Skocz do zawartości

Mamy listopadowe jak sie czujecie | Forum o ciąży


Marzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
haniu bardzo fajne to łużeczko 🙂. lepsze niż ja znalazłam 🙂 ... ja sobie pozwolę chyba na takie bo ja wózek będę kupować gdzieś za 600 zł maksymalnie. a co do materacyka, to ja np zauważyłam że są w nich, ale nie wiem czy we wszystkich. sprawdziłam właśnie to z aukcji które pokazałaś i pisało że jest w składzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia82

    1431

  • leniuch

    1490

  • Sathi

    1519

  • akigo

    1373

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Pozwolcie dziewczynki ze sie wtrace do waszych lozeczek ....wiec odradzam wam 100% lozeczka turysyczne moje kolezanki pokupywalyi potem plakaly ...jednej synek to cierpi przez to na wade wzroku gdyz lozeczko z sztucznego materialo przedstawialo mu switalo w innym swietle na szczescie to skorygowali ...2 sprawa dziecko ma problemu z wlasnym wstwaniem gdyz nalepiej uczy sie pry szczebelkach wiec nei popadajcie tuytaj modzie i polecam drwniane lozeczka chodz kazda zdecyduje co jest najlepsze dla jego malucha i te maeacyki co sa do nich gratis to porazka cale miekkie jak z waty wiec i kregoslup do leczenia dzidzia bedzie mieala ...ja tez chcialam kupic no ale jak mi tak wszycy odradzali to stwierdzilam ze nie i kupilam zwykle drewniane lozeczko na kolkach i z szuflada na dole ...aha sprawdzie sobei jeszcze jak cos czy ma regulowane podloze czy da sie opuscicc itd bo kolezanka ma na samym dole i kregoslup jej siada
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziękuję niunia za ostrzeżenienie 🙂 ja jednak kupię łóżeczko turystyczne bo chce to łóżeczko jako dodatkowe, w sypialni będe miałą zwykłe łóżeczko drewniane ze szczebelkami-zresztą łóżeczko to takie mam już 🙂 a to turystyczne chce do salonu wstawić, bo sypialnie mam na piętrze a salon na parterze więc bym się zalatała, a do tego tusrystycznego łóżeczka mam zamiar włożyć zwykły materacyk...

A tak wogóle to dzień dobry 🙂 dziś pogoda jak dla mnie super, chłodno jest wreszcie i można normalnie funkcjonować 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie! Mialam się nie wypowiadać o kojcach ale sie wypowiem zawsze muszę swoje 3 grosze wtrącić.A wieć miałam doczynienia z kojcami bo jak pilnowałam chrześnicy to miałam takowy w domu.Wszystko zależy od firmy.Jak sie kupi dobry posłuży długo.No i oczywiście od szanowania.Bo do puki u mnie w domu stał był idealny.Jak mała skończyła 8 miesięcy to się porwał.Mała porawła siatkę.Miała 2 kojce a teraz kupiła 3.A męża brat kupił kojec graco i śpi w nim juz drugie dziecko.Jest w super stanie.Wiec nie bede nic doradzać odradzać moze traficie na dobre modele to napewno do roku wam będą służyć .Dalej nie wiem okaże się.
U mniepogoda super wieje miły wietrzyk wiec się nie pocę.Zmierzyłam dzis cisnie nie i zamiast wysokiego mialam dziś 90/60.Wiec pije słabą kawe bo niema we mnie zycia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja znowuż chce takie bo ja chce je rozkładać tylko w sytuacjach gdy będzie mi potrzebne, bo i tak dziecko będzie spać ze mną dopóki będę karmić, czyli gdzieś ponad rok to na pewno. w ogóle nie kupowałabym bo ja zawsze rozkłądałam łużeczko (mam zwykłe) i służyło mi do przechowywania ubrań, zanim nie poprasowałam, do trzymania maskotek. dzieci mi w nim nie spały. teraz to tak bardziej z ostrożności przed rodzeństwem, by je kłaść jak będę chciała skończyć obiad w kuchni i nie będę widziała co one wyprawiają, czy gdy będę chciała skorzystać z ubikacji.
ale dobrze że się niunia wypowiedziała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja rowniez myslalam nad kojcem turystycznym - poniewaz duzo sie przemieszczam 🙂 I mysle ze kupie i kojec i lozeczko drewniane 🙂 Znalazlam fajna stronek zarowno z jednymi jak i z drugimi w przystepnych cenach:
http://bejbi.eu/sklep/eczkadziecice-c-262.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kaisaa4 - mi rowniez to samo 😁 Co prawda do najtanszych nie nalezy ale jest fajnuchne 😁 Ktoras z dziewczyn wczsniej podala adres z fajnutkimi poscielami (tam gdzie byla posciel w fioletowe paseczki) Tak mi sie spodobala razem z lozeczkiem, ze przeszukalam praktycznie caly net i znalazlam to tej samej firmy co z zyrafka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no najtańsze nie jest, ja sobie nie pozwole na takie, ale jest śliczne 🙂. tamte pościele też były fajne 🙂 nie wszystkie kolory, ale niektóre zestawy były śliczne. ja jednak nie wiem co zrobię. kurde nie mam miejsca, muszę coś przemeblować coś pozmieniać. przydało by mi się łużko piętrowe dla dziewczyn bo dużo miejsca wtedy oszczędze. :/ .....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Strona bombowa! Łózeczka ,pościele boskie.Muszę tylko napaść na bank i sobie cos takiego sprawię. 😞 A to białe łózeczko 1415zł jak dla królewny .To mi sie też podoba i cena w miarę!
http://www.sklep.ppm.com.pl/index.php/product/show/id/63
i to http://www.sklep.ppm.com.pl/index.php/product/show/id/62?soteshop=6967196633deb1d63daa0f81d7447721
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Też się rozmarzyłam 🙂>Szkoda ze trzeba wracać na ziemię 😞 Dziewczynki na tej stronie są też fajne łózeczka turystyczne.Bo sie tak wzięłam za ogladanie.I ceny fajne bo na drugiej stronie jest łózeczko Brevi za 100zł.Będe musiała sobie takie sprawić na lato.Chyba że mąż zima wymysli góry ale ja w tym roku na nartach nie pojeżdze. 🙂

http://www.bobas.pl/page,kat,katid,57,strona,turystyczne.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie jestem nowa mam na imie Patrycja a zalogowałam się bezmyślnie z nazwisa ale cóż ☺️
Mam takie pytanko jak często odczuwać ruchy swoich maluszków? Bo ja od dwóch dni obserwuje, że moj synuś w ciągu dnia jest dość leniwy. Wczoraj o 23 zaczął figlować, a dziś co jakiś czas lekko mnie szturcha po brzuszku. Czy jest określona liczba ruchów jaką powinnam czuć?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witaj! U mnie to zależy od pogody, od tego czy jestem zmęczona. Bo jak pujdę na dłuższy spacer to później rzadko czuję.Więc sie nie martw.
Haniu ja zamawialam cały sprzęt do kuchni przez internet i wszystko chodzi jak zegare.Miałam remont w kuchni i zmieniałam meble więc kupowalam lodówkę,płytkę,piekarnik,okap,zlew ,zmywarke i jeszcze parę rzeczy i wszystko przez internet.Nie dość żę wszystko dostałam taniej niż u nas w sklepie to jeszcz dobrych firm i energooszczęde. Nic mi jeszcze(odpukać) nie nawaliło.Więc niema czego się bać.Kupując przez internet też dostajesz gwarancję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My robimy remont od marca.Skończona jest już sypialnia i kuchnia.Teraz mamy malować duży pokój już się boję tego bałagany.Przedpokój zrobiony do połowy. Ale zawsze coś wyskoczy to ślub , chcemy nad morze a remont stoi 🤢.Chyba do listopada nie skończymy:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witamy patrycja 🙂 ..


dziewczyny ja dużo kupuje przez internet i powiem że bardzo lubię i nie mogę nic złego powiedzieć. przecież są to sklepy które są zarejestrowane, dostajesz nawet paragon i gwarancję (oczywiście zależy co kupujesz) .. wystarzcy się przekonać 🙂,a !! widziałam że da się rónież kupić na raty, nawet na allegro. ale oczywiście jest to indywidualne u sprzedawców.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wywalczyłam na licytacji kombinezonik.:P Nawet mój mąż mówi ze kupił pajacyka.Bo mu się podobał.Musiało to fajnie wyglądać jak 5 facetów wybiera pajacyki:laugh: Bo mąż był w sklepie z kolegami i doradzali się na temat rozmiaru . Kupił 62 🙂
A to mój kombinazonik. [img size=355]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/689135984.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewuszki ostrzegam was przed kupnem najtanszego badziewia, czesto to sa produkty bez atestow produkowane i sprowadzane z Chin... niebezpieczne dla naszego dziecka!! 😠 Kupilam z 1,5 miesiaca temu z mama kojec turystyczny, ktory okazal sie wielka katastrofa po rozpakowaniu: juz pare czesci mial peknietych lub nadpeknietych, poza tym koszmarem okazalo sie rozlozenie tego czegos - w 4 osoby nie dalismy rady. A czesc, ktora sie udalo nie moglismy zlozyc 😠 Byl tandetnie wykonany, trudny do zlozenia- rozlozenia, niestabilny a wiec i niebezpiecnzy dla dzidzi. Na szczescie umowilismy sie ze sprzedawca, ze w razie uszkodzen badz jakichkolwiek problemow oddamy go spowrotem co tez zrobilismy po 30min walki z tym czyms!!! I powiem, ze nie byl tani bo kosztowal 200zl. Dlatego ostrzegam dziewczyny kupujcie sprawdzone rzeczy (chociazby poszukajcie opini innych w necie) - szczegolnie jesli cena ich jest dosc niska.

Jakubowska - ruchy dzidziusia powinnas czuc codziennie, chociazby delikatne pukniecia nie koniecznie bolesne kopniaki 🙂 Podobno od 28 tyg powinno sie kontrolowac ruchy plodu rano popoludniu i wieczorem - powinno sie poczuc conajmniej 10 ruchow na dobe. Kiedy nie czujesz ruchow zalecaja aby zjesc cos lub napic sie mleka i spokojnie polozyc, poniewaz dzidzius po jedzonku powinien sie ozywic nieco i powiercic 😁 Jesli to nie pomaga to nalezy skontaktowac sie z lekarzem ( ale dopiero po 28 tyg) Bez obaw na razie, czasem jestemy tak zajete, zapracowane lub aktywnie spedzamy czas, ze mozemy te musniecia przeoczyc 🙂 Bez paniki!! 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
słodki iwonka P) ..

sandra to faktycznie. wcale nie tani a mimo wszystko taka tandeta. nigdy nie wiadomo na co się trafi. coś może być za 50 zł a lepsze niż coś za 200. niestety różnie to bywa. zdarza się że kupimy coś zachwalanego a nam nie posłuży. wszystko jest teraz produkcją seryjną przez co jakoś podupada :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam
Ja dzis chyba jedyna z nas musialam wstac tak rano,tatus jechal rano na szkolenie i stwierdzilam ze nie ma sie co juz klasc...
Pozatym mialam dzis super sen-snilo mi sie ze urodzilam juz synusia ,bylam z nim na spacerku i gdy wzielam go na rece on sie tak slodko usmiechal,to bylo takie realne,ale niestety musialam sie obudzic 😞 ...Oby wiecej takich snow 🙂
Zycze milego dzionka do napisania pozniej....
Mnie czeka dzis obiad u tesciowej ,a jutro mam wizyte u ginekologa ide na 4d wiec jak wroce to wam wszystko opowiem,a i trzymajcie kciuki bo jade tez do urzedu skarbowego juz wam wczesniej pisalam miejmy nadzieje ze kary nam niewlepia...
Buziaki dla mam i ich pociech 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...