Skocz do zawartości

Mamy listopadowe jak sie czujecie | Forum o ciąży


Marzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia82

    1431

  • leniuch

    1490

  • Sathi

    1519

  • akigo

    1373

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
mi wyszło że powinien byc chłopczyk moż elekarz sie pomylił?? zobaczymy co powie za 2 miesiące-ale w sumie to tylko program komputerowy więc może lepiej wierzyć lekarzowi 🙂 ale fajna zabawa

ok ja juz zmykam do łóżka bo padam z nóg 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Przepraszam, ze zmieniam temet 🙂ale ma pytanie 🙂
nie wiecie dziewczyny czy ,,siara" wydobywa sie z obu piersi czy z jednej bo mi dzisiaj z jednej strony bluzki zrobila sie mokra plama i mysle ze to chyba to,tylko ze nie wiem czy to nie za wczesnie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie, nie za wcześnie i chyba może być z jednej piersi. mi jeszcze nie leci siara, ale któraś z dziewczyn też już u siebie zauważyła ...


marzenko ie mogę bo chleb piekę i sobie trochę za późno zaczełam i czekam aż wreszcie do pieca go włożę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Mamusie 🙂 ten program o płci dziecka pewnie jest na podstawie tablic chińskich...mi wyszedł chłopiec.....ale jak kiedyś sprawdzałam mojej Mamusi to wszystko było odwrotnie.... Miłego dnia....Ja jadę do miasta kupić m.in. guziki do sweterka dla Jasia 🙂 w końcu skończyłam go robić 🙂 teraz robię kamizelkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny mam pytanie dotyczące wózków, które chcecie kupić... W tych wózkach 3 kołowych jest bardzo mało miejsca na nóżki przy spacerówce czy wiecie czy to jest wygodne dla dziecka, żeby nóżki na przykład nie cierpły ?? Bo z tego co widzę to tam jest miejsca z 20 cm ?? 🤨 [img size=450]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/21t-8ef71c413a112466b69e5c748601b129.png" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aż wróciłam do tych wózków (linki) by zobaczyć jak one faktycznie wyglądają i fakt mało trochę tam miejsca na te nóżki. ja nie będę kupować 3 kołowego wózka. wiem że one są teraz bardzo modne i podobają mi się, ale oglądałam kiedyś program o takich wózkach i w ogóle o wszystkich typach i wypowiedź eksperta była taka że one nie są zbyt stabilne. może sama bym się na niego skusiła,bo na prawdę mi się podoba, ale koło mojego będzie szaleć jeszcze mała dwójka dziewczyn wieć wole mieć czterokołowe, zresztą ma to też związek z ceną.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie! Karolinko zazdroszczę Ci umiejętnośći.Sanduś tym pytaniem mnie zastrzeliłaś.Ale z tego co pamiętam to dzieciaki w spacerówce woziłam do niecałych 2 lat.Potem kupowałam parasolkę bo lżejsza.Koleżanka ma tego x-lanera i mówi ze jest super.Ale nie wiem jak to z tym cierpnięciem nózek. Faktyscznie wygląda na mało miejsca.Ale zapytam sie jej.Co do stabilności 3 kołowców są rózne opinie. Sama kiedyś mówiłam że lepiej sie wozi 4 kołowca.Ale sprawdziłam i wydaje mi się że jest ok.A ten xrun wydaje mi się bardzo bezpieczny dla dziecka. Chociaż sama juz ne wiem.
Dzis dziewczynki o 13 na discvery ma być jakiś fajny progam od zapłodnienia do narodzin wyczytałam u grudniuwek. Więc warto oglądnąć.Zmykam na śniadanko!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
13:00 Pon 20 Lip, Discovery Science Doskonałość ciała: Od zapłodnienia do narodzin
* 22:30 Pon 20 Lip, Discovery Channel Doskonałość ciała: Od zapłodnienia do narodzin
* 04:20 Wto 21 Lip, Discovery Channel Doskonałość ciała: Od zapłodnienia do narodzin
Dziewczynki na Discovery Science teraz będzie nie na Channel.Ja myślałam ze nie mam takiego kanału ale mam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja w końcu nie oglądałam bo mi sygnał ucieka i nie wszystkie programy mogę obejrzeć, muszę ustawić inaczej antene, :/

ja karolina raz zaczełam robić sweter na drutach dla starszej zuzy ale jak skończyłam na tyle i przodach - połączone, tak do tej pory nie skończone, czyli jakieś 4 lata leży - na dowód że coś umiem 😁 😁 a miał być na suwaczek i z kołnierzykiem znaczy stójką 🙂 ale już nie dokończę go raczej hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...