Skocz do zawartości

Ciazowki w UK :) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
MajaCh wozek swietny.Mi sie z graco podobal model cleo,ale nie moglam go tu znalesc.A przelamania zdarzaja sie bardzo rzadko.I nie musisz sie bac,bo dopoki bedziesz malenstwu glowke na poczatku podtrzymywac,to ci to nie grozi.Wiec glowa do gory.Gosiu kup mleko normalne-1.Bo nie ma sensu dziecku zoladka od poczatku rozpychac.Nusia moja mala je normalne mleczko,ale tez zdecydowanie ponad normy 🙂 🙂A musze wam sie pochwalic,ze robimy postepy,bo jak Julcia idzie spac o 22 tak budzi sie tylko raz ok3-4 i potem dopiero o 7 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • nusia27

    1457

  • MonisiaD

    2339

  • gosiaa21

    1542

  • MajaCh

    1981

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
MajaCh napisał(a):
Gosiaczek dziewuszki mowia,ze sa podobne do ojcow 😁 Jesl tak to moja bedzie ciemne oczy i wloski miala 🙂

Mi najpierw mowili,ze do nikogo i ze mi dziecko w szpitalu podmienili,a teraz coraz wiecej ludzi mowi,ze wykapany tata 😉 😉Ja chce zeby po tacie miala takie wielkie oczy i dlugie rzeski 😁 😁 Cala ciaze glaskalam brzusio i o to prosilam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny,a czego uzywacie do kapania malenstw?Bo jesli oilatum,to nie wiem,czy wiecie,ale lekarz moze wam to zapisac na recepte i macie to wtedy za darmo.Moj GP mi wczoraj o tym powiedzial i zapislal 0,5litrowa butle z komantarzem,ze po co mam placic za cos,co moge miec za darmo 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewuszki 🙂
Pogoda znów cudowna...zaraz uciekam na plażę 🙂
I też jestem strasznie ciekawa jak synuś będzie wyglądał!A kompletnie nie potrafię sobie Go wyobrazić 😉 Na pewno też chciałabym ,żeby miał duże oczka po tatusiu i ciemne włoski 🙂 ale reszte może mieć po mamusi hyhy jedynie co się boję ,to że będzie duży chłopak,bo mój Radek jest bardzo wysoki , ja w sumie niska nie jestem! No i mój i Radka ojciec tak samo ,dwa wielkie byki 😉 A im większe dziecko to chyba cięższy poród,tak?
a jeszcze tak wracając do tematu kosmetyków ,to napiszcie Kochane co na początek kupić i w jakich ilościach? oliwkę?jakiś kremik do odparzeń? Bo nie wiem właśnie co mam kupić na początek ,żeby było jak wrócę ze szpitala z niuńkiem 🙂)
Ok uciekam ,bo się troszkę rozpisałam 🙂 Miłego dnia Wam życze Kochane 🙂)))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MajaCh napisał(a):
Czesc dziewuszki, kolejne pytanie mi nie daje spac, co z witamina d???? podajecie maluchom same? kupujecie tu czy w Polsce? czy to bardzo wazne czy to nagonka?

PS. kolejny piekny dzien i jutro tez 😁


maja jak karmisz mlekiem modyfikowanym to tam juz witamina jest a jak piersia to mozna sie zastanowic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
w Polsce koniecznie zapisuja wit D,maluszkom-jak karmisz piersią,dostaniesz ją bez recepty,w formie pojedyńczych wyciskanych wprost do pyszczka kapsułek..Tylko ja miałam,nie przyjemny incydent,bo ta kapsułka wyślizgnęła misie wprost do otwartej buzi synka..na szczęście szybko wyciagnęłam-NA WSZYSTKO TRZEBA UWAŻAC..a jak mleko modyfikowane?to raczej podaje sporadycznie bo tam jest juz ta witaminka..A cha wyczytałam gdzieś,że jeśli dziecko przebywa na słoneczku ponad godzine to porcja dzienna witaminy D jest mu już dostarczona...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Helo Kobitki!! Co tam u Was???

Gosia - pamietny dzien sie zbliza wielkimi krokami, co? Na kiedy jeszcze raz wyznaczona masz date porodu?? Bedziesz rodzic u nas, w Shrewsbury??

Maja - wygladasz po prostu rewelacyjnie!!!! Sluzy Ci ciaza 🙂

A co tam u Naszej mamusi Monisi?? 🙂

Nasz babel zlapal zapalenie migdalkow i jest na antybiotykach (mial tmperature z 3 dni i zero innych objawow), ale juz dochodzi do siebie, bo wariowal dzis jak nie wiem. Jakis zastrzyk energii, zwlaszcza wieczorem! 😮

Pozdrowienia kobitki!!! 🙂))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...