Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

KAMILA ..mnie tez na poczatku odrzucalo od slodyczy,,,teraz wstaje w nocy jem czekolady ,,,fajny nawet juz cellulitis mi sie na udach robi 🙂 ...nawet moj chlop zauwazyl 😁
ale co tam,,,, wazne troche dziecku oslodzic to monotonne zycie w zamknieciu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witajcie niemiłosierne 😉 Piszecie tu a słodyczach a ja nie mgoę przez ten podniesiony cukier 😞 Wczoraj jednak nie wytrzymałam i pączką wielkiego zjadłam 🙂 Raz na jakiś czas to i moja panienka musi poczuć cudowny smak słodyczy 🙂

Właśnie kurier przyniósł mi pościel. Oj jakbym już ją założyła na łóżeczko taka śliczna jest 🙂

Dziewczyny czy Wy też macie wrażenie, że potrzebujecie więcej jedzenia niż ten dajmy na to miesiąc temu? Jak tyle samo a szybciej głód zaczynam odczuwać. Dzieciątko chyba coraz więcej zagarnia dla siebie i dla mnie nie zostaje 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny a słyszałyście o urodzinach cinema city? W tę niedzię (10.10.10r.) na 10 urodziny wszystkie bilety po 10 zł (3d po 15 zł). Jak macie w pobliżu to myślę, że warto się wyrwać 😉 My akurat zdecydowaliśmy się na bajkę żeby z Natalą śmignąć 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też mrożę upieczone, czasem dostanie się od rodziców to potem zapas na kolejny obiad jest 🙂
za tydzień mam wizytę u gina to pewnie zaraz po niej wyśle mnie na tą glukozę bo to już 26tc mi się zacznie 😮
od przyszłej środy miałam iść na zwolnienie już, a tu mnie poprosili czy bym nie została do końca miesiąca, bo zamknięcie kwartału jest, bo się nie wyrobią a przy okazji przeszkolę nową osobę na swoje miejsce 🤔 i kiszka ze 3 tygodnie muszę jeszcze pochodzić. Ale za to mogę wychodzić jak mi się podoba, wcześniej 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia ja też poolecam porozmawiać z lekarzem. Sama nic nie wykombinujesz!!! Ja mam tylko unikać niektórych rzeczy (słodyczy, napojów kolorowych, soków, słodkich owoców, białego pieczywa). Nie dostałam nawet skierowania do poradni diabetologicznej (powiedziała, że to jeszcze nie cukrzyca tylko podniesiony cukier) ale sama z siebie kupiłam sobie glukometr i mierzę po niektórych posiłkach żeby sprawdzić "czy mi szkodzą". Drugi tydzień tak się bawię i jest ok 🙂 Nawet godzine po pączku mam cukier w normie 🙂 Mąż twierdzi, że nie mam żandej cukrzycy ale strasznych wyrzeczeń nie stosuję (jem sto razy więcej warzyw, ciemne pieczywko, dużo owoców i normalne obiady i wędliny) więc nie narzekam a zdrowiej się odżywiam na pewno!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joasia,,,, sliwki suszone, morele suszone, siemie lniane i ananas-ktory jest tez zrodlem zelaza ......
poza tym duzo pic wody ,,,,,,,,,,
ja mam zaparcia odkad dowiedzialam sie ze jestem w ciazy,,,,, wszystkie powyzsze rzeczy jak jem jest ok,,,, jak w jeden dzien chociaz sobie poluzuje i napcham sie suchym-cierpie na kibelku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wy znowu o żarciu i słodyczach no litości !! Wczoraj pożarłam prawie całe opakowanie ciastek maślanych z czekoladą 😎 dzisiaj kaszkę z owocami, kiełbasę smażoną i rogala 😜 Coraz bardziej zdrowo się odżywiam hahahahaha! Przytyłam już z 8/9kg 😮 a licząc wagę od położnej 6... Tosz to ze mnie wieloryb będzie 😁 Dobrze, że tych kg tak po mnie nie widać, jedno szczęście w nieszczęściu, a mała żywotna od samego rana, nawet teraz mi się dostaje za nic. Nie wiem czy jem więcej, ale za to ciągle chce mi się siku, bo mnie kopie w pęcherz 😞 Ten mój twarożek jest niesamowity naciąga się, wystawia to swoje dupsko czy tam główkę i agresywnie kopie, że skóra się podnosi na kilka cm. Chciałam to nagrać, ale jak zwykle jest nieposłuszna jak sięgam po aparat to kończy wybryki. I powoli zaczyna reagować na mój głos 🙂 na swoje imię..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...