Skocz do zawartości

Mamy listopadowe jak sie czujecie | Forum o ciąży


Marzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia82

    1431

  • leniuch

    1490

  • Sathi

    1519

  • akigo

    1373

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej Mamuśki 🙂 Ja już czuję się dobrze 🙂 Mój gin. też mówi że to 30/31 tc 🙂 Mały rośnie... nie powiem, Wam dokładnej wagi, bo gin. mi nie mówi, a ja nie pytam, bo uważam, że usg nie jest wiarygodnym źródłem 🙂 W każdym bądź razie dł. kości udowej to 76 mm, a średnica główki 50mm....Przypuszczam, że Jasiu waży ok 1500, ale to tylko moje przepuszczenia... 🙂 Mały ułożył się już do porodu,czyli podłużnie główkowo... następna wizyta za 3tyg. mam nadzieję,że te 2 mies szybko zlecą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DZień dobry 🙂 szykuje się ciepły dzień ;/ już czuje jak ze mnie się leje ;/ Otlesia dobrze że z dzidzią wszytsko dobrze 🙂 biedny Twój mąż ale teraz to przynajmniej już wie i będą go mogli leczyć w końcu

Ja dzis pilnuje chłopców siostry zaraz im pójde naleśników z dźemem nasmażyć :P sama mam na te naleśniki ochote więc nawet dobrze ż emam okazję je zrobić 🙂

Wiecie co marzy mi się żeby pojechac do ikei i kupić ajkieś drobiazgi do pokoju mojej małej królewny 🙂 zaczekam jescze 2 tygodnie do kolejnego USG żeby lekarz potwierdził płec zanim zaczne szaleć z różem :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Otlesia no to ladnie czlowiek tyle sie meczy... tyle przechodzi... o rany... teraz to sok z kapusty kiszonej!
Maiha za mna nalesniki chodza juz od kilku dni wiec albo zrobie je dzis albo jutro... mniam tez z dzemem 🙂 co do pogody natomiast to u mnie od wczorajszego wieczoru caly czas leje... taka typowo jesienna pogoda, jestem spiaca ale sie ciesze... wole to niz upaly... niemoge sie doczekac kiedy w parkach liscie zmienia kolory bedzie tak pieknie... 🙂
Sathi ja kiedys interesowalam sie manga taki maly epizod teraz tylko powracam do dzieiecych dni i ogladam sobie stare anime na necie... ach co to byly za czasy...
Na jaki koncert sie wybierasz? Pamietaj zeby nie wdychac zbyt duzo dymu papierosowego (ktory napewno tam bedzie)! kurcze tez bym gdzies wyszla... ale moj M pracuje teraz 15-23 🤔 i lipa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja już po drzemce:P Karolinko dobrze że nareszcie wiecie co z Twoim mężęm.
Asiu zazdroszczę pogody u mnie gorąco 😠
Moje dzieciaki na dworze a ja jak zwykle sama.Dobrze ze już nie długo będzie maleństwo. To nie będe ciągle sam 🙂. Będe miała towarzyszkę zabaw:P Tylko 2 miesiace 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki 🙂 ja już byłam na mieście,a najlepsze jest to że pojechaliśmy za jakimś mebelkiem dla Malutkiej,a wróciliśmy z wanienką :laugh: nic nie było ciekawego,w przyszłym tyg mamy zajrzeć.

Madeline gratulacje już tak na zaś :P moje Maleństwo za to z rana mi zrobiło taniec brzuszka,z wieczora to idzie spać razem ze mną i się ze mną budzi 🙂

Iwonko wiem co to znaczy budzić się po nocach,mam tak też od paru dni,budzę się tak co 1,5-2 godz masakra,i nie zasnę dopóki nie pójdę do toalety echhh.No ale całe szczęście wiele Nam nie zostało 😉

Karolinko tak to jest,ale najważniejsze że teraz już wiadomo i można się leczyć,życzę szybkiego powrotu do zdrówka 🙂


Narobiłyście mi teraz ochoty na te naleśniki,ale mam lenia jak cholerka,nic zrobię sobie budyń chociaż :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia - zamorduje za ten budyń - jak juz wspomnialam prosze o nim nie wspominac 😉:P

Moj pobyt w raju dobiega powoli do konca zostalo 9 dni 😞... No ale sa tego pewne plusy 🙂 zaczne przygotowywac wyprawke dla Malej Mi 😉
Dzis weszlam w 30 tydz - przyznam, ze brzmi przerazajaco :P
Najbardzie martwi mnie to, ze bede musiala zakupic sobie cala nowa graderobe jesienno- zimowa bo grubas, ze mnie niemilosierny:P juz w nic starego nie wchodze... i tylko na 2,5 miesiaca zeby sie odziac ...ehhh a tak mi wygodnie w bikini 😉

Dziubasy inne grubasy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o rety a ja po tym okropnym badaniu glukozy jestem. jeszcze noc miałam tak okroopną (nie mogłam spać od 2 - 5, a o 7 wstawanie) 😞 ... po wypiciu tego czegoś co nawet nie było tak złę poczułam się tak okropnie. było mi strasznie słabo, oblewały mnie poty, nie wiedziałam czy zaraz nie zemdleje .... zadzwoniłam po mame by do mnei przyszła bo bałam się iść sama potem do niej bo tam zostawiłam dziewczynki, ale siostra jeszcze była. wróciłam z ośrodka i przespałam się ponad godzinkę to mi się lepiej zrobiło. teraz mój maluch ma czkawkę hehe .... śmieszne uczucie, ale ponoć to dobrze dla jego płuc. co najlepsze zapomniałam skierowania do laboratorium 😮 i przyleciałam do domu bo muszę zanieść przed trzecią. obiad przynajmniej mam z głowy bo już u mamy zjemy, ale latanie w tą i z powrotem nie jest w taki upał za przyjemne :/ ....

karola o rety. na szczęście wreszcie dobrze zdiagnozowali ci męża. no to teraz oby było już coraz lepiej. 🙂

a co do tygodnia to z doświadczenia wiem że tylko pierwsze tygodnie mogą być wiarygodne potem dziecko rośnie mniej lub bardziej i dlatego te terminy się nam tak przesuwają. z piewrszą córa wiedziałam kiedy doszło do zapłodnienia i policzyłam dokładnie 9 miesięcy i urodziłam dokładnie w dniu przez siebie obliczonym. nie zgadzało się to z późniejszymi usg, a chyba nawet rzadno takiej daty nie wskazywało. lekarz też sobie policzył po swojemu z ostatniej miesiączki, ale wyszło na moje. 🙂 tak że jak tylko wiecie co i kiedy łątwo sobie obl;iczyć. no ja nie mam pojęcia kiedy ta niespodzianka mi się zdarzyła na przykład hehe .... na pewno zaskoczy mnie dzidzia z dniem porodu 🙂

lece z powrotem do mamy 😞 ... ech się dzisiaj "nabiegam" ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja już mam tylko jedne spodnie .Nawet dresów nie mam. Nawet wiatrówki.Dobrze że w rodzinie mojego męża są bardzo duże kobiety to będe mogła pożyczyć 😉 A jakby co kupie sobie duży worek lniany i będe chodzić:P
A to nasze listopadowe bobasy 😉
http://www.youtube.com/watch?v=eQ8Tia5_sQo&feature=related
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry dziewczęta! 😉

Otlesia widzę, że też się już niecierpliwisz ostatnimi miesiącami. :P Co do męża to w końcu wiecie o co chodzi i jak leczyć... Trzymam kciuki!

Leniuszku wybieram się na koncert Nazareth. To prezent od mojego M na zbliżające się urodziny, hi, hi. Będę oczywiście na siebie uważać. Tak, ja też już czułam od dłuższego czasu, że muszę się gdzieś tak ruszyć. 🙃

Gosia gratuluję upolowania wanienki! :P

Kukunari nie martw się, mnie też ciągle męczy to uzupełnianie garderoby z powodów brzuszkowych. 😲

Kasiu pomyśl, że na szczęście masz już samo badanie za sobą. 😉

Akigo zabawna reklama. :laugh:

U mnie wczoraj wieczorem, jak już zasypialiśmy, taka zabawna sytuacja: :P mały zaczął nie tyle kopać co cały się wiercić, kręcić, przemieszczać w brzuszku. No i jak wiecie przez to cały brzuch falował, podnosił się na przemian z różnych stron, wybrzuszał i znów chował... Mój M przerażony "co on tak?! jeju! ale to Cię boli?!" a ja na to ze śmiechem, że nie, że on się tak układa... 😁 (Tak samo zresztą jak mój M, musi się pewnie nawiercić do snu, hi hi.) M przerażony, w szoku, bo kopanie to wcześniej nie raz widział i czuł, ale takie typowe kręcenie się to chyba nie... :P 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam
Ja niedawno rocilam od tesciowej,miala omawiane wczesniej NALESNIKI mniam mniam,teraz nadrabiam zaleglosci od wczoraj Szymus kopie,a moj M pojechal na jazdy bo zdaje egzamin na prawko na przyczepy,chce jezdzic tirami po Polsce jakos sobie tego niewyobrazam,juz teraz jezdzi ale tylko 8 godzin dziennie a pozniej niebedzie go calymi tygodniami 😞

Asiu co do bajeczek to moj M oglada rozne te bajki,mange tez teraz jakies Naruto ale ja wam niepowiem bo dla mnie nie ma tam nic ciekawego 😉smieje sie ze bedzie z Szymonkiem ogladal bajeczki:laugh: ,przynajmniej bede miala spokoj...

Umowilam sie dzis za 2 tyg na usg 4d ciekawa jestem ile synek juz wazy i mierzy mam nadzieje ze urosl,bo kopniaki odczuwam coraz mocniejsze wiec i synek jest silniejszy niz wczesniej...

Co do glukozy to ja mialam tak samo,tylko po dawce 75g zrobilo mi sie goraco,slabo,mialam lekkie zawroty glowy ale jakos dalam rade i sama doszlam do domu bo mam blisko...
Dobrze ze to juz za nami...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie jutro zaczyna sie 33 tydzień a na świat szykuje się ponoć spory chłopak...właśnie strasznie uciska mi na szyjkę...mam nadzieję że nie będzie się zanadto spieszył....
czuję się już jak słoń a jeszcze przede mną pranie i prasowanie ubranek :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marzenko spory dzieciaczek pewnie już będzie za te dwa tyg 🙂
echh ochoty mi narobiłaś tymi naleśnikami,ale nie bardzo chce mi się robić 🙃

Moniczek moja Malutka też właśnie mi uciska na szyjkę i kazał mi siedzieć lekarz w domu do końca ciąży,a chciałam do pracy jeszcze wrócić po urlopie.No ale Malutka ważniejsza.


U mnie we wtorek dopiero zacznie się 30tc,ale to też już bliżej niż dalej :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...