Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
promyczek1981 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
kolo177 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Kolo nudzi mi się!!

a u nas płacz 😜 tatuś nosi na rączkach 😜


Moja nadal śpi.. a tu masz link jak próbuje miśka dorwać, ale nie może

http://img825.imageshack.us/i/jbm.mp4/


Blue uwielbiam Laurunię!! Jest boska!! I to wycie - pierwsza klasa 🙂 Mój mąż też jest zauroczony 🙂 🙂 🙂:


Kurcze wy jej tak słodzicie, to za kilka lat wyrośnie z niej zadufana egoistka haha! Nie no żartuję :P Promyczek mogłaś wcześniej do nas zawitać już w ciąży, ja też nie byłam od samego początku. I dziewczyny miło mnie przyjęły 🙂 Aha i pokaż zdjęcie córki z bliska 🙂 bo ja nie mam fb ani nk to nie mogę nic zobaczyć 😞


Bardzo chętnie pokażę tylko nie wiem jak to zrobić 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

A powiedz mi Hello Kitty jest H&M czy kogo? w H&M jest sekcja dziecięca? bo ja już wieki nie łaziłam po CH i nie pamiętam.. wszystko na allegro kupuję. A tak to bym sobie połaziła po Madisonie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

promyczek1981 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
promyczek1981 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
kolo177 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Kolo nudzi mi się!!

a u nas płacz 😜 tatuś nosi na rączkach 😜


Moja nadal śpi.. a tu masz link jak próbuje miśka dorwać, ale nie może

http://img825.imageshack.us/i/jbm.mp4/


Blue uwielbiam Laurunię!! Jest boska!! I to wycie - pierwsza klasa 🙂 Mój mąż też jest zauroczony 🙂 🙂 🙂:


Kurcze wy jej tak słodzicie, to za kilka lat wyrośnie z niej zadufana egoistka haha! Nie no żartuję :P Promyczek mogłaś wcześniej do nas zawitać już w ciąży, ja też nie byłam od samego początku. I dziewczyny miło mnie przyjęły 🙂 Aha i pokaż zdjęcie córki z bliska 🙂 bo ja nie mam fb ani nk to nie mogę nic zobaczyć 😞


Bardzo chętnie pokażę tylko nie wiem jak to zrobić 😮


http://imageshack.us/ Klikasz na linka ładujesz zdjęcie i kopiujesz link BB Code i wklejasz go w treść wiadomości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny. Mam pytanie odnośnie okresu. Czy jak dostałyście pierwszy po porodzie to był jakoś dłuższy i obfitszy niż te przed ciążą. Martwię się trochę, bo już mam 6 dzień i nic się nie kończy, a wręcz przeciwnie, jest strasznie obfity, nie wiem czy to normalne? Piszę do Was, bo moje marcówki to dopiero dwie miały i nie mogą mi pomóc ;-( Z góry dzięki za odpowiedź.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niunia26 napisał(a):
Cześć dziewczyny. Mam pytanie odnośnie okresu. Czy jak dostałyście pierwszy po porodzie to był jakoś dłuższy i obfitszy niż te przed ciążą. Martwię się trochę, bo już mam 6 dzień i nic się nie kończy, a wręcz przeciwnie, jest strasznie obfity, nie wiem czy to normalne? Piszę do Was, bo moje marcówki to dopiero dwie miały i nie mogą mi pomóc ;-( Z góry dzięki za odpowiedź.

ja jeszcze nie miałam więc nie poradzę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niunia26 napisał(a):
Cześć dziewczyny. Mam pytanie odnośnie okresu. Czy jak dostałyście pierwszy po porodzie to był jakoś dłuższy i obfitszy niż te przed ciążą. Martwię się trochę, bo już mam 6 dzień i nic się nie kończy, a wręcz przeciwnie, jest strasznie obfity, nie wiem czy to normalne? Piszę do Was, bo moje marcówki to dopiero dwie miały i nie mogą mi pomóc ;-( Z góry dzięki za odpowiedź.


Niunia skarbie, ja przed ciążą miałam skąpy zawsze trwał maks 5dni, jak dostałam pierwsze 2 okresy to się ze mnie lało strumieniami 🙂 i ciągle moczyłam pościel mimo podpasek itd. także TO JEST NORMALNE!! I od porodu krwawiłam ponad mieś. a potem chyba z 7-8dni jakoś tak a może i dłużej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
Niunia26 napisał(a):
Cześć dziewczyny. Mam pytanie odnośnie okresu. Czy jak dostałyście pierwszy po porodzie to był jakoś dłuższy i obfitszy niż te przed ciążą. Martwię się trochę, bo już mam 6 dzień i nic się nie kończy, a wręcz przeciwnie, jest strasznie obfity, nie wiem czy to normalne? Piszę do Was, bo moje marcówki to dopiero dwie miały i nie mogą mi pomóc ;-( Z góry dzięki za odpowiedź.


Niunia skarbie, ja przed ciążą miałam skąpy zawsze trwał maks 5dni, jak dostałam pierwsze 2 okresy to się ze mnie lało strumieniami 🙂 i ciągle moczyłam pościel mimo podpasek itd. także TO JEST NORMALNE!! I od porodu krwawiłam ponad mieś. a potem chyba z 7-8dni jakoś tak a może i dłużej 🙂


No to dobrze, bo Ja się w nocy potrafię 3 razy przebierać ;-( Masakra jakaś. Dopiero co skończyły mi się te poporodowe odchody, a tu już okres, myślałam, że jak się karmi to się dług okresu nie dostanie, a tu dupa już mam. Blue to mnie trochę uspokoiłaś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Trochę mi tu wyłupiasta wyszła hehehe
zaraz wstawię jakieś ładniejsze(myślałam, że trochę się będę musiała nagimnastykować zanim osiągnę sukces 🙂 )
Ale przynajmniej widać jaki z Niej pączuś 🙂 Nie mam żadnej fotki gdzie miałaby gołe nóżki. To jest dopiero wypas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To zdjęcie bardzo lubię:
[URL=http://img850.imageshack.us/i/dscf2312m.jpg/][IMG]http://img850.imageshack.us/img850/3905/dscf2312m.jpg[/IMG][/URL]
A tu jeszcze jedno z braciszkiem 🙂
[URL=http://img855.imageshack.us/i/dscf2353u.jpg/][IMG]http://img855.imageshack.us/img855/6220/dscf2353u.jpg[/IMG][/URL]



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
Kamila1 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
A najgorsze były dla mnie zakupy nowych ubranek 56 to je ubrała zaledwie kilka razy albo wcale, bo różne miałam. Normalnie złość mnie bierze jak oglądam te nowe, nieużywane ciuszki różowe.

a pamiętam jak się zaklinałaś że na pewno nie kupisz nic różowego hahah


Wiem wiem 😁 ale jak zobaczyłam śliczne różowe to musiałam kupić. Tak samo to Hello Kitty jest różowe śliczniusie i w ogóle 😁 od Ciebie się zaraziłam, bo Twoja mała w tych ubrankach ślicznie wygląda.

tak, Hello Kitty jest w H&M, w ogóle lubię stamtąd ubranka 🙂 w sumie z HK mam tylko sukienkę i czapeczkę (ale słodko w niej wygląda). Sukienkę to kupiłam w lumpku za 10 zł (jest z HM) a identyczne tam były za 59 🤪 także miałam fuksa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MadziaW napisał(a):
Dziewczyny, dziekuje slicznie za zaproszenia na nk. Wsjo przyjete oczywiscie 🙂 Jak tylko maly pojdzie spac, to sobie dokladniej Wasze pocieszy zobacze. Teraz mam 5 minut spokoju, bo maly z tatusiem ziemniaki obieraja (ale szczesciara ze mnie dzis, co? 🙂 )

Przy okazji, nie wiem czy znacie/widzialyscie, ale wkleje Wam tu jedna z moich ulubionych i najladniejszych reklam....Zawsze sie przy niej tak wzruszam, ze szok 🥴
Specjalnie dla Was 🙂
http://www.youtube.com/watch?v=ESKrDyiDGu0

P.S. Jest jeszcze jedna taka ladna, jak ja znajde to tez Wam posle 🙂

Magda niezła doopka z Ciebie 😜
To fakt mamy najlepszy przywilej bo jesteśmy najważniejszymi osobami w życiu naszych dzieci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kamila1 napisał(a):
MadziaW napisał(a):
Dziewczyny, dziekuje slicznie za zaproszenia na nk. Wsjo przyjete oczywiscie 🙂 Jak tylko maly pojdzie spac, to sobie dokladniej Wasze pocieszy zobacze. Teraz mam 5 minut spokoju, bo maly z tatusiem ziemniaki obieraja (ale szczesciara ze mnie dzis, co? 🙂 )

Przy okazji, nie wiem czy znacie/widzialyscie, ale wkleje Wam tu jedna z moich ulubionych i najladniejszych reklam....Zawsze sie przy niej tak wzruszam, ze szok 🥴
Specjalnie dla Was 🙂
http://www.youtube.com/watch?v=ESKrDyiDGu0

P.S. Jest jeszcze jedna taka ladna, jak ja znajde to tez Wam posle 🙂

Magda niezła doopka z Ciebie 😜
To fakt mamy najlepszy przywilej bo jesteśmy najważniejszymi osobami w życiu naszych dzieci 🙂
Pisałam Madzi wcześniej że laseczka z Niej że ho ho 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HONORATKA napisał(a):
no i dostałam okres buuuuu
zaczął boleć mnie brzuch po kilku minutach poszłam z niedowierzaniem do łazienki no i niestety
a miało być tak pięknie ....

noo ja jeszcze nie dostałam i ciekawa jestem kiedy to nastąpi bo już zaraz 4 m-ce miną 🙃
nie to żebym tęskniła 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nusia27 napisał(a):
HONORATKA napisał(a):
rany wyjść z domu na chwilę a wy tu 30 stron naklikacie 😮

ja poprosze o streszczenie 😜

ja byłam wczoraj rano i dziś koło południa jak weszłam u teściowej to ponad 50 a później ak już byłam w domu i weszłam to ponad 20 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kamila1 napisał(a):
HONORATKA napisał(a):
no i dostałam okres buuuuu
zaczął boleć mnie brzuch po kilku minutach poszłam z niedowierzaniem do łazienki no i niestety
a miało być tak pięknie ....

noo ja jeszcze nie dostałam i ciekawa jestem kiedy to nastąpi bo już zaraz 4 m-ce miną 🙃
nie to żebym tęskniła 🙃

a ja dostałam pierwszy raz po porodzie 9 marca i do teraz cisza 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Blue właśnie nie byłam pewna czy to Ty się zarzekałaś że nic różowego nie kupisz i miałam Cię spytać 😜 bo ja też cały czas mówiłam że nienawidzę różowego i jak będzie miała różowe ciuszki to tylko jak od kogoś dostanie a teraz jak wejdę do sklepu i zobaczę coś takiego maluśkiego różowego to nie mogę się oprzeć chociaż Dyśka i tak często jak chłopak ubrana 😜 spodnie bojówki, bluza z czaszką 😜 albo czarne bodziaki 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...