Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Udało się 🙂
Widzę, że wczoraj "rodziłyście na całego" 😉 Ja jakoś staram się przekładać to na później. Sama nie wiem jak i gdzie bo nawet nie wiem czy tu będę mieszkać czy jednak tam więc wybór szpitala odkładam na listopad. Moja gin mówi, że mam bardzo wąską miednicę więc jak dziecko będzie podchodziło pod 4 kg to akcja porodowa raczej zakończy się cc (mogliby od razu tak zdecydować a nie mnie stresować!!!). W dodatku przy podwyższonych cukrach nikt nie powninien dopuścić do przenoszenia ciąży a ja wg @ mam termin na 6-7 styczeń ale usg podaje Nowy Rok więc możliwe, że załapię się jeszcze na ten rok 😉.... Odkładam jednak ten temat na później 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A my dziś z Natalą robimy sobie dzień piękności 😉 Ona siedzi w wannie wypełnionej zieloną wodą i ślicznie pachnącą pianą a ja farbuję włosy, peelinguję się, balsamuję, maski na twarz.... Ależ uwielbiam takie nasze domowe spa we dwie 🙂 A już niedługo bedziemy to robić we Trzy 🙂 Życie jest piękne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mój mężuś też dziś pojechał na trochę do roboty 😉 Ciekawe o której wróci bo to jeszcze to do zrobienia i jeszcze tamto. Jakby jutro nie można było ale rzeczywiście takie życie. Sama też musiałam w niedzielę siedzieć jak był na przykład koniec miesiąca 😞

My już wciągnęłyśmy pomidorówkę a potem kurczak po indyjsku z kalafiorem i ogórkiem z jogurtem naturalnym 🙂 Pycha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u mnie NET sie spieprzyl wrrrr mam dosc tej neostrady......wrrrr

brzuszke rosnie rosnie.......ja czuje sie szczesliwa w ciazy.....bo mala mnie slodko kopie... 🙂 heehhe
co do Meza.. jest oki .to zyje z dnia na dzien i sie uspokoilam bo wiem ze to maleje nie sluzy 🙂

milej niedzieli wam zycze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się dzisiaj obżarłam za wszystkie czasy (u mamy jestem rzecz jasna) no chodzę jak wieloryb!! Zaczynam sobie bezczelnie folgować na śniadanie 3 słodkie bułki i 1 bułka z serem + cała czekolada, obiad - duży kawał schaboszczaka, ziemniaki jak dla chłopa, buraczki + jabłko + czekolada z orzechami + kawałek jabłecznika i znowu jabłko.. 😁 😁 😁 nawet mama stw, że jem jak niewyobrażalnie dużo i widać po twarzy, że przytyłam 😁 Jak to mówi Ola mam papuśną twarz haha! Ja już na siebie patrzeć nie mogę! 🥴 A wczoraj wieczorem zjadłam 2 całe czekolady. Mam nerwicę jak nie zjem czegoś słodkiego, wiem, że przesadzam, ale co ja za to mogę. Nigdy tak się nie zachowywałam, moja waga od kilku lat była zawsze stała, nigdy nie przekroczyła nawet 60kg, a teraz co? wiem, że mam prawo przytyć to jemmmmmmm niemiłosiernie dużo 😞 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedz czekoladę
Zdaniem naukowców z uniwersytetu w Helsinkach nawet kawałek czekolady zjedzony przez przyszłą mamę sprawia, że malec czuje się błogo. Okazało się, że dzieci kobiet, które w ciąży codziennie jadły czekoladę, po narodzinach były aktywniejsze i miały pozytywne nastawienie do świata. Prawdopodobnie zawarte w tych słodyczach związki chemiczne poprawiające nastrój (podwyższają poziom serotoniny) przenikają przez łożysko do maluszka. Czekolada to poza tym bogate źródło magnezu, żelaza, wapnia i witaminy B3. Może więc dasz się skusić na mały kawałek?

Haha! To moje będzie super hiper aktywne od 1/2czekolad dziennie 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja dla przykładu na kolację zaliczyłam 3 kromki chrupkiej Wasy z ziarnami z wędlinką, pomidorem i orgórkiem. Popiłam wodą z listkiem mięty i jestem full 🙂

Generalnie postanowiłam zakupić glukometr i robić sobie pomiary tego cukru. Niby ginka kazała jedynie ograniczyć to żarełko pod pewnymi względami ale na pewno nic mi się nie stanie jak będę trzymać rękę na pulsie. A jak się cukry podniosą nie daj Boże to będę tego świadoma i nie utuczę już mojej Księżniczki jak pierwszą moją Królewnę 😉

Spadam pod prysznic. Dobrej nocki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 🙂
też u was dziś taka nędzna pogoda...bo u mnie nie zapowiada się za ciekawie...
ja już wciągnęłam bułeczkę o średnicy 15 cm, w pracy śmieją się że daję radę takie pajdy zjeść...a przecież to nic trudnego, nieprawdaż 😉
wczoraj znowu zakupiłam śpioszki i pajaca, mimo że miałam poczekać z następnym zakupem do października...mhmm łatwo nie będzie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a moja córeczka coś się rozleniwiła 🥴
wczoraj bardzo mało się ruszała bo niby o swoich godzinach ale to było z 5-10 kopniaków i koniec
dziś rano też się nie doczekałam niczego specjalnego kopnęła ze 3 razy i cisza
troszkę zaczęłam się martwić
dzwoniłam właśnie do znajomej i powiedziała że jak tak będzie do wieczora to żebym wybrała się do szpitala dla własnego spokoju to sprawdzą czy wszystko jest dobrze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No u nas tez pogoda do d...:/
Ale bym poszła na zakupki ale pójde moze na przyszły miesiąc, to juz niedługo 🙂 Body juz mam, potrzebuje jeszcze jakieś Pajacyki i Dresik, Czapeczke, wyprawke do szpitala, skarpeteczki, jakiś ręczniczek, Smoczek, Nakładki na cycki, kosmetyki....i narazie tyle mi do głowy przyszło. ja duzo mam rzeczy po Mai także moje zakupy nie będa takie skomplikowane.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
6 sztuk to moze body , pajacyki, kaftaniki.... to w domu to zmieniasz czesciej, czasami kupka, czy sie uleje. Ja miałam nawet więcej niz 6 sztuk przy Mai i codziennie robiłam pranie.Bo napewno 6x dres ci sie nie przyda hehe 1 wystarczy i nastepny juz w większym rozmiarze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...