Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Mam genialnego męża naprawdę 😁 od kilku lat nie wiedział, że firma przysyła mu druk RMU-a i konsekwentnie go wyrzucał 😁 nawet ten z grudnia spalił.. i zostały mi nieliczne szczątki tych druków i za karę musi iść do firmy podbić w razie czego książeczkę ubezpieczeniową, bo mu została lub poprosić o ten druk od nowa 😁 no ja go kiedyś uduszę! A mi na szczęście na prośbę przysłali potwierdzenie z jego z pracy o ubezpieczeniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka,
ja też spałam dziś w nocy źle, w sumie do 3 a potem już nie zasnęłam, mała tak naciska mi na pęcherz i jelita że szok...w dodatku te pachwiny...skoro to taki dziwny ból w tych więzadłach to co dopiero będzie przy skurczach 😮
jacie Milka tez już się posypała, no to czekamy na 3 nowe foty 😉
swoje rzeczy już spakowałam, jeszcze tylko dla Majeczki..
mi się mieszczą prawie 3 palce pod mostkiem, więc chyba jeszcze tak nie opadł...
a jak wyszedł wam gbs, bo mi ujemny więc jestem zadowolona, jeszcze mam krew do odebrania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej nadrobilam was wkoncu witam sie wieczorowo maz w pracy na nocke dzis bylam na ktg zero skurczy maly wariowal dopadla mnie cholestaza bo drapie sie jak glupia spac niemoge w nocy transaminazy zrobie w sylwka i na poniedzialek bede miec i przez weekend musze sie meczyc 😞 i jak wrocilam od lekarza nie moge chodzic bboli mnie krocze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się właśnie obudziłam 🙂 nic mnie na razie nie boli itp. tylko jakaś ospała jestem 🙂 wasze maluchy też już się tak leniwie ruszają? moja cały dzień była wyjątkowo spokojna, dopiero wieczorem zaczęła szaleć i wszystko wytykać. 😉 Ciągle chce mi się pić, może od tego, że non stop mam zgagę i przez nią wymiotuję, o dziwo jak piję wodę z cytryną to mi przechodzi wszystko, a cytrusy powodują jeszcze większą zgagę. Na początku ciąży też tak robiłam jak miałam zgagę i była ulga. Dziwnie ten mój żołądek reaguje. A jak wypiję napój czy wodę gazowaną to od razu idę wymiotować, ta zgaga jest niemożliwa 😞 od tygodnia codziennie wymiotuję przez to po kilka razy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej amitki dzis maz wrocil z nocki to ja pojechalam na badania i zdazylam jutro beda wyniki ale sie ciesze chodzic nie moge krocze strasznie mnie boli kurcze 😞 teraz jem sniadanko i tak nie bardzo mi wchodzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam moja mała tez od poniedziałku jest bardziej spokojna już prawie w ciągu dnia nie czuje kopniaków tylko takie przesunięcie pod skórą wieczorem się troszkę bardziej rozkręca
a ja od kilku dni mam takie raz słabsze raz mocniejsze bóle jak przy @

jeśli chodzi o porządki domowe to wczoraj dostałam opiernicz bo rzeczywiście cały dzień prałam prasowałam i sprzątałam
mąż powiedział że do soboty może jeść z plastikowych talerzy i chodzić w pogniecionych ubraniach byle tylko mała nie urodziła się w tym roku 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny, czy któraś z was wie już że będzie/ że chce w polskim szpitalu korzystać ze znieczulenia przy porodzie naturalnym???

wczoraj oglądałam program w którym lekarz mówił dokładnie to co ja myślę, czyli że poród ma być przyjemnością dla mamy a nie koszmarem, i że ten ból nas nie uszlachetni wiec jest za znieczuleniem - cierpieć bo tak jest przyjęte to bez sensu
dodał jeszcze że jedynym minusem jest ryzyko jakie niesie za sobą wkucie w kręgosłup
że znieczulenie nie szkodzi ani przebiegowi porodu ani dziecku
tylko że nasze szpitale ciągle mają zacofane podejście, bo na całym rozwiniętym świecie kobieta dostaje znieczulenie a nie musi się o nie prosić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chcialabym rodzic bez znieczulenia, ale nigdy nie wiadomo wiec nie nastawiam sie ze nie. bede starala sie robic wszystko by go uniknac. ponad polowa porodow ze znieczuleniem konczy sie nacieciem krocza i wyciaganiem dziecka przy pomocy proznociagu albo kleszcz, a tego wolalabym uniknac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...