nie mam jak nawet teraz. mam takiego ostatecznego lekarza jak już mi sił brakuje na te chorubska. jest super pediatrą. już ma swoje lata, teraz jest ordynatorem oddziału dziecięcego u nas w szpitalu. miałam z nim do czynienia jest na prawdę ok. ale niestety nie mam nigdy jak do niego jeździć a chce się trzymać jednego lekarza a nie skakać po kilku bo to coś najgorszego. a .. i biorę tym razem ze sobą ten wypis ze szpitala i może wreszcie zrobią jej posiew na te lambie. widze że pisze tu że ma słabo dodatni wynik. może to faktycznie jest przyczyną ?? .... ech ale dość o chorubskach.

no nie wierze jeszcze że sanrda ma już swoją córę przy boku 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sandra napisala mi ze bole wziely ja o 2.30 ...o 6 rano byla w szpitalu ..porod SN...tylko pierwsza faza porodu bolala i ze pozniej dostala znieczulenie zewnatrzoponowe ktore poleca i po nim bylo swietnie 7minut parcia i mala byla na swiecie aha i jeszcze ze tatus byl od poczatku do konca..ahh pozazdroscic..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
http://www.brzuszek.net/index.php?option=com_fireboard&Itemid=99&func=view&id=149586&catid=7&limit=6&limitstart=0

Olga tu masz link do wątku Sandry....

Mi smutno, bo już bym chciała mieć Małego przy sobie.... Dziś mi coś tam bolało; tak jakby rozwierała mi się szyjka (gin. zawsze przy badania mówi, tak będzie bolało jak będzie się rozwierała szyjka) ale ja chyba tak bardzo chcę, żeby to było już, że wmawiam sobie objawy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pięcioro dzieciaczków już mamy 🙂 jeszcze tylko czternaścioro 🤪

Nie wiadomo co się dzieje z MAR85 🤨 długo się nie odzywała.

Karola ja też szukam już sama czy cosik się nie dzieje 🤨 a do terminu jeszcze dobry tydzień został,ale jak tak patrzę na te dzieciaczki to już bym chciała być po 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DZIĘKI KAROLA.nie smuć się to już lada chwila i będziemy tulić nasze bączki. ty na pewno już lada chwila i szybciej niż ja.
ja jutro mam wizytę to może czegoś nowego się dowiem..
chciałam jutro jechać do drzycimia po papiery do gminy ale taka pogoda to nie będę szaleć.(te do becikowego to mam zapisanego linka od ciebie ale jeszcze może coś muszę wypisać jako sm)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie ponownie
ktg ok choc ja zauwazylam jakies regularne skurcze na tym wykresie, musialam czekac na lekarza 20min przyszedl z jakims fochem nawet z nim pozartowac nie mozna bylo. Nie zbadal mnie wogule tylko przepisal to co mialam ostatnio napisane. A w szpitalu bylam tam gdzie ostatnio a nie tam gdzie byc zamierzalam. Zagadalam czy moze mam swojego meza zaangazowac w wywolywanie porodu a on ze to jakies bzdury tak samo jak z chodzeniem po schodach i myciem okien. no nic moj maly wychodzi na to ze jest jak na razie nawiekszym spoznialskim:laugh:
A Sandra to sie naprawde szybko rozpakowala 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chciałam autkiem ale i tak w taką pogodę to się nie chce..w bydzi też pizgawka i śnieg sypie.
kurcze leniuszku.co za dupek z lekarza,mnie kiedyś głupio potraktował chirurg to w prost się go zapytałam czy żona mu nie chciała dać i idiota zamknął się.co zrobić dla nich ciąża to rutyna,kilka porodów dziennie,nie podchodzą do tego tak jak my!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...