Skocz do zawartości

Mamy listopadowe jak sie czujecie | Forum o ciąży


Marzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia82

    1431

  • leniuch

    1490

  • Sathi

    1519

  • akigo

    1373

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Gratulacje Dziewczynki !!!!!!!

Ja też chciałabym (tak po cichu) dziewczynkę :laugh: , ale postanowiliśmy z mężem, że nie będziemy chcieli znać płci dziecka.....choć tak na prawdę nie wiem czy damy rade wytrzymać :P
Idę do lekarza 14 lipca więc się okaże.....może lekarz się wygada 🙂 - zobaczymy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Też mi się tak wydaje, bo jak by był chłopczyk to na pewno by było widać 😁 ,ale jak ja mężowi powiedziałam że ja to bym chciała bliżniaki córcie i synka , tak bardzo kocham dzieci 🙂 Chociaż z tymi bliżniakami nie jedna osoba mi mówi że nie wiem co mówie hehe . Teraz też jestem strasznie szczęśliwa że córcia będzie. A synka też chciałam niedługo mieć ( w ogóle drugiego dzidziusia) bo nie chciałam wielkiej różnicy wieku tak jak między mną i bratem gdzie jest 11 lat, i dla tego ta cesarka mnie też martwi czy będę mogła zajść w niedługim czasie w ciąże i czy będę mogła w ogóle 😞 bo jakiś artykuł moja babcia mi chciała pokazać że są problemy. Ale jak będzie to będzie. Teraz cieszmy się naszymi słodkimi kruszynkami :laugh: Ale dostałam hormonów szczęścia mogło by tak zostać 🙂 :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe moniczko z tego co wiem to i po zwykłym porodzie lepiej poczekać z rok by macica się ja bym to nazwała mało fachowo "zregenerowała". nie wiem ile po cesarce, ale na pewno dłużej. nie ważne jak 🙂 byle wszystko odbyło się bez komplikacji 🙂 ... a jeśli cię mogę zapytać dlaczego będziesz musiała ją mieć ?? wada wzroku ?? cukrzyca ?? oczywiście mogę być wścibska i nie oczekuje odp jeśli to nie na miejscu było zapytać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Po cesarce chyba około dwóch lat trzeba czekać i to nie jestem pewna. A z cesarką u mnie jeszcze nie wiadomo, wcześniej pisałam że jak byłam na USG to lekarz co mi je robił powiedział że moge mieć łożysko przodujące ale jeszcze nie wiadomo bo narazie jest nisko ale jeszcze główki nie wyprzedziło więc różnie może być więc jeszcze się tak bardzo nie nastawiam . Czasem mnie coś tam pobolewałao ale nie przepuszczałam że to może być to.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
acha. no jak konieczność to konieczność. ja też strasznie kocham dzieci i to już moje trzecie. nie ma nawet dużej różnicy wieku między córami 2 lata 😁 .. a synuś młodszy od młodszej córy 4 lata no to już troszkę. 🙂 ale może i dobrze. 🙂. zresztą dla mnie tak czy siak - bomba 🙂.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moniczko nie ma sie co martwic na zapas! 🙃
Mar ja to bym na Waszym miejscu nie wytrzymala bo jakie ciuszki kupowac a potem imie i wogole dodatki (choc w sumie dziecku jest bez roznicy jakie kolory bedzie nosil):P ale w sumie to mila niespodzianka przy porodzie i jeszcze wieksze oczekiwanie... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Powiem Wam ze bratowa mojego meza ma fajnie ma juz czworke dzieci najstarsze ma 9 lat najmlodsze ma chyba 4 lata. I jest tak: dziewczyna, chlopak, dziewczyna, chlopak:laugh: ciekawie bardzo 😉 wszystkie dzieciaki urodzone silami natury a dziewczyna ma dopiero 29 lat i nawet chcialaby jeszcze jedno dziecko 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DZiękuję za gratulacje 🙂 :* ja ma nadzieję ż ejuż ta córeczka zostanie tak jak mówicie 🙂 ja chciałabym mieć 2 dzieci... ale tez nie wiem z jaką różnicą wieku bo tak jak Monika nie wiem jescze jak będę rodzić dopieor pod koneic ciąży okaże się czy cesarka czy poród naturalny-więc zobaczymy... choć mój mąż ostatnio powiedział że mu jedno dziecko starczy ale ja myśle że na drugie uda mi się go namówić :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiem że zawsze w 2 raźniej więc ja będę się upierała przy 2 🙂 ale w razie czego moja kruszynka ma 13 kuzynów wszyscy mieskzaja w odległości 5 minut od siebie więc napewno będzie miała towarzystwo 🙂 ale za 2 lata będę się strała o rodzeństwo dla niej 🙂

choć wiecie co jest trudno o dziecko moja koleżanka stara się już 2 lata i z mizernym skutkiem, już nawet badania robi bo martwisię czy wszystko dobrze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurde moja koleżanka znowu poroniła już drugi raz :/ ... i też wysłali ją na badania czemu tak się dzieje. inna nosi już z 7 ciąże i może wkońcu się jej uda. jeszcze inna jest już po 2 inwitro i nic :/ .... moje są nieplanowane ale bardzo chciane i na szczęście nie miałam z tym problemu by zajść w ciąże, bo się właściwie nad tym nie zastanawiałam, czy powinnam być czy nie powinnam ... ale faktycznie jest trochę dziewczyn które chcą a nie mogą. :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie dziewczynki!
Haniu ja również gratuluję dziewczynki!
Ja też miałam problemy z zajściem w ciąże. I też myślałam że coś z którymś z nas jest nie tak. Ale mam recepte która w moim przypadku poskutkowała.Wystarczył ma urlop i zmiana klimatu. Jak wróciliśmy do domu mieśiac później byłam już w ciąży. I najgorsze jak się bardzo chce. Ja stwierdziłam ze jak już nie zajde to trudno 🙂 .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja z każdym dzieckiem po prostu nie uważałam z myślą - fajnie jakbym zaszła w ciąże, będzie co będzie. tak więc trudno powiedzieć że któreś było nieplanowane, ale z drugiej strony zawsze byłam zaskoczona - bo szczerze mówiąc nie myślałam o tym. oki szykuje się bo za pół godzinki to ja muszę wyjść do lekarza !!! :P zobaczymy co dzisiaj powie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki 🙂 wczoraj nie mogłam wejść znowu na naszą stronkę 😞 no ale dzisiaj się udało. Ja mam coś złe dni ostatnio,wszystko mnie drażni,płakać mi się chce cały czas 😞 nie wiem co się dzieje,a najbardziej z tego wszystkiego drażni mnie przyszła teściowa,wiecie co,ona w ogóle nie myśli o tym że My chcemy sobie sami pomieszkać,zająć się sobą,i w ogóle,mieszka z Nami i to jest tak jakby miało być,brak słów,mam momenty że bym się spakowała i jechała do mojego domku.

Co do dzieciaczków to minimum dwójkę bym chciała 🙂 sama byłam jedynaczką przez 15 lat i nie jest wcale fajnie,no ale teraz mam dwóch słodkich braci 🙂 tak myślę że gdzieś po 2-3 latach będę się starać o następne 🙂

Miłego dnia brzuszki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
haniu sukieneczka śliczna 🙂

gosiu ja też mam jakieś dziwne dni. :/ a wszystko mnie złości ciągle mnie wkurza mój mąż - o byle co się na niego złoszcze. ale jak jest źle to zaraz będzie dobrze 😁 😁 ..... i będziemy mieć dobre humory 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...