Skocz do zawartości

Mamy listopadowe jak sie czujecie | Forum o ciąży


Marzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia82

    1431

  • leniuch

    1490

  • Sathi

    1519

  • akigo

    1373

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No na razie cisza 🤨

Ja tak jak Paulisia i Sandra piorę i płuczę tutaj w FAIRY 🙂

Co do depilacji to ciężko już tam wycelować i sobie poradzić 🤨 tutaj nie golą do porodu,także nie mam się co martwić,ważne żeby Mała się nie zaplątała jak będzie wychodzić :laugh:

Asiu fajny klopsik z Twojego Maleństwa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
rety i widze ze ie tu diało jak mnie nie było 🙂. napisze tylko że albo iwonka też neta nie ma i jutro się pojawi albo urodziła 🙂.

ja sie nie gole - bo niby jak ?? :P hhehe ale u mnie golą. więc nie bede sie marwtic. fakt nie bedze to zbyt mile ect ale cóż.

ja mam dziewczyny skórcze co jakiś czas w ciągu dnia więc to pewnie te przygotowawcze są. 🙂 ciekawe kiedy mnie złapie. moja siostra mówi że chodzę już jak do porodu hehe ..

a ja mam jutro wizytę więc czegoś więcej się dowiem. i wam powiem. póki co jednak na hausa ide 🙂 ... coś trzeba robić w ten zimowy wieczór (zasypana za górami za lasami :P )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no a ten Fairy tak fajnie pachnie 😆 cala dzidziusiowa szafa i pokoj przesiakly tym zapachem - zapach malenstwa ahhhhhh 🙃

dziewczyny jakies wiesci od nieobecnych - oczekujacych??
sprawdzalam Iwonki nasza-klase czy nie ma tam jej numerku tel. ale niestety 🤨 Ciekawe czy Marysia juz jest z nami 🙂 Iwonka pila ta herbatke z lisci malin a ona przyspiesza porod wiec moze moze...

Angielskie, irlandzkie dziewczynki moze my sie wymienimy nr?? bedzie sie nam latwiej skontaktowac i dac reszcie znac jak cos sie u nas zacznie, co wy na to??
Moj nr: 00353 8635611XX - jak ktos zapisze to dajcie znac wtedy go usune z tego posta co by sie nie dostal w niepowolane rece :P

ostatnio czesto mnie zaczepiaja obcy panowie na g-g :P jak im pisze zeby dali spokoj bo jestem w 9 miesiacu ciazy to ich zapal szybko stygnie hehe widocznie na tych panow ciaza nie dziala podniecajaco...za to moj to mi ciagle powtarza choc moze przyspieszymy-wywolamy mala na swiat 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rany ale wiesci! To co jutro juz Szymek pewnie bedzie na swiecie! 🤪
A mi wszyscy mowia ze Usg zaniza wage dziecka i wyliczaja ze ok 4kg bedzie mial albo i wiecej 😉
Matko tez sie podekscytowalam Marzi!
A Wy dziewczynki kiedy macie usg zebym mogla sobie porownac 🙃 moze nie bede taka osamotniona w wadze ciezkiej hehe 🙃
Cos tam wyszukalam w necie o tej nerce i to nazywa sie wodonercze - albo zaniknie albo trzeba bedzie leczyc. Chyba juz lepiej zebym nic nie szukala.
Glowka malego ma obwod 326mm (zaraz wezme centymetr i sprawdze jak duza glowke bede musiala urodzic 🤢 )
a brzuszek ma obwod 331mm a kosc udowa 75mm.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiu a slyszalas o tej pazdziernikowej MAMCI ktora ostatnio urodzila synka?..usg podalo ze ma 3800 cos takiego ..a mial 4600...ale nie martw sie ta waga..i nie czytaj za wczasu bzdur na necie o nerce bo byc moze tak jak mowily dziewczyny jakis cien albo inny czort mogl byc!!!..ja jutro jade na kontrol..ale pewnie znow po 3 godz zmierza mi tylko cisnienie..brak slow 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Już się zaczęło coś dziać u Nas :P w końcu,mam nadzieję że wszystko będzie dobrze 🙂 szkoda że do Iwonki nie mamy numeru 😞

Asiu tak jak piszą dziewczynki nie martw się na zapas i nie czytaj za wiele,bo też czasami bzdury piszą,a niepotrzebnie będziesz się denerwować 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
paulina to mam twoj nr juz jak cos to ty bedziesz moim posrednikiem :P a ja twoim :P damy znacz kobietkom jak przyjdzie na nas kolej 🙂

ale mnie ciekawi co u dziewczyn 🙃 🙃 🙃
straca brzuszki i zyskaja maluszki czy tez nie :P
wrozka sandra sama nie wie 🙃
...ja jutro ide na USG i sie dowiem jak tam moja mala... na razie u mnie bezbolesnie, skucze sa ale tak max 3 dziennie wiec chyba malej nie spieszno...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marzi chłopczyk w drodze! 😁 Ale czemu na patologi? Ajajaj, będę całą noc teraz o nich myśleć! 🤪

Maiha co do depilacji - raczej wolę sama (jeśli zdążę / dam radę). 😉

Leniuszku chyba normalne. W każdym razie lekarz powiedział, że dopiero jak brzuszek mi się obniży to ból przejdzie. 😞 Oj i może odpuść sobie na razie co do tej nerki informacje. Radziłabym się posłuchać lekarza i poczekać, aż malutki się urodzi. A tak nie stresuj go i siebie!

Kasiu masz już śnieg? Zazdroszczę! ja to chyba nienormalna jestem, ale kocham śnieg. :P

Jejku jeszcze gdzie Akigo, co z nią? 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
leniuszku ty przestan czytac bzdury!!! masz byc dobrej mysli a nie stresowac sie pierdolami... usg nerek maluszka robione przez twoja skore,tkanke, wody i mazie plodowe, skore, tkanke maluszka... to wszystko rzuca cienie i w cale nie musi nic zlego oznaczac... zreszta lekarz ci powiedzial zebys sie nie przejmowala na zapas ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jeju ale fajnie, oby wszystko dobrze się teraz potoczyło 🙂
Oglądałam filmik świetny. A ja tak dzisiaj zaglądam tylko bo się żle czuje nie wiem chyba się czymś zatrułam i latam cały czas do wc, do tego zbiera mi się na wymioty i mam straszną zgagę. W ogóle jestem wycieńczona dziś.
Ale normalnie tak mnie to uradowało że marzenka już zaraz będzie miałą maleństwo że już nie mogłam, jeszcze czekamy na Iwonkę 🙂 Oby było dobrze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HELLOOO DZIEWCZYNKI:p:p

POZWOLILAM OBIE WAS PRZECZYTAC

I MOWIE TAK:p:P

MOJ MALY W 32TY MIAL WAGE 2200G Z USG I NIBY DZIECKO PRZYBIERA OK 250 NA TYDZIEN...MYSLAM ZE TO BZDURY I JAK TO MOWIA -POL KG..HEHEH...W MOIM PRZYPADKU SIE SPRAWDZILO CO DO GRAMA MOZNA POWIEDZIEC MALY URODZIL SOE Z WAGA 4020 HEHEH

NIE MARTWCIE SIE ROZMIAREM GLOWKI POWIEDZMY BO I TAK SIE PRZECISNIE...JA MIALAM SZCZESCIE BO MNIE NIE NACINAL PONIEWAZ RODZILAM W BASENIE ZERO INGERENCJI W MOJE CIALO...TYLKO MIALAM LEKKIE PEKNIECIE NA GORNEJ WARDZE ..GIN ZANIM SPR POWIEDZIAL ZE POWINNAM BYC NACIETA A POZNIEJ SAM SIE ZDZIWIL E WSZYTSKO SLICZNIE I WSKAZANE MI PORODY HEHEHE...RODZILAM W SZKOCJI DODAM CZYLI GINA NIE WIDZIALM TUTAJ!!!

A NA PRZYSPIESZENIE MOWIE WAM SEXIK HEHEHE MI PO 4 GODZINACH OD SEXIKU WODY ODESZLY I URODZILAM W TEN SAM DZIEN 2 DNI PRZED TERMINEM...DOBRZE ZE NIE PRZENOSILAM BO Z TAKIM SZYBKIM PRZYBIERANIEM MOJEJ DZIDZI WAZYL BY PRAWIE 4.5 KG HEHEHEH


BUZIAKI I POWODZENIA DLA DZIECIACZKOW I NOWYCH MAM..I NIE MA SIE CZEGO BAC I TAK MUSIMY TO PRZEJSC...A NAJLEPIEJ JAK NIE LEZY IE NA PLECACH ...MAM NADZIEJE ZE WAM POZWOLA NA DOWLONE RUCHY JA MIALAM TA WYGODE I W BASENIE PRZYJMOWALM 1000POZYCJI 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zoltri no to rzeczywiście spory bobasek ale jaki słodki 😁 zobaczymy u mnie niunia w sobotę ważyła 2700-2800 co mnie zaskoczyło bo mam niewielki brzuszek i myślałam że będzie drobniutka ale miło się zaskoczyłam. Asiu właśnie dobrze Sandra mówi narazie się niestresuj wiem że to trudne bo być w takiej sytuacji to nie jest zbyt przyjemne ale różnie może być, nawet odpukać to po urodzeniu wszystko może się ustatkować ale Usg naprawdę nie jest idealne i może oszukiwać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zoltri - ja tez mysle o porodzie w basenie ale nie wiem czy jest taka mozliwosc u mnie 🤔 jak bedzie to sie chyba zdecyduje choc taki porod ma zarowno zwolennikow jak i przeciwnikow... ale ja uwielbiam sie pluskac w wodzie to mi sprawia niebywala przyjemnaosc i mega mnie relaksuje....

dobranoc brzuszki a w nich dzieciuszki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zoltri dzięki za rady i podzielenie się wspomnieniami. 🙂 Heh, zazdroszczę takiego porodu. 🙂

Może rano albo popołudniu dowiemy się coś od Akigo i coś więcej od Marzi... 🤨 Oby było z nimi i ich dzidziami dobrze! 🙂

Tymczasem ja uciekam spać. Dobranoc dziewczyny! 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja po stesującej nocy już jestem na brzuszku 🙂. zastanawia mnie ta marzenka i ta patologa i ta pępowina, oby nic nie groziło maluszkowi. ciekawe co dzisiaj napisze marzenka. i iwonka .... hm ..... coś mi się wydaje że to już może nie brak prądu i neta tylko coś się podziało. ona miała już na prawdę te skurcze, szkoda że nie podała nikomu tel. dobrze jak chociaż jednej osobie się poda bo wtedy można się jakoś skontaktować.

a ja dzisiaj dentysta, potem mój wizyta u mojego szperacza - pewnie znów nawet nie zajrzy. ja na razie nie pije tych herbatek, ale z początkiem listopada chyba sobie kupie :P.

ale jestem zmęczona. ide śniadanko sobie zjem zajrze ale dopiero po południu bo pewnie nie będę mieć wcześniej czasu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć mamusie.
zoltri.dzięki za rady 🙂 u mnie w szpitalu jest wanna ale mozna podobno w niej przebywać przed porodem a sam poród już na sucho, w drugim szpitalu można beż problemu rodzić w wannie ale tam to zamiast lekarzy to chyba weterynarze pracują,więc wybieram pierwszą wersję o ile będzie akurat miejsce bo w tym szpitalu potrafi w ciągu doby urodzić się 31 dzieciaczków,a w standardzie to ok 20.zobaczymy.
dziś zadzwonie do położnej ze szpitala co by sie z nią już konkretnie ugadać 😉 tylko nie wiem czy spotkam sie z nią w szpitalu bo chwilowo panuje w nim półpasiec.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...