Skocz do zawartości

Mamy listopadowe jak sie czujecie | Forum o ciąży


Marzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Weszlyscie na imionka - a ja wlasnie poszukuje imionek dla mojej malej dziewczynki... z chlopcem nie byloby problemu ale z dziewuszka to masakra. Na razie wolamy na nia DZIDKA - od dzidzi 😉 choc to o ile dobrze sie orientuje od Zdzislawy 🙂
Ja nie chce typowo polskiego/slowianskiego imienia dlatego ze mieszkam za granica a takie czesto sa trudne do wymowienia dla obcokrajowcow... wiem to z doswiadczenia bo Moj ma na imie Przemyslaw i juz tyle razy slyszlam smiesznie przeinaczona wersje tego imienia przez obcokrajowcow ze nie chce serwowac tego moim dzieciom. Moje imie nie jest polskie i podoba mi sie mam nadzije, ze mojej dzidzi spodoba sie takie jakie wybierzemy. Na razie moimi favorytami sa: Carmen, Mia, Blanca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia82

    1431

  • leniuch

    1490

  • Sathi

    1519

  • akigo

    1373

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
niunia90 napisał:
Sati wlasnei ogladalam twoje zdejcie brzuszka w 6 meisiacu pwoiedz mi gdzie ty trzymasz tego malego wiercipietka bo na 6 meisiac to masz bardzo bardzo malutki brzusio 🙂 przYnajmniej ci wygodnie

akigo napisał:
😲Nio ja też jestem w szoku!

Hmm... rozmiar jest chyba w porządku, a przynajmniej ani mój gin, ani pani doktor na usg nie mieli żadnych zastrzeżeń (a podczas tego ostatniego mój partner spytał o to, tak dla naszej pewności czy wszystko okej). Ale myślę, że być może teraz dopiero zacznie mi rosnąć. W sumie to każdego dnia mam wrażenie, że się powiększa. :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kukunari napisał:
Weszlyscie na imionka - a ja wlasnie poszukuje imionek dla mojej malej dziewczynki... z chlopcem nie byloby problemu ale z dziewuszka to masakra. Na razie wolamy na nia DZIDKA - od dzidzi 😉 choc to o ile dobrze sie orientuje od Zdzislawy 🙂
Ja nie chce typowo polskiego/slowianskiego imienia dlatego ze mieszkam za granica a takie czesto sa trudne do wymowienia dla obcokrajowcow... wiem to z doswiadczenia bo Moj ma na imie Przemyslaw i juz tyle razy slyszlam smiesznie przeinaczona wersje tego imienia przez obcokrajowcow ze nie chce serwowac tego moim dzieciom. Moje imie nie jest polskie i podoba mi sie mam nadzije, ze mojej dzidzi spodoba sie takie jakie wybierzemy. Na razie moimi favorytami sa: Carmen, Mia, Blanca


Blanka (czy też Blanca, to w sumie to samo) mi się zawsze podobało - takie też wybrałam sobie na bierzmowaniu. 😉 Ale dwa pozostałe też są ciekawe, zwłaszcza Mia - śliczne. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sathi bez obaw wielkosc brzuszka to indywidualna sprawa i jak sie wszystko dobrze rozwija w srodeczku to najwazniejsze z zewnatrz u kazdego moze to wygladac inaczej. przeciez jestemy roznie zbudowane - jedne grubsze, drugie chudsze, wyzsze, nizsze itd... Najwazniejsze ze dzidzus w brzuszku czuje sie i rozwija ok!!! A to ze wydaje ci sie, ze dnia na dzien brzuchol ci sie powieksza o chyba nie tylko wydawanie... Ja nie mialam prawie nic a tu nagle bum i wyskoczyl mi jakbym arbuza polknela 😉A teraz wydaje mi sie ze moj brzuch jest juz tak duzy i ciezki, ze nie wyobrazam sobie tego, ze zostaly mi jeszcze 3 miesiace!!
Niektore dni to chodze jak hipopotam.. A moj sie smieje ze niedlugo zaczne sie turlać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Beatko znalazłam fajnego misia
http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=699140650#gallery
http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=699158399#gallery
Panda jest też super ale dużą

http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=699168506
Santi sory jak Cie uraziłam ale pierwszy raz widze w 6 miesiacu taki maleńki brzuszek. W sumie to tylko pozazdrościć. Bo ja to wygladam jak słoń!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sathi- dzieki 🙂

Iwonka- dziekuje, jak bedziesz widziała coś takiego fajnego to podawaj od razu linki 🙂 panda jest super ale duża a ja nie wiem kiedy dzidzius bedzie mial te 70cm hmmm, na wiosne chyba bedzie juz miał?

Marzi- co do dretwienia nóg i nieprzespanych nocy to ciezko mi coś doradzić... ja śpie bez problemu, może liczenie baranów pomoże 😉
nogi mi szybko dretwieja jak mam załozona noge na noge albo jak siedze po turecku ale jak je wyprostuje to od razu przechodzi..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kukunari hi, hi, a ja chyba ciągle podświadomie czekam na tego "arbuza". :P Tylko żebym potem nie żałowała... 😉 :laugh:

Akigo coś Ty, nie uraziłaś mnie i sorrki jeśli tak to odebrałaś.

I, że się wtrącę do "Miśków" - mi z tych co ostatnio wrzuciłaś dla Beatki najbardziej podoba się ten pierwszy - błękitny z białym brzuszkiem. 🙂 Choć w sumie wszystkie są rozbrajające. :P (Może podrzucę linka mojemu starszemu bratu -on dużo transakcji wykonuje na Allegro, a tak to od razu dam mu pomysł na prezent dla przyszłego bratanka, hi, hi. :laugh: ).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No tak u mnie bylo wczoraj duzo nerwow ale okazalo sie ze moj M jakos chyba wszystko przemyslal i jak wrocilam ze spaceru to mnie przeprosil i (o dziwo!) posprzatal mieszkanie...:P
normalnie smiechu warte jakby nie mozna bylo tak od razu
Marzi to termin teraz masz taki jak ja moze spotkamy sie w jakims szpitalu na porodowce! 🙃
Beata powiedz mi jak zrobic tak zeby imie mojego synka pokazywalo sie pod moimi postami? 🙂
A i witam nowe dziewczyny 😁 !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też mam problem z imieniem. W dodatku do końca nie chce wiedzieć jaka płeć będzie 🙂 Dla dziewczynki mam Lena, Nadia lub Weronika w zależności od wyglądu :P a dla chłopca chciałam Kacper ale mojemu się nie podoba 😞 lub Dawidek ale mam brata Dawida i też dolina..... Nie mam pojęcia co z tym chłopcem będzie... Najlepiej jak będę myślała z 2 miesiące nad imieniem w końcu wybiore a się okaże że urodziłam dziewczynkę :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki!U nas dzis piekna pogoda! Chłodek i pada:P Tylko spać.
To trzy mamy termin na 2 listopada.Chociaż mi lekarz na tym usg 3d przestawił na 31 października.Ale ja tam nie ufam tej aparaturze.A zrteszta co za róznica 2 czy 31 .Czuje ze i tak w terminie nie urodzę.
Mar85Zastanów sie nad Kacperkiem.Bo ja mam Kacpra i łobuz straszny.Grzeczny jest tylko jak spi. 🙂
Lece robić śniadanie i wróce bo kiszki mi marsza grają. 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie dziś gorąco, ale na całe szczęście wiaterek wieje 🙂 Co do imion ja miałam wielki problem z imieniem dla synka 🙂 Jak jeszcze nie znaliśmy płci to byłam przekonana, że będzie mała Matylda, ale przeczucie mnie zawiodło 🙂 Dla chłopca nie miałam pomysłu 🙂, podobało mi się wiele imion np. Jacek, Mateusz, ale źle mi się kojarzą. Bardzo podoba mi się imię Filip, ale tak ma już na imię mój chrześniak....więc postanowiłam, że będzie Jaś 🙂 Mąż niezbyt zachwycony był tym wyborem, ale ja się uparłam...a jak gin. pytał się o imiona dla dziecka, ja powiedział, że jeśli będzie chłopiec to będzie Mały Janek i mąż o dziwo zaakceptował i do brzusia mówi Jasiu 🙂 dla pocieszenia męża postanowiłam na 2 imię dać Małemu po tatusiu, czyli Krzysztof 🙂

Moja kuzynka urodziła nie dawno dziewczynkę, dała jej na imię Liwia; mi się za bardzo nie podoba, no ale kwestia gustu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sathi bardzo ciekawy artkuł.Ja zanim zapisałam imie na liście czytałam imienniki!Nie podoba mi sie tylko opis mojego imienia.Ale być może taka jestem 😉
Karolinko strasznie mi sie podoba imię Jan!
Ja jak myślałam o chłopcu miałam go nazawć Aleksander ,Juliusz lub Frańciszek.Mój mąż najgorzej ragował na Franka:P
Ale będzie dziewczynka wiec nie bede sie kłucić.Bo mąż zgadza się i na Marysie i na Hanie 🙂
Co do Filipa mój siostrzeniec ma tak na imie.Jest bardzo madrym chłopcem więc też mi sie dobrze kojarzy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Dziewuszki!
Nie byłam tydzień i 55 stron do nadrobienia - pisarki z Was niecodzienne:P
Byłam wczoraj na wizycie. Maleństwo ruchliwe, bo aż gin się uśmiała, że czuła jak się wierci młode. Wyniki za to mam słabsze - mimo kolejnych 2kg na plusie... więc muszę dietkę sobie wzbogacić żelazem. Brzuszko mi sporo urosło. Wczoraj kupiłam swoje pierwsze 3 pajacyki, są słodkie 😉 A co u Was?
Widzę, że też macie dylemat nad imionami... płeć zostawimy sobie jako niespodziankę, więc tylko profilaktycznie myśleliśmy nad imieniem 😉
Buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja z chłopcem nie miałabym problemu bo wiele imion mi sie męskich podoba od początku miał byc Kamil potem zmieniłam na Szymonka ale gdyby tera okazało się ż ebędzie jednak chłopiec to miałby na imie Błażej, a co do mojej dizewczynki to wybrałam imie Nadia 🙂 ewentualnie podobaja mi się Blanka, na początku jak szukałam imienia to myślałam tez o Magdzie albo o bardziej słodkich imionach typu Malina czy Jagoda ale ostatecznie zdecydowałm się na NAdię musze tylko jecsze męża przekonac bo mu sie żadne imię nie podoba osttanio coś wspominal o imieniu regina ale jakoś mi nie przypadło do gustu ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A u mnie zapowiada się na upalny dzień, już słońce mocno grzeje, ale na sczęście trochę wieje chłodniejszy wiatr więc da się jakoś wytrzymać...

dziewczyny za niedługo zaczną nam sie albo niektórym już sie zaczeły "studniówki" do narodizn naszych pociech 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej ciezarowki!
U mnie upalnie zaraz chycne do basenu :P
Nie wiem jak u was ale u mnie depilacja okolic bikini juz graniczy z cudem 😲 Nie widze tej swojej...hmmm...
I jak temu zaradzic jestem w kraju w ktorym czesto sie chodzi prawie "nago" a bikini uzywa sie praktycznie jako bielizny ;/
Wygibasy jaki stosuje przy owej czynnosci musza zabawnie wygladac 😁 Jak wy sobie z tym radzicie?





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...