Skocz do zawartości

Mamy listopadowe jak sie czujecie | Forum o ciąży


Marzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
u Was piekna pogoda a u mnie pochmurno i leje co chwila wrrr 😠
chciałam iść dzisiaj do lasu, jeszcze na jagody sie załapać ale zobaczymy czy bedzie padać. Jak narzie robie generalne porządki i na chwilke zajrzalam ale widze, że pustki dzisiaj na forum.

miłego 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia82

    1431

  • leniuch

    1490

  • Sathi

    1519

  • akigo

    1373

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć mamuśki 🙂 a u mnie byle jaka pogoda,raz deszcz,raz słońce,typowa angielska pogoda 🤢
Ja dzisiaj ostatni dzień do pracy i 3 tygodnie wolnego 🙂 w piątek samolocik i do domku lecę 🙂 z jednej strony się cieszę,z drugiej tak nijak mi jest,bo mój N zostaje tutaj sam 😞 a nie powiem bo bardzo bym chciała żeby jechał ze mną 🥴 no ale nic nie poradzę. A tak to wszystko w porządku,dzidzia kopie,także jest dobrze 🙂
Miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam kolejną listopadóweczkę 🙂 Sathi zapraszam do rozmowy 🙂 U mnie dziś upał; stopy mam już jak balon, nie wspominając o palcach u rąk...znowu nie ma czym oddychać....i te cholerne małe muszki...ale ja marudna dzisiaj jestem 🙂 Pije jak smok, ale Mały chyba to lubi, bo potem się tak wierci 🙂 Miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie to samo pogoda na zmiane raz slonce raz deszcz,niedawno tzn.ok 11 wstalam posprzatalam chalupke teraz siedze na necie ale zaraz zmykam bo chrzesniak chce usiasc
Do napisanie pozniej...
A zapomnialam wam powiedziez ze strasznie zrobilam sie placzliwa i wszystko i wszyscy na okolo mnie denerwuja tez tak macie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć 🙂 a ja dzis dalej prasuje, dzis narazie poprasowałm tylko 2 pościele, i się zastanawiam czy kupic 3 nową czy narazie odpuścić , mam jedną niebieską i jedną żółto-niebieską-myśle że kupie pościel nową jak już dzidzia się urodzi 🙂

a u mnie pogoda straszna , 31 stopni jest duszno strasznie, ja zrobiłam się zmierzła,ciągle o coś wybucham-a wczoraj i dziś najbradziej bo jutro mam badanie na krzywą cukrową i nie moge jeśc słodyczy więc brakuje mi cukru we krwi-a to sprawia z ejestem bardzo rozdrażniona...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
http://www.allegro.pl/item687355202_lampa_wiszaca_od_mamo_tato_we_wzorach_poscieli.html

a tu już dla mam co chcą zrobic całe pokoiki pod kolor mi osobiście najbardziej podoba sie pościel w te paseczki rózowo-fioletowe 🙂 może się na nią skuszę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej ja słyszałam, ze niektorzy w Polsce tez nie dają poduszki właśnie z tego względu.
A pościeli jest tyle ślicznych, że ciezko bedzie sie zdecydować!Ale myśle, że 2 komplety HAniu wystarczą spokojnie. Ja chyba 1 pościel kupie.
lece do kuchni bo chyab cos sie przypala hehehe 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny wy mnie przerazacie z tymi swoimi przygotowaniami 🤔 Ja jestemy chyba najbardziej w tyle... 😞 Co prawda mam pare ubranek ale doslownie pare... Dzis bylam na zakupkach i kuplam pare ciuszkow slodkich 🙂 Ale wy juz macie wozki, łozeczka, posciele, pelne wyprawki itp. A ja jeszcze nic 🤨 Az zaczyna mnei to martwic, ze nie zdarze...
Szczerze to wstyd mi bo jeszcze do niedawna nie rozroznialam co to spioszki, body, pajacyk... Nie wiedzialam co to i po co jest rozek... A do tej pory nie wiem co to jest kaftanik 🤨 To moja pierwsza ciaza a nie mam nikogo bliskiego, kto mial wczesniej dzidziusia, poza tym chyba nie bardzo mnie to wczesniej interesowalo, bo niby czemu 😞
Zielona jestem nadal... dlatego tak bardzo w tyle...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja juz wróciłam z cudewnego spacerku! Było tak pieknie że mało zawału nie dostałam.Upał!Żar leci z nieba.Strasznie daleko mam do domu z miasta.Mieszkam na dużym osiedlu w ostatnim bloku. Wiec te spacery są dla mnie wykańczajace. Ale jestem gruba jak pulpet i muszę trochę moje cielsko pomęczyć.Karolinko też mi przez upały stopy puchna.Nawet swojej kopciuszkowatej stupki czasem nie moge wbić w japonki 😞 Trzymajcie sie dziewczynki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o hej Sandra 🙂
wiesz co ja właśnie zaczęłam juz powoli kupować, bo poźniej trzeba wszystkie ciuszki jeszcze poprac i poprasować, poukładac rozmiarami itd a jak urodze przed terminem? moja siostra włąśnie odkładała wszystko na ostatnią chwile i w połowie 9 miesiaca zaczeła prac ciuszki i wywieszać...i rodzić!!
poza tym później mam remont całego mieszkania wiec i tak musze wczesniej sie tym zajac.
Ale nei mawrtw sie ja tez za bardzo nei rozrozniam co jest co 🙂 i nie wiem czego ile bedzie potrzebne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja też nie dawałam dzieciom podusi pod głowę. leżały np na czymś miękkim, nie że tylko materacyk ale było to coś niezbyt puchowe np złożony kocyk na pół na którym dziecko całe było położone. nie chodzi nawet o to uduszenie itp ale z tego co ja wiem nie powinno się dwać dzieciom poduszki, im jest na płsko wygodnie ze względów na kręgosłup, ponieważ na prostym jest prawidłowo ułożony, jak i na podusi mają główkę podniesioną wyżej i tym samym jest ucisk na szyje i ciężej się oddycha. zresztą np jak maluchy są chore to tym bardziej nie mogą spać podniesione by wydzielina nie spływała do płuc. najlepiej dziecko układać z główką na boku, ale nie na podusi. to jest oparte na różnych pracach nad niemowlaczkami. jak mówie na czymś miękkim, ale nie puchowym i na całej długości ciałka - dlatego te rożki nie są takie głupie, choć ja nie używałam rożka w cale, dla mnie to była kołderka. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
prawda jest taka, ze nigdy nic nie kupilam na Allegro ☺️ jaks taka jestem nie pewna co do zakupow w internecie... Chyba musze sie przelamac bo tu gdzie jestem malo sklepow oferujacych "wyprawki" od A do Z... Wiec widze ze jedyne wyjscie to zakupy przez internet. Tylko skad mam wiedzie jakiej wielkosci posciel (bo widzialam ze sa roznej dlugosci) jak nie mam jeszcze lozeczka... baaa nawet nie wiem jakie chce miec 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja lubię allegro 🙂 Łóżeczka te najpopularniejsze mają 120 na 60cm.Ja mam tylko na takie miejsce w sypialni.Sam też nie wiem jakie chce.Poscieli też nie mam.Kilka ubranek i to wszystko . Wydaje mi sie ze jeszcze będe miała czas.Będzie trochę chłodniej to będe kupować, prać ,prasować.Nie mam ochoty w te upały i podziwiam Was dziewczynki że stojecie przy żelazkach i prasujecie.U mnie w mieszkaniu jest 38 stopni.Moze w końcu klimatyzację załozymy chociaz w dużym pokoju bo ja tu kiedyś ducha wyzionę! 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też lubie allegro. I będe kupować tam wyprawke, może nie wszystko ale pewne rzeczy napewno. Dla pierwszego dziecka, kupiłam kojec, ciuszki i jeszcze pare innych rzeczy a dla Gabrysi w brzuszku kupiłam już pare ubranek tzn. mój mąż kupił i mnie zaskoczył bo on pracuje za granicą i tam zamówił na mój adres i byłam zaskoczona. Są świetne. Teraz bede zamawiac kołyskę bo zakochałam sie w jednej i muszę ją miec 🙂))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie dziewczyny! 🙂 Jak miło! 🙂

Dzisiaj miałam bardzo męczący dzień - przeprowadzka ze starego mieszkania, wynoszenie rzeczy, przewóz (oczywiście nie dźwigałam ciężarów ale i tak się zmęczyłam pakowaniem), a teraz jeszcze czeka mnie rozpakowywanie... 😲 I dołuje mnie, że nie wiem w sumie ile czasu zagrzeję tu gdzie jestem teraz. Choć i tak może lepiej, zamiast między trzema mieszkaniami, to teraz będę krążyć między dwoma (a już dostawałam od tego lekkiej schizy, he, he 😉). Ale i tak nigdzie nie czuję się do końca "u siebie". 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sathi współczuję!W taki upał przeprowadzka to mordęga!Mnie od lataniu po upale głowa rozbolała i się męcze.Nie wyobrażąm sobie się przeprowadzać zwłaszcza dziś. 🤨 Justynko mi też podobają sie kołyski.Ale nie mam tyle kasy zeby sobie kupić Bo to tylko na 6 miesięcy. Fakt że potem można sprzedać wiec nie wiele sie traci.Ide umyć głowę i potem sie odezwę!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...