Skocz do zawartości

Mamy listopadowe jak sie czujecie | Forum o ciąży


Marzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
masz rację kasiu nie ma co się spieszyć,poczekamy z tymi cudownymi herbatkami 😆
jak czasami was kochane kobitki czytam to jestem w szoku jakich macie lekarzy,mój to może nie robi za często usg ale zawsze bada,krew chyba co 1.5 miesiąca mam badaną,głupotki poopowiada,a położna zawsze waży i mierzy ciśnienie,w każdej chwili mogę jechać jak coś mnie niepokoi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia82

    1431

  • leniuch

    1490

  • Sathi

    1519

  • akigo

    1373

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej kobietki!!! Ja też z niecierpliwością czekam na wieści od Marzenki i Iwonki... Mam nadzieję, że Szymuś i Marysia są na świecie. Ja też już bym chciała a tu ani rusz.... Brzuchol jednak nie opadł (pomimo, że jest nisko, ale dno nie opadło, nie wiem gdzie będę miała ten brzuch jak opadnie; chyba na kolanach 🙂 ) Miałam wczoraj skurcz trwający 30s, ale jeden i koniec....

Co do golenia, u mnie w szpitalu nie golą, muszę zrobić to sama; a wiem, że warto, bo w razie nacięcia krocza lub jego pęknięcia szybciej się wszystko goi.

Asiu nie martw tą nerką, po urodzeniu sprawdzicie to i tyle, może lek. się coś przewidziało... nie czytaj za dużo...
Co do wagi, mój gin. nie podaje wagi wg. usg i ja nawet jestem zadowolona z tego powodu. Wiem tylko tyle, że nie noszę giganta, "sprawdzał rękoma" jaki jest duży... Ważny że Mały jest zdrowy, a ile waży to mało ważne...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dokladnie -polecam basen warto...przy mnie zadnego lekarza nie bylo same polozne 😞 😞 😞 i to jeszcze na zmiane trafilam ale jedna zostala ze mna dzielnie....doktorek widzial malego po paru godzinach...naszczescie o tym nie myslalam zeby go ktos mi zabieral ....no i nie zabral tylko przy mnie...ciesze sie ze maly zdrowy bo jak cos by bylo to nie wiem jak oni by tam zareagowali chyba ja bym szybciej ich pobila z wiszaca pepowina....podziwiam kobiety rodzace na lozku....nie dajcie sie macie prawo do jakiejkolwiek pozycji a lezaca jest najgorsza tylko dla poloznch jest ok bo im latwiej:P:P:P

powodzonka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobrze dobrze dziewczynki juz nic nie bede czytac, wczoraj sie tak przejelam ale dzisiaj dam sobie spokoj.
Sathi ja tez bardzo lubie snieg i wogule wole Zime niz Lato tylko najwazniejsze zeby byc dobrze ubranym co ostatnio bylo nie do spelnienia.
Kiedys tez zastanawialam sie nad porodem w wodzie... cikawe czy u mnie w szpitalu jest taka mozliwosc. 🤔
Pytalam lekarza ostatnio o te herbatki on powiedzial ze najlepszy na wywolanie porodu jest (jak napisala zoltri) wlasnie Sex bo w spermie znajduja sie jakies skladniki ktore pobudzaja macice (czy cos takiego juz dokladnie nie pamietam).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki 🙂

No Marzenka jak na razie milczy,Iwonki to w ogóle nie widać 🤨 echh nerwy Nas zjedzą :P

Mi się tak fajnie spało dzisiaj a musiałam wstać 😠

Ja nawet się nie pytałam czy mogę w wodzie rodzić 🤨 pytała mnie czy w domu czy w szpitalu ale nic poza tym 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczynki ja tylko na chwile zobaczyc czy sa jakies wiesc..a tu widze jeszcze nic..ja to tak sie przejelam ze az mi sie snilo ze widzialam SZYMONKA i MARYSIE:laugh: obudzilam sie taka szczesliwa ze juz listopadowe bobasy sie wykluwaja..Asiu ja jak jeszcze nie bylam w ciazy to mnie tak doktor zbadal ze dwa dni plamilam..uciekam szykowac sie bo dzis wizyta..jestem na nich najeżona tak wiec bedzie sie z kim pokłócic..dam znac pozniej...mnilego dzionka..buziaki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja po dentyście 🙂 i zaraz zmykam do mojego szperacza. ja miałam zrobić mocz i morfologie, ale wczoraj i przedwczoraj nie było światła przez te śniegi (jak to wygląda liście na drzewach i śnieg - a drzewa sięgają chodników). na szczęście już jest lepiej i światło jest ciągle ale badań nie mam :/ .... ciekawe co mi powie mój lekarz.

co do sexu to powiem wam że ja tak zrobiłam z młodszą córką. miłam termin jakoś za 3 dni (wtedy moja siostra miała ślub i chciałam choć być w domu jak będzie wychodzić) i pobaraszkowałam z mężem. bardzo szybko zaczeły mi się skurcze i tego samego dnia urodziła. w sobotę byłam już w domu - więc siostre widziałam. ale teraz żałuje że tak zrobiłam. bo niby termin już miałam ale potem jak byłam z córką w szpitalu na zapaleniu płuc - z dwoma nawet- miała badanie usg przez ciemiączko i lekarz mi powiedział że ma coś przeźroczyste i czy urodziłam w terminie bo tak mają tylko wcześniaki. i teraz nie wiem czy czasem nie urodziłam za wcześnie. choć córka dostała 10 pkt ważyła podobnie do starszej - 3550, ale teraz to oczko jej tak ucieka. i czasem zastanawiam się czy to nie przez to że za wcześnie pojawiła się na świecie 🤨 lepiej więc może nic wcześniej nie wywoływać. niech się samo zacznie. bo potem można mieć w różnych sytuacjach wyżuty.

a kurde ja głodna jestem taka a tu jeść nie można :/ ... chyba oszaleje.

no nic zmykam bo nie zdąże na minibus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a!!! plamiłam raz po badaniu !! na samym początku tej ciąży. cały dzień to trwało i bałam się strasznie. ale potem przeszło. ale asiu jak tobie już się zaczeło rozwarcie to może to czop śluzowey który po mału odchodzi i może za jakiś tydzień, może wcześniej, a może później zacznie się akcja porodowa 🙂.

miłego dnia brzucholki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja juz zjadlam sniadanko (kanapki z nutella 🤢 ) chyba ten moj syn to naprawde slodki bedzie...:P
U mnie za oknem szaro buro i pewnie zimno a z psem zaraz bede musiala sie przejsc.
kurcze dziewczynki mogly by nam jakies wiadomosci bo strasznie sie niecierpliwie czy wszystko ok
karolinko zauwazylam ze Ty czesto w Bydgoszczy jestes, ja mam tam rodzinke tzn i w Bydgoszczy i w Toruniu.
Zreszta Sathi we Wroclawiu tez mam wiec jakby co to niektore z Was moglabym odwiedzic ... he he
ale pewnie nie predko...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry mamusie 🙂 myślałąm ż edziś będą już jakieś wieści od Iwonki i MArzenki ale chyba musimy jescze zaczekać-oby tlyko wszytsko bylo dobrze

A ja własnie po śniadanku i zabieram się za sprzątanie-tak tylko ogarne dom

Jej mi by sie marzył poród w wodzie ale u nas nie am takiej możłiwości
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale ten brzuszek cos zle oblicza ja mam dzisiaj 37tc i 5dni a tu juz sie pokazalo 38tc? no dzisiaj musze przejzec torbe do szpitala czy wszystko mam spakowane tak na wszelki wypadek. No i pewnie przydalo bys sie wszystkie brudy poprac i poprasowac.
Na obiadek dzisiaj zaplanowalam barszczyk czerwony a na jutro wolowine w sosie chrzanowym (bede robic pierwszy raz ciekawe czy wyjdzie tak pyszne jak robila moja babcia 🤨 ). Musze tylko znalezc jakis przepis zeby nie "zchrzanic".
Moglabym napisac sms do Marzi ale nie chce jej glowy zawracac ma teraz inne priorytety. Tak wiec poczekam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja jescze się nie spakowałam do szpitala, ale chyba powli się za to zabiorę-żeby później niczego nie zapomnieć,

ja jedynie się jeszce zastanawiam bo czytam ajkie dokumenty sa potrzebne w szpitalu, i musze mieć dowód ż ejestem ubezpieczona, a ja nie pracuje wię cubezpiecza mnie mąż czyli musi mąz jakies zaświadczenie załatwić u siebie w pracy ze mnie ubezpiecza tak?? chyba musze sie dokladnei zorientowac jak to jest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...