Skocz do zawartości

Mamy listopadowe jak sie czujecie | Forum o ciąży


Marzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia82

    1431

  • leniuch

    1490

  • Sathi

    1519

  • akigo

    1373

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Olusia i Twoje kochane Maleństwo też zaczęło brykać.... teraz odpoczywaj i kuruj się...
Asiu twój synuś duży 🙂

Mi gin. i położna nie wróżą jak to mówi gin. giganta. Obstawiają, że będzie miał 3200 - 3500 może coś w tym jest 🙂, bo obije twierdzą podobnie, a się w ogóle nie znają 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny nie straszcie mnie, Usg troche przeklamuje (tylko ciekawe w ktora strone) he he:laugh: zobaczymy jak to bedzie. Wszystko wskazuje na porod SN syn juz jest ulozony i z tego co ten lekarz mowil to juz nie zmieni swojej pozycji. Z jednej strony bym chciala ale z drugiej sie boje ze to wszystko bedzie strasznie dlugo trwalo i ze nie dam rady 🤨
Teraz zaczelam zastanawiac sie nad ta nerka dlaczego jest powiekszona, czy to mogla byc moja wina i takie tam.
A Akigo miala miec dzisiaj wizyte u tego swojego szperacza wastego ciekawe czy pojechala do szpitala czy zaczekala na wizyte do niego. W razie co to pewnie poprosi Ade zeby nam cos napisala na forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paulisio wciąż mam ten uścisk. 😞 Ale pocieszam się, że jeszcze troszeczkę.

Olusia jak dobrze, że maluszek dał Ci znać. 😉 (A tata rzeczywiście wysoki! 🙂 Jeśli po nim będzie mieć wzrost, to rzeczywiście może być mu już w brzuszku ciasnawo... 😉)

Leniuszku może to jeszcze nic poważnego z tą nerką. Podobno teraz te organy są lekko powiększone u maluchów w naszych brzuszkach. Mam nadzieję, że się potem wszystko unormuje. 😘 I czyżbyś już też czuła swój czas wypakowywania?... 🙂

Co do proszku to mam Jelpa dla alergików. 😉 A do płukania lovellę.
A w ogóle to tyle jeszcze prania przede mną... a właśnie czekamy na dostawcę z pralką i coś się doczekać nie możemy... 🤨

Gdzie te dziewczyny?... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc babeczki!!
Czyzbym dobrze wywrozyla ze Iwonka bedzie nastepna jesienna mamusia :P Z niecierpliwoscia czekam na wiesci od niej 😁

Paulusia - ja nawet nie wiem dokladnie kto prowadzi moja ciaze szczerze mowiac tutaj, mnie nikt mnie o niczym nie poinformowal... co prawda dostalam moja karte wczoraj do wziecia do domu wiec ja przestudiuje i zobacze co tam jest grane... Ale o Birth Plan nikt mnie nie pytal, a ja nawet nie mam pojecia komu i kiedy go dac badz pokazac 🤨 Juto ide na USG wiec moze sobie przygotuje i sie zapytam co z tym... hmm

gosiu- dzieki za stronke ze wskazowkami jak taki plan ma wygladac, przysiade do niego i cos tam sobie sklece co sobie zycze a co nie... pytanie czy ktos to uwzgledni :P

Leniuszku - ale twoj dzidzius wielkoludek ale to dobrze bo bedzie za co zlapac a nie za taka kruszynke - wątłą... Co do oceny nerek sie nie przejmuj jeszcze bo USG to tylko USG czasem sie zrobia niewiadomo skad cienie i mozne blednie podac wartosc. Jak ja bylam ostatnio na badanku to najpierw mi lekarka zmierzyla mala to powiedziala, ze jej glowka jest duzo za mala jak na jej wiek ale po chwili mala sie inaczej ulozyla i juz wyniki byly prawie idealne...

co do pranka ja jak paulusia uzywam Fairy w zelu do prania i plukania ale widzialam, ze jest tez Persil Non-Bio i na tym sie konczy wybor srodkow do pania malych ubranek... hmm w Polsce jak wiekszosc z was otrzymalam tez probke tego mleczka Lovella i widzialam, ze wybor tych srodkow jest wiekszy... 🙂

ale mam gazzzzy .... normalnie huragany dzis wale ☺️ wstyd normalnie...choc sa glosne i dlugotrwale to na szczescie nie "pachna" :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jej myślałam ż edo wieczora już będą jakieś wieści od Iwonki albo Marzenki a tu nic

a ja mam też pytanie cąłkiem nie w temacie i troszke krepujace i osobiste, ale czy wy macie zamiar wydepilowac się same w domu przezd porodem czy chcecie zbey to zrobila pielegniarka w szpitalu?? ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiecie co a ja od rana od kąd umyłam te podłogi to mnie brzuch boli, mała się rusza nawet dzis częsciej niż zprzez ostatnie kilka dni,jej boli mnie podbrzusze taki dziwny promieniujący ból nie ejst tak silny żbeym musiała tabletkę wziąść ale jak sie tylko suze to boli, wizyte u lekazra mam 27 października więc wcześniej chyba nie ma sensu iść bo co on mi powie że tak będzie już i tyle, ach pewnie marudze ale jak komus sie troszke wygadam to lepiej mi, zresztą Wy mnie lepiej rozumiecie niż mój mąż, więc lepiej wygadać sie wam ni jemu bo on i tak nie rozumie:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...