Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

dzieki dziewczyny 🙂

ostatnio usg piersi robilam 2 lata temu, bylam skierowana na biopsje, ale okazalo sie ze wszystko ok, obiecalam sobie ze bede je robila co roku, ale czas tak szybko płynie ze minęło juz więcej niz rok. Niestety w mojej rodzinie przewijały sie choroby rakotworcze i tego sie bardzo boje, w tym tygodniu dowiedzialam sie ze moja ciocia ma guza na nerce i to mnie jeszcze bardziej zmobilibowalo do badania. Myślicie ze w ciązy są jakieś przeciwwskazania co do usg??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂
U nas dziś piekne słoneczko i cieplusio 🙂 Humor psują tylko robotnicy co to dziś robią swoją robotę gębą w moje okna a że firanek nie mam to śledzą każdy mój krok 😉 A ja się czuję nie najlepiej. Jakby mnie jakieś choróbsko po woli rozbierało a oni wiercą nie miłosiernie. Łeb mi chyba pęknie. W dodatku boli mnie coś... tak bardzo, bardzo nisko pod brzuchem 😞

Co do ciuchów ciążowych to wczoraj -jak wspominałam- kupiłam sobie dżinsy. Jak sobie poogladałam co tam mają i w jakich cenach to mózg mi się zlasował normalnie. Zwłykłe tshirty z długim rękawem tylko na brzuchu trochę więcej - stówa. Szok. Na spodnie jedne porządne się skusiłam ale inne po inne szmatki chyba wrócę na allegro

W piątek nasza rocznica a ja zupełnie nie wiem co mojemu Misiowi kupić. Będziemy świętować w sobotę a ja nie mam nawet drobiazgu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak Niuśka Ty jesteś szczęściarą "w tym roku" 😉 A faceci rzeczywiści kupią kwiaty czy perfumy i wszystko gra

Nie wiem co to mnie tak boli od wczoraj?! Nie cały czas ale jak zaboli to aż mnie zgina w pół. Tak bardzo nisko, pod brzuchem

Spadam po moją uczennicę do szkoły 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No szczescie to mial moj maz bo ja juz szykowalam wiazanke, ze mnie nigdzie nie zabiera i nie robi mi niespodzianek itp. jak to baba 🙂
Justyna mnie tez czasami boli w podbrzuszu, ale to jak mala sie wierci tam w dole
Wczoraj na usg robili mi dodatkowo dopochwowe, bo mysleli ze mam lozysko przodujace. Na szczescie wszystko w porzadku. Mam lozysko na scianie przedniej a na poprzednim usg bylo na scianie tylnej. Czy to mozliwe by sie przesunelo?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez mam łozysko na scianie przedniej

pisaliscie o pepku ja mam pepek równiutko wiec napewno wyjdzie na wierzch 😁


a co u was wiecie jak sie dni wleką mi do usg eh;(

ja na kompie a maz sprzata mieskanko a ja zaraz lece z kodziem na spacerek 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam doła i to wielkiegooooooooooooooooooooooooooooooo 🥴 ubrałam tą sukmanę co kupiłam i wyglądam w niej jak wielki, tłusty, wieloryb!!!!!! 😠 🥴 płakałam jak głupia przy swoim , ten nie wiedział na początku o co chodzi, nagle wchodzę i płaczę.. nie mogłam się powstrzymać, nie mam już humoru, odechciało mi się tego wesela 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Blue wyplacz sie teraz a w sobote wcisnij sie w kiece i nie mysl o tym 🙂 W poniedzialek wychodzilam z moim mezem i mialam sukienke z olbrzymim dekoldem, prawie cala mleczarnia na wierzchu 🙂 na poczatku sie krempowalam ale potem nosilam sie z duma 🙂 no i wzrok meza 🙂 im na prawde podobaja sie nasze zaokrahlone cialka.
No i jeszcze pomysl o tych smakolykach na stolach - mniam mniam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...