Skocz do zawartości

Mamy listopadowe jak sie czujecie | Forum o ciąży


Marzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ja tez już idę do wanny 🙂 moja Nadia tez zaczyna mocno kopać jak tylko wejde do wody 🙂

ja jestem bezrobotną osobą więc nie musze się martwić o zwolnienie lekarskie choć wolałabym sie o nie martwić i mieć pracę ale trudno było znaleść cokolwiek będąc młodą mężatką bez dzieci zamierzam szukać pracy juz od kwietnia przyszłego roku...

miłej nocy mamusie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia82

    1431

  • leniuch

    1490

  • Sathi

    1519

  • akigo

    1373

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
U mnie też parno i gorąco. Rano jedynie wyszłam na egzamin poprawkowy - ostatni egzamin i zepsuł mi średnią 😠 ale wolałam teraz niż we wrześniu.
Moje maleństwo ostatnio fikało, jak wracaliśmy pociągiem z krakowa - jak położyłam rękę na podbrzusze to tak gwałtownie się przekręciło, że aż wybuchłam śmiechem 🙃
Ostatnio szwagier obdarował nas ciuszkami, więc mam pierwsze zdobycze dla brzdąca.
Uciekam do łóżka, jakoś taka zmęczona jestem tym upalnym dniem...
aha, co do brzuszka... hmm wszystko idzie mi w biodra i w ogóle w masę, więc brzuch taki sobie, za to mnie sporo więcej ☺️
Dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madeline to ty aż z bydgoszczy do krakowa jeździsz na studia ?? o rety. to faktycznie że teraz lepiej. ja mam tak blisko a wcale tam nie jeźdże - to chyba tak już jest 🙂. ja iwonko też jak coś zjem zaraz się czuje jak bania i mi jeszcze ciężej. nie mogę jeść za dużo.
haniu ja jak byłam z pierwszą córą w ciąży byłam bezrobotna i powiem ci że nawet dobrze się złożyło nie miałam problemu z pracą, kiedy wrócić itp. córa miała rok i spokojnie poszłam do pracy. teraz będzie na hura wszystko i będę musiała iść tylko jak mi się skończy macierzyński, nie będzie mnie stać z trójką dzieci na siedzeniu w domku na bezpłatnym wychowaczym :/ a szkoda. wolałabym zostawić roczne, nie półroczne dziecko :/ ale cóż. bez kasy się nie da.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc 🙂

HAnia ja tak samo jak ty, nie pracuje i tez mam do tego mieszane uczucia, niby dobrze ale chyba jednak wolałabym być na zwolnieniu 😞

jestem ciągle głodna! słuchajcie dziewczyny to zaczęło sie u mnei tak nagle, z dnia na dzień, po prostu zaczęłam odczuwać straszny głód 🤔 jak jestem strasznie głodna to nie jetsem w stanie nic robić i myśleć, musze zaspokoić głód, wczoraj po sytej kolacji jeszcze ciasto o 1 w nocy- chyba musze sie opamiętać! ale wiem, ze nei zasnęłabym inaczej..
z chęcią poszłabym na spacer ale ile można chodzić samemu po osiedlu:/ nikogo tu nie mam 😞
bede później, rozliczenie finansowe na mnei czeka i prasowanko 🙂
chciałabym juz Szymona miec przy sobie 🙂 pewnie by mi sie nie nudziło 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
JA też ciągle coś wcinam 🙂 i czuję sie corac większa ale tak sobie wmawiam ż epo porodzie uda mi sie wrócić do dawnej formy 🙂 więc narazie ze spokojnym sumieniem jem co tylko moje oczy zobaczą 😁

ale dziś upał, zaraz idę trochę się opalic bo jestem blada jak ściana, więc postanowiłam że trochę buzie i nogi mogłabym opalić oczywiście bez żadnych szaleństw 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja właśnie wróciłam do domu rety jest straszbnie. mi na szczescie sie nie pojawily zadne plamy, nie opalałam się specjalnie ale wiadomo jak chodze to tu to tam to słońce łapie mimo chodem. kupiłam sobie właśnie bardzo skromną sukienkę :PP i się zastanawiam czy mogę w niej wyjść :PP bo nie mam w ogóle ubrań na ten upał 😞 wszystko na mnie małe, a kupowanie na jeden sezon troche nie ma sensu. fajnie jak coś jest w miarę rozciągliwe i może mieć po ciąży również swoje miejsce w szagfie 🙂 .... i tak chodze w tej sukni :PP i się trochę za młodo czuje :PP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kaisaa4 za młodo sie czujesz 🙂?
jesteś młodziutka i piękniutka więc co sie zastanawiasz nad tą kiecką 🙂

ja z kolei nie mam żadnej spodniczki, a z krótkich spodenek tylko w jedne sie mieszcze 🤔 akurat mają luźną gumkę w pasie i tylko wnnich nic mnie nei uciska. Ostatnio znalazłam fajną sukienke, bo jest taka luźnawa i bedzie pasowała na mnie kiedy nie bedzie brzuszka. Ale jak wychodze z domu to i tak zakładam spodnie, jakoś nie moge sie przełamać żeby założyć cokolwiek krótkiego- mam strasznie szczupłe łydki i teraz widoczny brzuch- wygląda to naprawde śmiesznie ☺️ !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beata no coś ty czemu ma to śmiesznie wyglądać 🙂 ja też nie mam za grubych nóg i ogólnie może nie jestem ani szczupła ani grubsza, ale jestem w takim wieku że nie chce przesadzać z młodzieżowymi strojami, ale też nie chce się ubierać jak moja mama 🙂 i mam teraz straszny dylemat by nie wyglądać śmiesznie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny co Wy wypisujecie??? Kasia Ty to powinnas dostac klapsa w tylek!!! 😠 Przeciez niedawno pisalas ile masz lat i jestes mloda kobitka!!!:P Wiec nie powinnas miec zadnych watpliwosci! 😁 Ja przygotowalam sie troche na to lato juz podczas wiosny. Chodzilam po ciuchlandach i kupowalam luzniejsze rzeczy ktore teraz sa w sam raz 🙂 np duzo luznych bluzek na ramiaczka, krotkie spodnie z gumka, spodnice biala do kostek i biale lniane spodnie tez na gumke. Jak sie ostatnio ubralam to maz powiedzial ze wygladam jak w szpitalu (biale spodnie, biala bluzka, zielona pastelowa koszula i biale buty) fakt ze troche dziwacznie ale przynajmniej nie bylo mia za goraco. Co do ubioru to az tak bardzo sie juz nie przejmuje chodzi o to zeby mi bylo wygodnie i komfortowo, no ale tez zebym nie wygladala jak z innej bajki 🙃
na razie z upalami sobie jakos radze u mnie w pracy (nie ma klimatyzacji) pewnie jest teraz po 35 stopni tak jak w tamtym roku az owady padaja masakra... dlatego wspolczuje Wam dziewczyny ktore musza pracowac bo to tragedia w taki upal

A jak tam Wasze egzaminy na prawo jazdy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej babeczki-kuleczki 😉
Ja tez sie turlac zaczynam bo nie dosc, ze niska jestem to teraz mam brzuchola - nie malego 😁 Ale co do ubran to sie nie przejmuje - przeciez lato w pelni tak u mnie jak i u was wiec wystarczy zalozyc to minimum - zwiewnego, cienkiego 😉 gorzej bedzie jesienia... 🤔
...rozstepy juz wczesniej zauwazylam, ze mam malusie z boku piersi od strony pach (w czasie uzywania kremow przeciwrozstepa miedzy innymi Ziajka) ale obecnie nic takiego nie widze 🙂 od ponad miesiaca smaruje sie NIVEA BABY!!!! Szczerze polecam - zadnych rozstepow ani poprzednich ani nastepnych 😁 Balsam jest naprawde super - wydajny, latwo sie wchlania i swietnie nawilza skore. Dobry dla niemowlakow wiec i dobry dla nas 🙂
...twardy brzuszek to podobno oznaka skurczow, ale nie mamy sie co martwic bo to skurcze tzw. poczatkowe przygotujace do porodu -skurcze Braxtona-Hicksa- zupelnie naturalne w tym okresie. jesli twardosc brzuszka utrzymuje sie dluzej nalezy zazyc NOSPE.
...apetyt - hmmmm u mnie ciezko powiedziec ze go mam raczej bardziej to brak apatytu. Nie mam zachcianek nie jestem glodna i jem bo wiem, ze musze. Mam nadzijee ze to wszystko przez ten klimat. Skontroluje wage ... i mam nadzije ze nie spada.
...siara - jakiego wlasciwie jest koloru??? Zauwazylam ze jak nacisne sutek to wyplywa zoltopodobna - przezroczysta wydzielina, raczej przypominajaca plyn surowiczy niz mleko matki ??? 🤨 wycieka dopiero po nacisnieciu.

Pozdrawiam serdecznie :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandro czyli to jest siara 🙂nie jest biała jak mleczko tylko właśnie bardziej żółta nie przypominająca mleka 🙂 mi się jeszcze nie pojawiła, ale nigdy nie miałam tak wcześnie a ppotem miałam mleko jak śmietana więc to niczemu nie świadczy. leniuszku powiem ci że może nie jestem jakaś wiekowa ale idąc z moimi dziewczynkami które są już dość spore - starsza za rok idzie do pierwszej klasy !!!! w niektórych rzeczach czuje się nieswojo 🙂 i z brzuszkiem w niektórych sukienkach zbyt seksownie :PP chociaż czemu nie być seksowna w ciąży hehe ...

rozstępy mam po pierwszej ciąży bo nic nie stosowałam. w drugiej już mi się nie pojawiły nowe, teraz też nie mam i mam nadzieję że nie pojawią mi się nowe. na szczęście stare nie są zbyt widoczne i nie został mi brzuch więc szczególnie mi nie przeszkadzały.

twardy brzuszek też mi się czasem robi, ale sandra ma rację są to tak zwane skurzce przygotowawcze. wiadomo jeśli nie trwają długo i byt często to wszystko jest normalne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasieńko z tym ubiorem nie wymyślaj . Śliczna kobietka jesteś i możesz ubiera co chcesz! A jak komuś nie odpowiada to niech nie patrzy.Ale napewno nikt by ci słowa nie powiedział.
Zobacz jaką ja mam duzą córkę. Wszyscy mówią ze my siostry. To znaczy mówili .Teraz w ciąży wyglądam jak słoń więc ubieram się inaczej. Ale gdybym miała Twoja fiugurkę to jeszcze bym poszalała! 😉
Ja nigdy przed urodzeniem nie miała siary. A pierwsze mleko dlatgo tak wygląda bo to picie . Najpierw leci rzadkie żeby dziecko mogło sie napić.
Lecę zrobić kolkacje bo mój syn robi taką awanturę że go coś mnie trafi! 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no kurcze mam nadzieje, ze wróce do starej wagi 🙂 jakos przesadnie nie przywiązuje uwagi do swojej figury bo mam duzo defektów i tak nie jestem i nie byłam idealna heheh ale jedyne czego najbardziej bym nie chciała to wiszącej, rozciągniętej skóry na brzuchu, bo troszke miałam tłusciutki brzuch wczesniej ☺️ chciałabym zeby wszystko było jak przed ciążą. kiedyś taka jedna babka sklepie powiedziała mi, że zobacze jak urodze dziecko jakie bde miała ciało- wiszaca skóre, mało jędrną, obwisłe cycki i inna figure...
🙃 jak bedzie to sie okaze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a to po ciążach dwóch w wieku 26 lat 🙂 tak więc bez obawy dziewczyny 😁: dodam że zawsze miałam problem z większą wagą i miałam tendencje do tycia :/ .... [img size=368]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/DSC03869poci____y.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...