Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
też bym nie kupiła 3-kołowego, a co myślicie o wózkach 3 w 1?? Na ile czasu wystarcza ten fotelik?? bo mi się wydaje o tyle praktyczny że jak chcesz sobie wyjść gdzieś do galerii czy na miasto to nie targasz wielkiego wózka, a takiego 3 miesięcznego maluszka można powozić 🙂
wiecie co, o tych rożkach słyszałam że ortopedzi ich nie zalecają bo bioderka się zniekształcają przy ciasnym noszeniu, chociaż ja też bym wolała takie maleństwo w takim becie nosić na początku 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Femmka tosz to pedofilia 😁 zostaw chłopaka w spokoju, a ja próbuję robić pączki tylko trochę z innego przepisu bez jajek na bazie wody mineralnej i można je piec w piekarniku, ciekawe czy to coś w ogóle wyrośnie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blue...pewnie ze odczuwa,,, dlatego tez sie budzi co 3-4 godziny , zeby lyknac wod plodowych,,,,,,
juz od kilku tygodni regularnie zywi sie wodami

a za literki i pomysl prowiizje prosze 😜 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście ciasto rośnie !! ale nie wiem jakiej będzie konsystencji heeh.. normalnie nie mogę się już doczekać 😉 to ten przepis:
http://www.wielkiezarcie.com/recipe15230.html
ale nie dodałam tylko spirytusu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gadulce 🤪
Ja musze kupic wozek z fotelikiem samochodowym, inaczej mnie ze szpitala nie wypuszcza 🙂 wozio mam upatrzony tylko teraz szukam sklepu z tymi wozkami, bo chcialam kupic na ebayu ale nie maja gwarancji. no i zmienilam kolor. mial byc rozowo-czerwony, ale moj powiedzial, ze nie bedzie z gejowskim wozkiem na spacery chodzil 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jeny ale bym zjadła jakiegoś słodycza, a taki pieczony najlepszy, jak będę miała wolne to też zacznę wymyślać...a potem to już w ogóle baleron. A najlepsze że mojego męża trudno utuczyć a odkąd jestem w ciąży przytył 3 kg hehe ciekawe dlaczego 😉
też sem literki walnęła 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny,,,mam pytanie

jesli dziecko ma czkawke, to z jaka czestotliwoscia czka....? co ile sekund ?
bo pare minut temu zjadlam dwa zabki czosnku i teraz Klarcia mnie wali ,albo nie wiem co robi z czestotliwoscia co 2 sekundy,,,regularnie i z regularna jakby sila
moze to byc czkawka ????????????????????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja miała raz czkawkę jak pod rząd zeżarłam 2 czekolady (a ona z chcistwa zaczęła łykać wody) to było pukanie co 2-4sekundy, regularne i strasznie delikatne, że musiałam rękę położyć by to poczuć, a trwało z ok. 2min.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tydzień Dwudziesty Czwarty
Dziecko wypełnia już całą jamę macicy, ledwo może się odwrócić choć waży tylko 550g i mierzy 21cm. Ćwiczy mięśnie: rozpycha się, boksuje, kopie, tupie, czasami fika koziołki. Na hałas reaguje niepokojem, głośne dĽwięki mogą przebudzić je ze snu, ale reakcja na bodziec nie jest jeszcze natychmiastowa. Możesz zacząć notować okresy aktywności i czuwania maleńkiego człowieczka - po porodzie może być podobnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny,,,a ja naprawde jestem w ciazy !!! 😁
wlasnie zadzwonilam znowu do mojego mezula i zmienilam zamowienie,,,z dwoch paczkow na mega wielkiego hamburgera .........mniaaaaaaammmmmmmm 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e tam Laguna,,,mozemy byc nawet nie swiniakami ,a lochami spasionymi na maksa,,,byle nasze coreczki donosily i urodzily sie zdrowiuskie ......... a martwic o tusze bedziemy sie pozniej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...