Skocz do zawartości

Ciazowki w UK :) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • nusia27

    1457

  • MonisiaD

    2339

  • gosiaa21

    1542

  • MajaCh

    1981

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
a my dzis w koncu mala wykapalismy w porzadnej wanience bo przyszla z ebaya a taki placz i ryk byl e szok. czase to przy jej placzu to sie boimy ze jakis anglik na policje zadzwoni ze moze dziecko bijemy 😮

E cos Ty, nie przejmu sie nimi. Wyobraz sobie Monia, ze moj generalnei sie lanie kapal i w ogole i nagle cos mu sie odmienilo i wrzeszczy jak szalony w wannie i ostatnio musze z nim do wanny wchodzic, zeby sie czul bezpiecznie, bo juz probowal uciekac i sam wychodzic 😲 Nie wiem czemu mu sie tak nagle odmienilo 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MonisiaD napisał(a):
Szkoda,szkoda bo swietnie graja 🙂Zmykam spac kochane.Trzymajcie kciuki,zeby jutrzejsze auto przypadlo mezulkowi do gustu

Trzymamy Monia! 🙂 I slodkich rowniez 🙂 😘
A co do programu - nie mam pojecia o czym mowicie :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monia jak ja ci zazdroszcze z tym spaniem. moja wczoraj zasnela po 19, pierwsza pobudka po 22 - zatkalam smoczkiem. po 23 - mleko. po 2 - mleko. po 4 - smok. po 5 - mleko. po 6 wiercenie sie i o 7 wstala calkiem 🤪 i tak dzien w dzien... a niby dzieci po 3 miesiacu przesypiaja conamniej 5 godzin na raz 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
nusia ja ze swoja mam prawie to samo, dzis w nocy spalam 5 godzin tylko bo dama moja sie budzila 😞
wyobrazcie sobie ze idziemy na spacer ja chce zalozyc jeansy i w zadne sie nie mieszcze!! 😞 mam depresje!! 😞

Gosiak, ja Cie rozumiem, bo mialam tak samo, ale nie przejmuj sie, bo wrocisz do siebie - naprawde! I nie pozwol hormonom zepsuc Ci humoru, tylko sie ciesz tymi chwilami, bo one za szybko mijaja!!!! Pozniej sie za nimi teskni. Wierz mi - przerabialam to 😉 Buziol!! xx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja przed chwila sluchalam 'Kolysanki dla Okruszka' Grzegorza Turnau i Magdy Umer i az sie poryczalam ze wzruszzenia....'Kiedys tam, bedziesz mial dorosla dusze, kiedys tam...Ale dzis jestes maly jak okruszek, ktory los...rzucil nam.... Kiedys tam, bedziesz spodnie mial na szelkach, kiedys tam....kiedys tam... Ale dzis, jestes maly jak muszelka,....ktora los....rzucil nam...'. A moj babelek juz taki duzy, zasnal mi na kolanach na siedzaco.... Jak tu sie nie wzruszyc?? 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...